New Posts New Posts RSS Feed - Davor23, prijedlog vezano za trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Davor23, prijedlog vezano za trening

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 12:20

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ne mora nitko brinut ustvari.. treba jesti sve, ali umjereno..
 

hm hm hm

dobro da, ovisi što ti je cilj - moj cilj, a i genetika zahtijevaju malo više odricanja

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 12:50
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ne mora nitko brinut ustvari.. treba jesti sve, ali umjereno..
 


hm hm hm


dobro da, ovisi što ti je cilj - moj cilj, a i genetika zahtijevaju malo više odricanja



istina, i onda recenica treba glesiti "MOŽE se sve jesti, ali umjereno" a ne " treba se sve jesti, ali umjereno"

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 12:51
ili umjesto toga.. odradis jos š h treninga dnevno i gotovo..

;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 12:58
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ili umjesto toga.. odradis jos š h treninga dnevno i gotovo..

;)


Ne, to nema veze, jer cak i onda to ne mjenja cinjenicu da unosiš nepotrebno smece u sebe, a ne mora biti tako
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 13:16
sad cu napisat jedan program , pa me zanima sto ces o njemu reci..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 13:18
05:00 - trcanje 5 km
š2:00 - š0 rundi sparinga
š6:00 - 5 rundi sparinga, 60min bicikla
š8:00 - trening snage: 2000 trbusnjaka 500 dipseva 500 sklekova 500 podizanja utega do brade
20:00 - 30min bicikla
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 13:30

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ili umjesto toga.. odradis jos š h treninga dnevno i gotovo..

;)
 

hehehe joj joj Davore, ti nikako da shvatiš važnost te prehrane  mogu ja odradit još 4 h treninga dnevno al sa krivom prehranom cu se samo vrtit u krug...

evo, ti npr. odradiš 2000 trbušnjaka u š dan (), dok ih ja 300 tjedno, a trbuh mi ravan 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 13:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ili umjesto toga.. odradis jos š h treninga dnevno i gotovo..

;)
 

hehehe joj joj Davore, ti nikako da shvatiš važnost te prehrane  mogu ja odradit još 4 h treninga dnevno al sa krivom prehranom cu se samo vrtit u krug...

evo, ti npr. odradiš 2000 trbušnjaka u š dan (), dok ih ja 300 tjedno, a trbuh mi ravan 


Jel sad jasnije ono što ja pokušavam reci za tog decka i njegovu prehranu i trening?

Ja sam baš u pocetku dobio dojam da smo tu negdje i da ce bit dobra pomoc kad ono truba hehe
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 14:00
evo thorn.. nasao si mane za ovaj trening.. izvodio ga je Mike Tyson.. gradja o kakvoj mozes sanjat.. i snaga takodjer.. i ti tako.. smijeh..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 16:43

 Ma Davore....cemu ta podmetanja i testiranja...  gle...ajmo bit realni...

Koliko je tebi cijela ova prica sa treninzima i prehranom stvarno bitna? Jer ne ostavljaš dojam da je  Moraš priznat da se malo gubiš i na jednom i na drugom podrucju što se cesto vidi iz tvojih pitanja i naglašavanja nekontrole što se hrane tice - a i to sam naglašavaš, ne mi - pa otuda sve te reakcije

S druge strane, svi ovdje imamo razlicite ciljeve - neki žele smršavit, neki udebljat, neki se još više istrenirat, neki samo pocet s zdravijim nacinom života, neki imaju manje, neki više vremena, mogucnosti...bla bla...neki znaju, neki uce..

...zato Thorn treba malo i to uvažit  Nekima od nas sve ovo zahtijeva vecinu dana, kombinacija, programa, grama i miligrama, a nekima je sve to nepotrebno i smiješno...ako je moj cilj da izgledam kao cura sa slike koju sam sinoc zaljepila tu, ne znaci da mislim da je jedino tako dobro :) 

što se svađe na blogu tice, mislim da tu imamo slobodu pisat što hocemo, a ako se vec potkrade neka gadna greška uvijek netko može ostavit komentar. Nije u redu potkopavat neciji trud ako ima malo manje znanja - svi mi nešto znamo, a nešto ne znamo.

Zato, peace decki i idemo u miru dalje..



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 19:02
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

evo thorn.. nasao si mane za ovaj trening.. izvodio ga je Mike Tyson.. gradja o kakvoj mozes sanjat.. i snaga takodjer.. i ti tako.. smijeh..

E al uopce se nisam ni osvrnio na taj trening što si ga ostavio jer je pitanje bilo upuceno illyu stoga se nisam htio miješat. Kapiši?

Osvrnio sam se na gym g-inu konstataciju oko tvoje nesređene prehrane i nesređenog treninga, stoga te molim da ne napadaš i stavljaš moje rijeci u kontekst koji nema veze s onim što msiliš. Dakle nemoj uštimavati kako ti odgovara što pišem, vec citaj s razumijevanjem.


Gym g, cijenim ja tvoj pan galakticki trud za mirom i slaganjem, ali budimo realni - za to u ovome slucaju nema potrebe
Decko je noob što se tice prehrane i treninga (tu se bar možemo složiti) a vec bi savjetovao i pisao blogove ala hammer na temu vježbi..mislim, mogli bi uvest neki copyright
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 19:15
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

05:00 - trcanje 5 km
š2:00 - š0 rundi sparinga
š6:00 - 5 rundi sparinga, 60min bicikla
š8:00 - trening snage: 2000 trbusnjaka 500 dipseva 500 sklekova 500 podizanja utega do brade
20:00 - 30min bicikla


A cuj sad ovisi puno... koliko puta tjedno se radi, kakva kemija ide uz to i slicno

Sve u svemu trening nije nešto.. ima puno boljih i efikasnijih nacina da se dosegne vrhunska forma od trcanja, trbušnjaka i sklekova

A što se tice blogova, ako bude krivih informacija, tj onih koje bi mogle nekog navesri na "krivi put" sredit ce se! A vi upozorite
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 19:31

 pan galakticki trud  oky, povlacim svoje mirovne snage, moralo se probat

ali dobro Thorn, pa nek i prepisuje, zašto ne? Nekome koji je lijen progooglat malo, i to ce dobro doc ako je naravno dobro - ako nije kako kaže Illy, sredit ce se.

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 19:49
moja zadnja recenica na forumu..
thorn... za tebe postoji samo jedan lijek.. a sada sam skuzi koji..pozz
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 20:22
Sva offtopic rasprava s podforuma "Dodaci prehrani" iz teme "što koristite od dodataka prehrani" je preseljena ovdje!

Nastavite dalje komunikaciju o davorovom treningu u ovoj temi..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 20:42
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

moja zadnja recenica na forumu..
thorn... za tebe postoji samo jedan lijek.. a sada sam skuzi koji..pozz

Zbog cega svoje frustracije i neuspjehe projiciraš na meni?

Pa jesam ti ja kriv što ne znaš neke stvari i što ne moš skinut salo, napredovat u bencu i imat kontrolu nad jelom?

Evo baš zadnji primjer tu u temi kad si me bez razloga napao oko neceg što nije imalo veze s tobom direktno vec s gym g? Onak još sam ti i objasnio al ne...

covjece božji kolko puta sam se napatio ko konj da ti neš objasnim i pomognem sa informacijom a ti onda ideš pljuvat po svemu tom. Daj bar mal imaj poštovanja i pregrizi fakt da si pocetnik.

Zoki daj ostavi ovo, stvarno me zanima šta ce se roditi iz ovoga, nek napokon bude neka poštena rasprava na ovom forumu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.