New Posts New Posts RSS Feed - Dobar jutar :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar jutar :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 18:40
He he ..., ja stvarno uzivam u procesu. Dobila nenadano g.o. i odjurila frendici na more. Nisam u teretanici ali sam u vodi i setnjama. Malo steka sad prehrana ali nista strasno..., tu i tamo koji slatkac i nesica :).., vratim se drugi tjedan i nastavljam di sam stala. Kako su vaga i metar ostali u Zg nadam se ne velikom soku kad se vratim. Pozdrav i postamo se uskoro....
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 18:57
Super:))
Uživaj, opusti se i napuni baterije...... za nove pobjede
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 08:44
Jutrekoooo,
evo vratila se ja prije neki dan i sad kad sam odmorna od odmora treba pocet raditi Cry .
Ove suzice namijenjene su poslu uffgfguffrfggg

Jucer odradjen povratnicki trening i obavljeno mjerenje ...., zadovoljna sa kondicijom jer trening sam obavila kao od sale, znaci plivanje i setnje me nisu izbacile iz takta jeeeee

Kako tamo nemam uvid u cm, imam samo ukupne rezultate.
Pa ovako otislo 3kg , 2,8 % BF i -18 cm sveukupno Big smile

Na " domacoj " vagi je 65 kg, znaci samo pola kg u tih 10-12 dana, da nije doslo do zastoja ?????
Mozda su oni povremeni sladoled i nesica ipak napravili svoje jer sve drugo sam vagala i papala uredno ( popela se mojoj frendici na vrh glave s tim Wink ).

Hocu dalje nastaviti po starom rezimu ili da nesto mjenjam? Ako da sta mjenjati ?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 09:49
ovih 2,8% masti je otišlo u koliko?
cookies are for pussies
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 10:17
otislo u 45 dana Ermm, malo.., puno ?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 10:24
to je znaci 3 kg u 45 dana , oko pola kg tjedno, što je super ja ne bi još ništa mijenjala što se tice prehrane, pogotovo što ceš sad, pretpostavljam se vratiti na cistu hranu bez ovog što si jela na moru.. probaj još 10ak dana ovako pa ako bude stajalo nakon toga onda možeš smanjivat hranu i/ili povecati kardio
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.