New Posts New Posts RSS Feed - Dobar jutar :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar jutar :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 21:23
Hvala na dobrodoslici..., samo kopiraj i ja ideje crpim od drugih. Pa tu smo da si pomognemo i bodrimo, naravno i ispravljamo.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 23:04
Hello!!!
Imam samo komentar na mrkvu i suhe smokve same kao medjuobrok mislim da je bolje uz to ubaciti malo proteina (posni sir, bademi, indijski orašcici.....)
Tako da imaš kompletni obrok, a ne samo uh

Osim toga cini mi se da jelovnici izgledaju dobro.
Kako idu treninzi?
Kako se osjecaš?

Lijepi pozdrav i želim ti srecu u ostvarivanju ciljevo
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 23:47
PozzSmile
Jel to neka light verzija mozzarelle sa 0%masti?Ako je ,kakvog je to okusa?DeadIli je zabuna?
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 23:50
Vidiš vidiš to nisam ni skužila, i mene zanima ta mozzarela
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 07:58
Tongue ma i meni je bilo cudno kad sam vidla to na netu, a iskreno nije mi se dalo puno se zamarati oko nego sam si mislila kad ju kupim tocno procitati sa etiketice.

Inace sve sta mi je u izracunima pocinjalo sa 0,nesto ... sam ostavljala 0Wink.

Malo mi je tesko tocno nastimati sve vrijednosti onako kako bi meni odgovaraloWacko

Sta se tice medjuobroka, u vecini dana zbog posla ce biti jedan, jer na poslu nema gableca ni pauze pa cu ih onda spojiti.

Scarpetta vjezbanje ide cisto dobro, fino se oznojim, osjetim svaki misic, a i svidja mi se sta vidim u ogledalu ovih zadnjih par dana.
Naravno da mi sad prvo odlaze spekeci sa trbuha i sa strane..., naravno prsa i lice.
Za bokice i kukice cu jos trebati poprilicno znoja ispustiti a da ne velim koljenaCry



Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 11:18
Originally posted by gili 37 gili 37 wrote:


Tongue ma i meni je bilo cudno kad sam vidla to na netu, a iskreno nije mi se dalo puno se zamarati oko nego sam si mislila kad ju kupim tocno procitati sa etiketice.

Inace sve sta mi je u izracunima pocinjalo sa 0,nesto ... sam ostavljala 0Wink.

Malo mi je tesko tocno nastimati sve vrijednosti onako kako bi meni odgovaraloWacko

Sta se tice medjuobroka, u vecini dana zbog posla ce biti jedan, jer na poslu nema gableca ni pauze pa cu ih onda spojiti.

Scarpetta vjezbanje ide cisto dobro, fino se oznojim, osjetim svaki misic, a i svidja mi se sta vidim u ogledalu ovih zadnjih par dana.
Naravno da mi sad prvo odlaze spekeci sa trbuha i sa strane..., naravno prsa i lice.
Za bokice i kukice cu jos trebati poprilicno znoja ispustiti a da ne velim koljenaCry

<span id="userPro34" ="msgSidePro" title="View Drop Down"></span>



bravo za treninge.
Ne brini sve ce to ici treba samo malo strpljenja, a možda putem pocneš i uživati u tome i nekako se navuceš
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 17:15
gili, jesi se vagala?

Inace, nisam te zaboravila Wink, trenutno dubokoumno proucavam jelovnike Big smile i potrudit cu se nabacit koji komentar, bar nešto dok sam još doma. Za sada mi se cini da imaš još prostora za kcal! Ništa ne ulijece sa strane? :))
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 17:34
 gili, koliko jaja jedeš?

 Dobro ti je rekla Scarpetta, ovaj medjuobrok se baš i ne može klasificirati takvim :) Dodaj nešto od proteina, i radi kompletnosti i radi kalorija opcenito.

Isto tako, u ovu kombinaciju šunke i salate možeš dodati ili žlicu ulja ili nešto od uh-a.

Posni isto strši sam, što ne mora biti tako. Ja bih tu radje dodala nešto masti ako vec ne biš uh-e. Ako ti tako premašuje kcal, oduzmi negdje drugdje, a dodaj tu. Recimo skini malo riže iz rucka pa dodaj sa posnim nešto. Ako ništa drugo, bar povrca malo.

Još tu fali kcal malo, ionako gubiš još i više na povecanom unosu proteina. Ako uvrstiš žlicu ulja gore u salatu + recimo 100 g posnog u medjuobrok to ti je 200 kcal - za primjer sa oko 1300 kcal taman. Bolje više pa imaš mjesta za rezati.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2013 at 18:46
Ok bum pojacala te same proteine i malo ispremjesala po obrocima :) . Vaga malo miruje ali ti mi ima logike jer ovo je treci tjedan i mora biti stagnacija ( sjecam se da je tak bilo kad sam dijetom skinula desetak kg :) ). Vise me veseli ravna busika i hlace koje ne stiscu
Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2013 at 11:12
"bravo za treninge.
Ne brini sve ce to ici treba samo malo strpljenja, a možda putem pocneš i uživati u tome i nekako se navuceš "

Scarpetta imam ja strpljenja.., nisam to natukla preko noci pa nece ni preko noci otici, nek svaki mjecec neki minus ja presretna, a sta se tice uzivanja vec se polako navlacim i sve mi se vise svidja. Ulovila sam se da dane kad nisam u teretanici mi dugo traje Smile
Najveci mi je cilj  ucvrstiti se i ojacati ledja jer po genetici kicma i kukovi su mi slaba tocka..., za sada nema problema ali ne zelim se za 10 god tuci po glavi i reci kaj nisi ranije brinula o tome, samo se nadam da nije prekasnoWink

 "gili, koliko jaja jedeš?"

