New Posts New Posts RSS Feed - Debela koja to više nece biti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Debela koja to više nece biti

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Bonnie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bonnie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 21:13
svaka 2 tjedna? to ce biti teško control freaku poput mene, ali dobro, vagu spremam do iduceg vikenda kad ce bit 2 tjedna kako sam pocela.

dosad sam stalno radila po svom i isprobala sve moguce dijete i nedijete i zeznula si tijelo maksimalno, kako su te kile viška došle tako je i ginekolog prošle godine ustanovio PCOS, jajnici se ne vide od cisti, migrene sa 1-2x mjesecno došle na 7-8x mjesecno, strije se raširile po cijelim bedrima i pocele se širit sa strane i do trbuha, ali eto, ja sam i dalje išla po svom.

uvijek ucim na svojim greškama i previše loših iskustava zato imam, ali nemam sad ništa za izgubit pa prihvacam stvarno sve savjete i hvala vam svima unaprijed na tome.
Back to Top
Bonnie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bonnie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 12:47
moja transformacija je malo stala...prije 2 dana sam pala na ledu i slomila ruku Disapprove
prehrane se još držim ali sam za vježbe nikakva...

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 12:50
uh, uh.. sad se cuvaj da zacjelis..dotad se samo drzi prehrane tj odrzavaj kilazu pa kad zacjelis u nove pobjede!
sretno s oporavkom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 21:55
Originally posted by Bonnie Bonnie wrote:

moja transformacija je malo stala...prije 2 dana sam pala na ledu i slomila ruku Disapprove
prehrane se još držim ali sam za vježbe nikakva...


a šmrc! baš se toga bojim ovih dana. posvuda je klizavo i neocišceno. i fuj!
drži se prehrane kad vec ne možeš vježbati.
poz
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.