New Posts New Posts RSS Feed - Dobar jutar :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar jutar :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 10:37
suhe šljive, smokve, i povrce na lešo (zbog vlakana)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 15:58
jesi papala svoje povrce ? btw, dobrodošlica i od mene :) imamo istu visinu i ja sam krenila prije godinu dana s istom težinom meni se zna tako zacementirat kad ne jedem povrce i voce..
cookies are for pussies
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 09:16
Markan hvala.

Avangarde hvala, i da jesam papala povrce i uspjelo se pokrenuti samo od sebe..., mozda sam pojela nesto sta mi ne odgovara a da toga nisam ni sama svjesnaSmile .

Znam da mi jaja cudno djeeluju na ten pa mozda i na ovaj dio price, ali nema veze , ovaj put sam prezivila a sad cu paziti jos vise..., primjetila sam da se to desilo kad nisam imala zobene ujutro nego jaja ili nesto drugo kruto Cry .

Ali, ali vjerujem da ce zato biti pomak na vazi Big smile .

Avangarde jesi sad nakon godinu dana uspjela doci do svog cilja? Nemogu na forumu naci vase pocetnicke teme da vidim vase pocetke..., mozda ne trazim na pravom mjestu pa ako znate di su ili imate linkove mi ih postate i pojednostavite trazenje? Molim Vas


Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 10:37
možda ti smetaju žumanjci, nevjerujem da je stvar u bjelanjcima probaj heljdu napravit na slatko, na kraju lici na zobene, al cisto da ti ne bude jednolican dorucak trenutno imam 58 kg, u godinu dana sam izgubila oko 6% masti i dobila 4 kg miški zadovoljna jesam, naravno sve možež biti bolje, ja recimo i dalje stremim da dodem do jedno 53 pa se vrati s mišicnom na 55 kg a to su snovi koje ganjam
cookies are for pussies
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 22:46
Avangarde svidaju mi se tvoji rezultati i drzim fige da ostvatis zeljene. Ja bi isto potpisala za te rezultate.
Ono jelo od heljde jel ima tu na forumu gdje recept za to?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 10:44
Originally posted by gili 37 gili 37 wrote:

Markan hvala.



Znam da mi jaja cudno djeeluju na ten pa mozda i na ovaj dio price, ali nema veze , ovaj put sam prezivila a sad cu paziti jos vise..., primjetila sam da se to desilo kad nisam imala zobene ujutro nego jaja ili nesto drugo kruto Cry .


Možda je bilo i samo do nedostatka vlakana iz zobenih, još ako ostatak dana nisi baš jela povrce....prije bi to okrivila nego jaja Smile

Pobrini se da što više povrca jedeš, u svim oblicima Wink

Kako se osjecaš, nisi gladna, ne jedeš premalo?

Jesi se izvagala?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 11:16
Originally posted by gili 37 gili 37 wrote:

Avangarde svidaju mi se tvoji rezultati i drzim fige da ostvatis zeljene. Ja bi isto potpisala za te rezultate.
Ono jelo od heljde jel ima tu na forumu gdje recept za to?


cini mi se da nema baš sa heljdom recepata. Ja je skuham, treba joj cca 20 min (kad na slatko pravim onda naravno izostavim sol). Nakon što postaje kašasta ocijedis, dodaš par kapi stevije da bude slatka i dodajes unutra sve isto sto stavljas i u zobene (cak bude tako lijepo kasasto da ne treba mlijeko). Orasasti, cimet, voce, whey..sve ide
cookies are for pussies
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 17:36
Gym_girl moram priznati da je zelja za slatkim ono ogromna, rjesavam ju za sad sa vecim porcijama vecere, ono namirnice su kao na jelovniku ali malo podebljane , naravno ne svaku vecer nego kad me copi to nesto Angry .
Tako da gladna nisam jer kalorijski se krecem oko 1400- 1500 kcal na dan . Probat cu izdrzati jos 1-2 na ovom jelovniku a onda cu mozda trebati nesto mjenjati za bolje rezultate..., tu cu odmah vikati ako se pocne nesto cudno desavati ili  ne desavati.
Kako se blizi mjesec dana kad sam uzimala mjere u teretanici cak je i mene jutros zanimalo koliki je pomak tako da smo danas isto mislile, ja mjerenjem ti pitanjem LOL ,
pa evo stanje je sljedece :

Na dan mjerenja sam imala 68 kg doma ( a kod njih,u teretanici, 69,5 kg rekla sam da vodim evidenciju od 68 jer mi je tako lakse pratiti pomake kod kuce Wink ).

Danas ujutro je bilo 65,5 kg a u teretanici stajem na vagu za koji dan.. ( tamo znaci ocekujem 66,5 kg )
                                                         17.06.2013               06.07.2013.
                                    Prsa                   94 cm                             92
                                    Struk                  77 cm                             74 
                                    Trbuh                  89 cm                             84
                                    Bokovi                104 cm                           103
                                    U predjelu kuka  98                                  94
                                    Bedra                  62                                  61
                                    Ruka                   31                                 30,5
                                   
  Moram reci da su neke mjere i mene onako super iznenadile pa sam se mjerila vise puta a da budem sigurna za sljedece mjerenje zapisala sam si i visinu u cm tako da znam na kojoj visini tjela sam uzimala koju mjeru, bas me zanima dali ce poklapati sa mjerenjem na vjezbanju.
Vidis i sama da mi najlakse i najvise ide u dijelu trbuha..., kako sam vec rekla sa nogama ce biti borba Cry .

