New Posts New Posts RSS Feed - dijete pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijete pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
ninocka10 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninocka10 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dijete pomoc
    Posted: 13 Travanj 2015 at 00:53
Hodam ja svako jutro prije posla pola sata, i svako popodne nakon sto se malo odmorim nakon posla, i jos radim svakodnevno vjezbe bar pola sata, nekad i duze i dva puta idem na rehab vjezbe. To su vecinom rastezanja i core vjezbe, jako niskog inteziteta, ali bez njih ne bi nikako funkcionirala. 
Hvala ti na odgovoru, znam i sama toliko, pokusam da smanjim kalorije, i onda kad dodje vece ko hrcak ronjam po kuhinji sto pojesti jer sam gladna, i to krene ko lavina, tako da mislim da mi fali nesto tokom dana, da me ne hvataju ti napadi gladi.
Trudim se da ne jedem pastu i kruh, jer mi se cini da sam jos vise gladna kad ih jedem bez obzira koliko pojela. Moj najveci neprijatelj su slatkisi, jer kad sam stresna i ljuta onda me to smiri, i onda ko neki zacarani krug. Nije da se pravdam, ali je tako, i sama ne znam kako da se iz svega izvucem.

Back to Top
lolloo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lolloo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2015 at 00:43
Mozda nisam prava osoba koja bi mogla odgovoriti na tvoja pitanja no mislim kako neke osnovne savjete kojih se i sama pridrzavam ti mogu dati.
Prvo i osnovno - ubaciti bilo kakav oblik aktivnosti barem 3x tjedno, s obzirom na tvoje zdravstvene probleme ti najbolje sama znas sto mozes a sto ne tako da tu necu forsirat neke savjete, moze to biti neka lagana setnja u trajanju 30 minuta ili bilo sto ti odgovara, bitno da nesto radis i da se pokrenes, vjerujem da ces se odmah bolje osjecati.
Prehrana - jedi vise manjih obroka dnevno, pokusaj izbacit slatko i opcenito nezdravu, masnu, tesku hranu. Pokusaj obroke formirati na nacin da imas sto vise proteina a sto manje ugljikohidrata, na dijete ZABORAVI jer su to gluposti koje nikamo ne vode. Pij puno tekucine i rasporedi obroke kroz dan, barem 5 obroka dnevno, 3 glavna i 2 meduobroka, ukoliko zelis smrsaviti gledaj na to da budes u kalorijskom deficitu, tj.da trosis vise kalorija nego sto unosis.
Ovo su neke osnove koje ti ja kao početnica mogu dati, sretno i drzim fige da uspijes!
Back to Top
ninocka10 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ninocka10 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2015 at 00:34
Ja sam vjerojatno malo starija od vecine clanova, ali isto vise ne znam sto da radim
Oporavljam se od ozbiljene povrede ledja i moj fitnes nivo i mogucnosti su vrlo ograniceni - ne smijem skakati, dizati utege, i puno toga mi jos uvijek smeta. Idem na rehabilitacijske vjezbe i pomalo, vrlo sporo napredujem.
Hodam koliko mogu, radim pilates (sto smijem) 
I naravno i zbog ledja i svega ostaloga hocu da smrsavim, ali zbog nacina zivota (sjedeci poso i zdavstenih problema), dosade, i nekad jednostavno stresa i ljutnje - sto sa svime ovim kuburim, se debljam.
Citam stalno o dijetama, i sto vise citam vise sam zbunjena. Pocnem ovu, pa onu, pa mi puna kapa svega pa onda se prejedem, pa onda recem od ponedjenika, pa zderem sljedeca 3 dana, ali taj ponedjeljak nikako da dodje i ostane.
Citam Un dijeta, paleo dijeta, warrior dijeta, ... svi mrsave i pridrzavajuse - samo ja ne, 
Sto je po vama najbolje, 
Ujutro samo voce ili recimo jogurt i musli, 
da li jesti vise puta dnevno 3 ili 5 obroka 
Koliko bi po vama bio minimum koji bi morala zadovoljti - sto se tice vjezbanja da bi mogla smrsaviti
Nije da zelim minimum, nego je i to jos uvijek puno za mene. 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.