New Posts New Posts RSS Feed - debeli listovi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

debeli listovi

 Post Reply Post Reply
Author
indL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote indL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: debeli listovi
    Posted: 11 Travanj 2011 at 17:44
Zdravo,
Zanima me kako mogu stanjiti/smanjiti misice na svojim listovima koji su tek nesto tanji od bedra mi.
Problem je u jednom misicu sa unutarnje strane lista koji je kratak i nabijen.
Inace sam visoka š64cm i imam 53kg, vitka, u formi, konfekcijski broj 34, imam 20godina, ne treniram ali hodam svakodnevno po vise od 2sata. Samo me zanima postoje li neke vjezbe sa kojima mogu uskladiti svoje listove sa ostatkom tijela.

Edited by indL
Back to Top
Olya Sookie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Olya Sookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 20:59
ja neznam sta bi ti rekla trebao bi ti kakvi strucni savjet
po tom pitanju :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 21:07
Listovi su genetski podareni... tesko ces to skinut.. gotovo nemoguce..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
indL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote indL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2011 at 21:10
Mora postojati nacin...

Mozda neke vjezbe koje izduzuju misic???
Uz to, taj misic na dodir boli.
Ne znam kako/zasto je to tako...
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2011 at 13:06
  Pozdrav od jos jedne sa debelim listovima... Do sad sto god sam probala - listovi uvijek isti...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2011 at 23:30
Originally posted by indL indL wrote:

Zdravo,
Zanima me kako mogu stanjiti/smanjiti misice na svojim listovima koji su tek nesto tanji od bedra mi.
Problem je u jednom misicu sa unutarnje strane lista koji je kratak i nabijen.
Inace sam visoka š64cm i imam 53kg, vitka, u formi, konfekcijski broj 34, imam 20godina, ne treniram ali hodam svakodnevno po vise od 2sata. Samo me zanima postoje li neke vjezbe sa kojima mogu uskladiti svoje listove sa ostatkom tijela.


Ne postoje vježbe za izdužit mišic, to ti je genetika i ne možeš protiv nje. Jedina opcija ti je da povecaš mišicnu masu bedara i na taj nacin vizulano smanjiš listove.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 00:00
Posudi ih meni :p
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2011 at 01:10
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Posudi ih meni :p
dat cu ti ja svoje moji su ti i izvizbani
Back to Top
benko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 11:42
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

  Pozdrav od jos jedne sa debelim listovima... Do sad sto god sam probala - listovi uvijek isti...

meni je pomogla vijaca :)
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 16:53
Originally posted by benko benko wrote:

Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

  Pozdrav od jos jedne sa debelim listovima... Do sad sto god sam probala - listovi uvijek isti...

meni je pomogla vijaca :)


S vijacom ce tek potaknut listove na dodatni rast.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 17:10
Istina, sto sam vise vjezbala listovi - nisu rasli, ali su postajali cvrsti... Kao nogometas sam LOL
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 17:50

Dobru su decki rekli, nema ti pomoci na žalost... izbjegavaj ih dodadtno aktivirati!

Jedino me zanima ova bol.. koliko to vec traje? 

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2011 at 18:18
Pa jedini nacin da ih eventualno stanjis je da prestanes da hodas otprilike...nazalost I da prestanes da vezbas,sto za vecinu ljudi nije opcija, jer vecina ljudi ide logikom : kad ih vec imam daj barem da budu cvrsti i oblikovani.
Takodje je jos jedna od opcija da ipak postoji neko salo/mast preko njih pa da se odredjenim vezbama to stese, tako bi noge izgledale tanje i vitkije, bez obzira na misice koji bi dosli do izrazaja jos vise, ali salo je to koje daje ''masu'' nozi uglavnom.
Pazljiv odabri vezbi ili neke vezbe koje su usmerene posebno na stanjivanje i/ili preoblikovanje misica...Ukoliko je to uopste moguce jer nas tu vec genetika mnogo hebe i odredjuje, mada..nije nemoguce preoblikovati ih, u nekoj meri barem..
Mada mislim da nema potrebe za izbegavanjem dodatnog aktiviranja jer listovi kao i svi ostali misici reaguju jedno vreme na odredjene podrazaje i tezine i vezbe i statija znam, tako da tu dolazi do stagnacije kad tad. U jednom trenutku je jedini nacin da se povecaju verovatno dodatno opterecenje, tako da nemas brige da ce narasti vise, ne mogu rasti vecno od tvoje soptsvene tezine, pretpostavljam barem...Ili zavisi mnogo od vezbi?
Back to Top
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2011 at 22:33
Plasticna operacija xD
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2011 at 01:20
Originally posted by lakyberry lakyberry wrote:

Plasticna operacija xD


lol da, to je na kraju jedini nacin :D
Ali moras fakat duboko pasti na dno i biti iskompleksiran da bi to napravio Wink
Back to Top
lakyberry View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lakyberry Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2011 at 07:39
Da jbt.
A je***a ako nekog to stvarno smeta a ima love. Why not. xD
Stay safe, stay 2. amendment!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.