New Posts New Posts RSS Feed - Želim,hocu i mogu !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim,hocu i mogu !

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:26
vec sam ja taj program radila nekih 3 tjedna,ali sam odustala jer mi prehrana nije bila sredjena i nisam htjela nastavljati dalje jer znam da ne bi bilo rezultata bez sredjene prehrane..ali ovaj put,ne odustajem!

Je li uredu ako jedem 3x dnevno,probala sam jesti više puta,ali mi jednostavno ne odgovara?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:31
možeš jesti 3 puta dnevno ako ti tako odgovara samo pazi da odgovara kcal unosu kojeg trebaš ispunit za taj dan i nemaš frke
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:31
Je prilagodi sebi:)) ja isto volim manje obroka
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:36
hm..tu cu trebati pomoc,ne znam to racunati.
ocito cu u jednom obroku morati dosta toga pojesti,da bi mi na kraju odgovaralo kcal unosu.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:38
Olovka papir i citaj deklaracije to je najtocnije
Kalkulatori isto pomažu, ali tocnije je ovo gore.
Nije nikakva mudrost ne brini
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:39
check this out https://www.fitness.com.hr/vjezbe/savjeti-za-vjezbanje/Fitness-kalkulatori.aspx    br.4
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:44
Da,tako ce i biti.Pitanje,ako želim da smršam,treba da jedem manje od TDEE ili ...? BMR: 1519   TDEE:2089
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 23:58
jes, režeš od TDEE-a, znaci kreni od recimo 1800kcal pa kad zašteka režeš sve do 1500 što ti je bazalni i ispod cega nesmiješ ici

Edited by avangarde - 27 Kolovoz 2013 at 23:58
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 00:06
Originally posted by mare2013 mare2013 wrote:

hvala svima na toploj dobrodošlici

gym_girl - padne sigurno 50gr do kraja veceri.Inace,nakon svakog jela moram pojesti nešto slatko,ne znam zašto.Sve što jedem i kada mjerim,ne prelazi 100gr,samo može da bude manje.
Budem sutra pisala na papir opet što jedem i na kraju svakog treceg dana postavim ovdje,pa da me ispravite.

Moram priznati i da u zadnje vrijeme koliko god i što god kolicinski pojedem,navecer najviše budem gladna.


Zato što jedeš premalo, da. Ocito su ti obroci neuravnoteženi. Imaš premalo proteina, premalo masti da te zasite, premalo vlakana isto...vidim da se i UH-i klackaju Smile Uglavnom, premalo hranjivih tvari i energije ukupno što onda povlaci želju za slatkim...a i tu možemo dodat onaj psihološki efekt _ to ne smijem pa mi se baš to jede Smile

Uglavnom...imaš tu puno primjera jelovnika - pokušaj si nešto složiti po tome, u broju obroka koji bi ti najviše odgovarali. Pazi na ovaj TDEE, pitanje je da li je uopce toliki s obzirom da se nisi bavila nicim posebnim i imaš višak kg-a. No uvijek možeš krenut s tih 1800 kao što je avangarde predložila pa ceš i sama vidjet da li stagniraš na tome ili skidaš polako....onda radiš korekcije po potrebi.

Samo se pobrini da povecaš unos proteina i povrca, to prvo.

Koje su to kolicine zobenih i kruha cca?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 12:23
Danas cu da si složim jelovnik,pa onda vas pitati za mišljenje.

Evo danas sam nažalost preskocila dorucak,bila u žurbi,ali zato sam za rucak pojela oko 50gr špageta i sos od domaceg kecapa i mljevenog mesa.

Kolicine zobenih bude oko 70gr,a kruh jedna šnita,nekad dvije,ali deblje šnite i to onaj pekarski.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 13:33
ništa ti ne brini, ja 90 posto smažem u jednom obroku ako nemaš vremena jest naviknut ceš se na takav režim sa 3 kao "veca" obroka :P
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 13:35
Samo naprijed i ne posustaj!
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 14:32
je li uredu ako pocnem trening sa zagrijavanjem na kucnom biciklu nekih 10 min i onda onaj program izgubite 5kg masti za 5 tjedana ili da odradim to bez bicikla?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 14:34
naravno, zagrijavanje je obvezno. Možeš 10 min na biciklu + dinamicko razgibavanje zglobova
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 15:23
Obecala sam da cu postaviti slike i mjere,pa evo ih :

Visina: 171cm
Kilaža: 68,3kg
Biceps: L- 28cm, D- 29cm
Grudi: 88cm
Struk: 75cm
Ispod pupka(najširi dio): 89cm
Bokovi: 102cm
Bedro: L- 59cm, D- 60cm
Listovi: L- 36cm, D- 36cm

A sada slike:





Sada bar imate pretpostavku o meni i znate u cemu je problem.Želim skiniti salo i lijepo se utegniti.
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 19:11
ajme..totalno sam ispala iz forme,trening nisam uspjela do kraja odraditi,noge mi klecaju,jedva silazim niz stepenice.Onaj squat&press,uf..ja jednostavno ne mogu ici toliko duboko.Tako da sam odradila samo 15min treninga,ali bit ce bolje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.