New Posts New Posts RSS Feed - Debeljuca is here ...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Debeljuca is here ...

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 13:41
Tako je, opiši nam tocno kako želiš izgledati, pukni fotku tebi idealnog!
LiveStrong
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 13:52
Originally posted by zika zika wrote:

Tako je, opiši nam tocno kako želiš izgledati, pukni fotku tebi idealnog!

Evo fotke:


Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 13:55
Originally posted by pinkyaudrey pinkyaudrey wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Tako je, opiši nam tocno kako želiš izgledati, pukni fotku tebi idealnog!

Evo fotke:



I evo jedne iz stvarnoga zivota (na slici sam ja prije 3 godine):


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 14:00
pa ovo kako si izgledala prije 3 godine je jako dobro,mislin da bi trbala ic na to da uspijes opetSmile
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 14:04

mene recimo sad zanima koja je shema za postat slike,jeli se i dalje mora priko imageshacka ili se moze nekako direktno,ako se moze direktno daj mi reci da naucinSmile

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 14:16
Ne, moraš ju uploadat, tinypic ja koristim.

Pinky, pa ova fotka je bila u fotkama forumaša? što nisi pod tim imenom onda?

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 14:30
Originally posted by zika zika wrote:


Pinky, pa ova fotka je bila u fotkama forumaša? što nisi pod tim imenom onda?

Nikako me nije htjelo ulogirati, a kad sam zatrazila pasword i dan danas nije stigao -.-
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 14:50
Aha, razumijem.

Gledam tebe i gledam ovu fotkicu, imam ju i sama negdje spremljenu na kompu. Građa vam je potpuno razlicita, to moraš biti svjesna, pogledaj svoje kukove/bokove, a onda njezine. Ali poanta je, ciljaš na full skiny izgled ako se ne varam. Za to je potrebno sve ovo što ti je napisano na prošloj stranici - jako velika disciplina prehrane, hiit treninzi i treninzi snage.

Edit: ako se potrudiš, do ljeta možeš vratiti ovu formu prije 3 godine sigurno!

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 15:49
Ova fotka tebi idealnog je vjerojatno fotomontaža tako da ako se budeš ravnala po njoj nikad neceš bit zadovoljna sama sa sobon( usput, ova na slici mi nije nimalo privlacna s ovin strukicem),evo ovako kako si izgledala prije 3 godine je više nego lipo i privlacno, iako meni ne smetaju ni malo bucmastije
...sve u svemu nije važno jeli se meni svida ili ne nego da se ti ugodno osjecaš onakva kakva jesi.

A u vezi treninga i prehrane, to te cure mogu puno bolje savjetovat.

...uvalia bi koju motivacisku sliku ali neznan kako ...skužit cu, sad neman vrimena odo vježbat

Edited by Thor
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 15:59
@Thor - odeš na tinypic.com - uploadaš fotku - kopiraš kod (adresu) ispod "Direct Link for Layouts" tu u Insert image (ikonica s drvetom) (imaš na "napredno" kad otvoriš u odgovoru, ova strelica prema gore u izborniku kraj B I U)

i dobiješ ovo :



Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 21:14
Skužija ,Zike hvala puno na poduci,... I <3 you .......................................... i evo nešto za rozu



Edited by Thor
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 21:51
Ih, zar ces propustiti priliku da radis nesto sto bi zelela samo zbog nekog nepotrebnog srama( nastalog usled preterano iskrivljene slike o sopstvenom izgledu, ja ovde ne vidim nista strasno, nego si ti navikla na ovu izuzetnu mrsavost pa ti je sve iznad uzasno, ali zna se sta je DEBELO, a ako je tebi ovo pojam debelog, onda je vise problem pogleda stvari nego problem sa kilazom)?. Ti mislis da su sve osobe koje ce biti na tom jazz danceu savrseno gradjene, jedino ces ti tamo da ispadas i svi ce mrko da te gledaju? Bas naprotiv, lepota u plesu i jeste u tome sto plesaca ima razlicitih konstitucija i tela, a sve su lepe na svoj nacin jer te unapredjuju i poboljsavaju u skladu sa tobom samim.
I zasto ti to ne bi bio pocetak treniranja, nesto sto ce te naterati da se pokrenes, odskocna daska? Upises jazz dance, pokrenes se, razbijes tu neaktivnost, naviknes se na pokret, pa posle toga krenes da ubacujes sve vise elemenata vezbanja, razne druge vezbe, upises nesto drugo itd itd...Sama aktivnost je najbolji pokretac, najbolji motivator, kad iskusis taj osecaj posle treninga (koji te ispunjava) sve ce ti posle ici lakse, neces morati da se teras na trening, trazice ti telo i um sami.
Bitno je pokrenuti se. Ne razmisljaj - KRENI!
Besmisleno je cekati savrseno telo da bi krenuo da se bavis necim, nije telo tu da ulepsa pokret, vec je pokret taj koji ulepsava telo!
Kreni i srecno, odbaci te misli i bice ti lakse.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2011 at 01:15
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:


