New Posts New Posts RSS Feed - Dnevni unos tekucine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dnevni unos tekucine

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dnevni unos tekucine
    Posted: 19 Ožujak 2011 at 13:58
Eto, zanima me koliko dnevno unosite tekucine, i što to najcešce (voda, cajevi, kava itd.)
Pijem pretežito vodu, 3-4l dnevno, po ljeti i više. Zeleni caj također nekad roknem
  

Edited by Pitbull
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 16:55
ja oko 2 l vode, 2 šalice kave, 3 3dcl šalice caja (i to pokušavam smanjit na jednu jer previše caja i kave može samo štetiti, a ne doprinositi, mada moram priznat da sam se pomalo navukla na to )
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 17:04
 U dane treninga utezima popijem oko 5 litara vode, kavu ne pijem, ali uzmem prije treninga kofein u tableti
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 17:21
  Oko 2-3l po danu, na dan treninga i vise cca 4l, a po ljeti takodjer jos vise. Samo voda nista drugo, kava ne, caj rijetko, mlijeko nikako kao ni sokovi. Iznimka je cijeđeni sok od nekog voca.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 19:58
Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:

ja oko 2 l vode, 2 šalice kave, 3 3dcl šalice caja (i to pokušavam smanjit na jednu jer previše caja i kave može samo štetiti, a ne doprinositi, mada moram priznat da sam se pomalo navukla na to )

Slobodno rokaj po zelenom caju
btw. zaboravio sam spomenuti, pijem i mlijeko, tj. jedem zobene u njemu
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 20:04
  ja pijem oko 2-3 litre vode..cesto i oko litru-dvije caja-bez icega..
kavu ne pijem,pila sam ju samo par puta zbog probave,više ne..
tu i tamo šalica mlijeka,također ne precesto
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 11:06
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:

ja oko 2 l vode, 2 šalice kave, 3 3dcl šalice caja (i to pokušavam smanjit na jednu jer previše caja i kave može samo štetiti, a ne doprinositi, mada moram priznat da sam se pomalo navukla na to )

Slobodno rokaj po zelenom caju
btw. zaboravio sam spomenuti, pijem i mlijeko, tj. jedem zobene u njemu


hehe, sa zelenog sam se trenutno prebacila na crni, al mogu rec da mi je zeleni definitivno bolji! ovaj crni mi niš ne valja...
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 11:21
  kroz jutro 2-3 caše vode, mlijeko
popodne isto 2-3, a poslije treninga redovno više od pola l...
caj tu i tamo, kava rijetko..
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 12:18
Dorucak mlijeko sa zaobenim...
Pa kava s puno mlijeka ona šalica od 3dcl.
Ostatak dana oko 2l vode raspoređene i onda na treningu obavezno litru...
Tu i tamo ubacim cedevitu ako zafali nešto slatko.

hm
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 13:03
Pijem 2-3 litre vode a u dane treninga pojacam a svako jutro uz zobene 3dcl mlijeka tako da mi unos bude cirka 3 litre, možda više...
Zeleni caj pijem povremeno, više ne mogu uživat u njemu jer sam ga popio na hektolitre
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 14:18
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Zeleni caj pijem povremeno, više ne mogu uživat u njemu jer sam ga popio na hektolitre


Promijeni zeleni caj
Kupi neki sa dodanim okusom (zeleni sa mentom ili jasminom, i sl), žuti ili onaj u listicima (sencha, kukicha, hoicha) koji su isto vrste zelenog, ali im se okusi razlikuju   

Ako si zapeo na zelenom od Franka onda te kužim, jer je to sh*t zeleni caj kakvih sve odlicnih ima kad kreneš mjenjati i isprobavati
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2011 at 23:15
caj od koprive! puuuuno caja od koprive
jako dobar
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2011 at 13:36
Popijem oko 3-4 litre vode + š-2 kave bez mlijeka sa stevijom i š-2 caja biljna.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2011 at 14:00
  ja se cesto nemogu natjerat da popijem puuuno vode,pogotovo ako manje jedem,pa si "skuham caj"-na litru vode stavim 2 vrecice caja,tek toliko za okus malo,i ostavim da se ohladi,i toga bi mogla popiti 398593 litara:)
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2011 at 14:45
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Zeleni caj pijem povremeno, više ne mogu uživat u njemu jer sam ga popio na hektolitre


Promijeni zeleni caj
Kupi neki sa dodanim okusom (zeleni sa mentom ili jasminom, i sl), žuti ili onaj u listicima (sencha, kukicha, hoicha) koji su isto vrste zelenog, ali im se okusi razlikuju   

Ako si zapeo na zelenom od Franka onda te kužim, jer je to sh*t zeleni caj kakvih sve odlicnih ima kad kreneš mjenjati i isprobavati


Ma probao sam više vrsta zelenog ali nekako mi ga više nije fora pit, popijem ga kao na silu zato sam odustao i sad si bolje složim instant kavu prije jutarnjeg LI kardia ili treninga s utezima a inace samo vodu pijem
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2011 at 08:47
  Obicno pijem do 2l vode, a u dane treninga do 5l H2O :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.