Kako je tek tjedan dana od pravilne prehrane, tj. bas vaganje u gram..., ja prezadovoljna.

Avangarde hvala, morati cu malo vise poceti skupljati ideja na onom podforumu recepti, ali curke ako imate kakav dobar link a da nije ovdje slobodno ga zaljepite ja cu sveeee prouciti Tongue .                               
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 17:40
I jos nesto, ove mjere uzete 17.06. su iz kucne radinosti , nakon 10 dana vjezbanja..., tako da to mozda i nije najtocnije stanje sa kojim sam krenula.
Mozda je negdje bilo pol cm vise LOLLOLLOL
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 16:06
Pitanjce...., dali da pocnem svoju temu u podforum kako smrsaviti ? Pitam jer vodite me i pomazete mi ali ovdje imam osjecaj da krsim pravila.
Sad kad se sve kod mene pokrenulo zanima je jedna stvar, dali ste culi za kremu Lipodrift i dali je tko koristi? Nesto za razgradnju masnih jastucica izvans. Mislim ako ih napadam iznutra da si malo pomognem i sa time
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 02:40
Opa, ide to, bravo Clap Oko 2,5 kg, taman za tih 3 tjedna....nastavi još jedno vrijeme ovako pa cemo vidit što ce se dešavat Wink Moglo bi se sad malo usporit ali to je normalno.

Što se podforuma tice....ako hoceš možeš otvoriti temu u transformacijama?

A za Lipodrift ne znam što bih ti rekla Smile Te kremice ti meni više manje služe da bi se dobro izmasirala Big smile Nekako mi više imaju efekt na kožu, i to privremeni, nego na same masne naslage...znamo kako masne naslage idu papa :) Ja sam jednom davno dobila savjet - samo uzmi bilo koju kremu, ne mora biti skupa i redovito se maži i masiraj... 

Ja znam kupit Evelin...ili cak Afroditinu, od cimeta..meni jako dobre kremice, pogotovo ako se ima malo celulita...a kod ovih težih slucajeva teško da pomažu, pogotovo ako drugo nije sredjeno..prehrane, treninzi.... - a ako je kako cemo znat što je funkcioniralo :)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 20:04
Kak je super kad dobijes pohvalu.
Joj znam da ce se usporiti ali nece me to pokolebati ne ne :)
Samo cu jos malo vise zaobilaziti vagu hihiiii . Pridrzavat cu se jos 10- tak dana ovog jelovnika ( taman da prodju the days ) a i sad me cekaju dva rodjendana..., iskusenje na najjace.
Kazes u transformacije..,hmmm pa nemam jos nesto briljantno za prijaviti, ma ostat cu ovdje . Tu sam se udomacila.
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 20:08
I opet nesto zaboravila..., kad se uspori koliko traje,tj. koliko treba da se ponovo stabilizira i krene normalno ? Jos sam na 3 treninga tjedno, da ubacim jos bar 1 pa da se ne uspori :) ?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 21:20
ne trebaš ubacivat, dok ide ide kad stane onda bi bilo dodati jedan dan gdje ceš se resetirat tj pojacat kcal unos koji možeš onda sredit pojacanim treningom taj dan. Sretno i dalje, vidim da ide, rezultati su dobri
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 22:55
ti centimetri baš lijepo idu, bravo i samo polako dalje;))
Što se tice kremica slažem se s gymkom najviše utjecu na kožu. Medjutim uz trening i dobru prehranu možeš imati lijepe rezultate, ja sam koristila neku kremicu od afrodite i baš sam bila zadovoljna, celulit bye, bye i koža super (ponavljam uz trening i prehranu).
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2013 at 00:47
Originally posted by gili 37 gili 37 wrote:

I opet nesto zaboravila..., kad se uspori koliko traje,tj. koliko treba da se ponovo stabilizira i krene normalno ? Jos sam na 3 treninga tjedno, da ubacim jos bar 1 pa da se ne uspori :) ?

Ne možeš to tako gledati Wink

Usporavanje mršavljenja i stagnacija su normalne pojave kod dijete zbog adaptacije tijela i u tim slucajevima imamo više varijatni probijanja tog plafona - kad ce se to desiti, što ce se poduzeti i koliko ce trebati da se sve pokrene ovisi o više toga. Bitno je samo da kcal nisu prenisko od starta, jer tada imamo manje prostora za snižavanje.....

Nekad sama pauzica od dijete uspije ponovo pokrenuti pricu....ili cisto cekanje kojih tjedan-dva da tijelo izreagira...ili korekcije prehrane/treninga....više je toga, a u šta cemo se dirat cemo vidjet kad zapne Smile Za sada ti ide dobro, ne ide prebrzo i nemoj ništa mijenjati dok je tako. Na treninzima davaj sve od sebe, jedi kvalitetno i ne premalo i uživaj u procesu.....filozofirat cemo kad dodje vrijeme za to Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.