Besmisleno je cekati savrseno telo da bi krenuo da se bavis necim, nije telo tu da ulepsa pokret, vec je pokret taj koji ulepsava telo!


Morala sam  ponoviti, jako lijepo napisano Wink

pinky, i ja se sjecam ove tvoje slike.. meni cak i premršavo djeluješ tu ako cemo iskreno :) Ali opet, necemo raspravljati o ukusima, ionako sam ja poznata po svojim malo drukcijim vizijama Smile

Ono što to kaže Morrighan što se debljine tice...i meni se cini da se malo iskrivljeno vidiš. Možda ima malo viška masnog tkiva na određenim mjestima, fali tonusa i tako to ali ne znam možemo li to nazvati debljinom. Btw. koliko si kg dobila uopce i u kojem vremenskom razdoblju? Zapravo bi bilo dobro kada biš se sada slikala u istoj pozi pa da usporedimo onda i sada jer je ovako teško - iz slika trenutnog stanja vidimo jako malo.

Ono što je veci problem od tvog trenutnog stanja je - tvoje buduce stanje koje nece biti idealno ako ovako nastaviš. Dakle, i da sada izgledaš koliko toliko dobro sa ovakvom prehranom ceš ic samo nizbrdo malo pomalo, a da neceš ni primijetiti dok se jedan dan ne šokiraš samom sobom.....neka ti i to bude motiv za promjenu. I to ne samo radi izgleda - vjeruj mi da ce ti i zdravlje patiti radi toga.

Ono što je bitno je da se ne sramiš krenuti - bila to teretana, jazz dance, nešto trece....što god...ne cekaj da se nešto promijeni pa da kreneš jer se ništa promijeniti nece ako stojiš na mjestu. Naravno da možeš puno toga i prehranom sredit - puno ljudi misli da moraju pocet trenirat da bi skinuli koju kilicu - bilo bi najpametnije skombinirat i jedno i drugo, da - ali i samom promjenom prehrane se može jako puno napravit. Kako god bilo - s necim treba zapocet i to odmah, a ja bih ti savjetovala da to bude upravo jelovnik jer je pravi primjer toga kako ne treba jesti Smile Znaci - napravit dobar plan za jelovnik i pomalo pocet sa kretanjem, isplanirat dobar trening, što više aktivnosti......imaš brdo savjeta na forumu, baci se na posao i ne gubi vrijeme na negacije Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2011 at 17:33
Totalno se slazem s vama i zahvaljujem vam na ovoj divnoj motivaciji. Trenutno si pokusavam srediti jelovnik, za dorucak bih voljela ostaviti zobene zitarice jer su mi zbog vlakana i mog zatvora preko potrebne, veceru bih izostavila, ili da to bude eventualno neka vocka kao i uzinu (vocka), a sto bi bilo najbolje jesti za rucak, a da nije skupo i gotovo nemoguce nabaviti, tj. da je ono svakodnevna namirnica?
Back to Top
pinkyaudrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pinkyaudrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2011 at 17:36
p.s. slike sam si spremila u racunalo jer su stvarno motivacijske i stvarno nadahnjuju.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2011 at 19:41
za rucak mozes nesto sta ti mama skuva ako je nesto skuhano lagano malo i srednjekaloricno,izbjegaji pecene kunpire pune ulja,radije skuhane,izbjegaji pohano przeno u dubokoj masnoci i sl., za dorucak zobene sa bjelancima,za veceru neki komad mesa i zdrave masti(izbaci kruh),za medjuobroke ovisno o tvojim aktivnostima ..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.