 Gym_girl ovo je slaba tocka jer mi ne odgovaraju.., sva popristavim od njih tak da ih ima minimalno u mom jelovnikuWink
A sta se tice ulijetanja sa strane..., vuce me da ali svaki put kad se dobrano oznojim u svojoj teretanici padne mi na pamet da mi slucajno sad ne padne na pamet nesto "prigrist" ..., me kuzis ?
A i za dva tjedna su 2 rockasa za redom uz rostilj i obicno se protegnu na cjelovikendnu zderacinu pa se do onda cuvam i kontroliram. Naravno uz da sam im napomenula da obavezno stave sampinjone na rostilj i puno salate pripreme, ako treba sama ih nosim sa sobom  Big smile .

Uglavnom sta se vage tice jos ne stajem na nju da se ne zbediram , kako sam rekla u postu prije, poznate su mi stagnacije, zato se ravnam po odjeci. Za 7-10 dana kad odgulim ravno mjesec dana stavljam rezultate za usporedbu.

Gym_girl kud putujes? Zasluzeni G.O.?

Kad si ponovo ovdje?

Sad opet pitanjce.., vidim da ponekad papate UH i za veceru jel smijem i ja ?
I vidim da radite one extemove programe pa me zanima jel bi ja smjela to malo ubacite u one dane kad nisam u teretanici makar ih vjerojatno necu moci odraditi sve i u tolikoj kolicini ? Wacko



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2013 at 01:26
Draga moja gili, meni ti je G.O. svaki dan, Zavod za zapošljavanje je poprilicno darežljiv po tom pitanju LOL

Jucer sam cisto gibala na trening, to mi je GO LOL

A odgovorim ti danas popodne, sad sam vec na pol koplja, a rano se dižem Wink

Samo da te pitam, što se UH-a navecer tice - kad su ti treninzi?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2013 at 09:51
Za sad su treninzi ujutro zbog popodnevnih smjena.

A i to me zanima, kad cu raditi ujutro kako onda papati? Pretpostavljam da i onda bar 2 sata prije treninga a posle UH i proteini odmah Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2013 at 18:30
Dobro pretpostavljaš Smile

Inace, što se uh-a navecer tice, teško mi je dati ti konkretan odgovor za tebe. Ja inace smatram da, ukoliko racunica štima i pogotovo ako je trening dobar, nije toliko bitno kad se što jede no ipak, neki se kunu da im uh-i navecer ne odgovaraju i ok. Ja bi sad tu išla kopat malo dalje da vidimo da li se tu stvarno radi o terminu ili o necem drugome ali nema veze, nije bitno - morat ceš sama testirati.

Ja ih vec dugo jedem navecer i sve dok vodim brigu o svemu ostalom, sve ok.

Probaj - ukupan unos si rasporedi po obrocima kako želiš - ako ti tako više paše, prebaci iz iz jednog obroka (samo ne onog nakon treninga) u veceru ili ih ravnomjerno rasporedi po svim obrocima. Sve dok si u deficitu i jedeš te treniraš kvalitetno, nebi trebalo bit problema, bar sada u startu.

A što se extremeovih programa tice....to bi ti trebali reci oni koji ih rade Big smile ali po meni ti je to uz gym nepotrebno. Bar u toj formi u kakvoj su zamišljeni.







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2013 at 08:42
Hvala Gym_girl !!

Probat cu za sad po mom jelovniku koji nema UH navecer, a da cu svakako exerimentirati hocu.
Moram poceti uciti o svom tjelu sve kak spada jer ova faza di gubim kg je tek prva u nizu pa se moram pripremiti za vrijeme kad ce doci faza odrzavanja Wink .


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2013 at 23:55
Nema na cemu Wink

Nema problema, glavno da se ti osjecaš dobro!

Ma održavanje je zapravo ista stvar, bar bi trebala biti Wink, samo sa povecanim kcal, i s malo više fleksibilnosti (zapravo ovisi, jer i sama dijeta može biti fleksibilna, odnosno po meni bi trebala i biti u vecini slucajeva). Dok god se taj unos drži pod kontrolom i dok god se cesto prate promjene na tijelu, nije teško održati se na željenoj kilaži. 

Inace, kako ide? 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
gili 37 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gili 37 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 09:20
Evo me, tu sam . Nisam pobjegla, odustala, nestala ili slicno Smile , samo sam malo bila van dosega interneta i uzivala u prirodi.

Ide dobro i mogu reci da sam sva u iscekivanju sljedeceg tjedna jer prolazi prvi mjesec mog novog nacina zivota i vidim pomake prema boljem!!!

Znas ono kad bluzica cije zadnje gumbe  ( one u podrucju trbuha ) nisam mogla zakopcati sad u tom djelu stoji kao da je po meni sivana, ako ce za mjesec dana plesat oko mene jao jao bit ce mrak Big smile , a hlace, koje iz ne znam kojeg razloga nisu vec odavno zavrsile u smecu jer su tisucu puta krpane zbog pucanja izmedu nogu, sad fino sjednu ali one ostaju samo kao mjerilo jer da sjednem sad u njima mozda bi jos malo pukle Wink, jos je prerano za sjest u njima.

Medutim javio se jedan mali problemcic....Embarrassed, nekako me vec par dana muci probava. Kao da se zacementirala i ne znam sta da uradim? Mozda suhe sljive ili nesto sta nije agresivno , zato ako imas kakvu ideju pomagaj pleaseeeee ....





Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.