New Posts New Posts RSS Feed - Davor23, prijedlog vezano za trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Davor23, prijedlog vezano za trening

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Davor23, prijedlog vezano za trening
    Posted: 09 Listopad 2009 at 02:46
a kakav bis mi ti trening preporucio??
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 11:01
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a kakav bis mi ti trening preporucio??


Pa nisam mislio nešto određeno, nego, važno je da mjenjaš trening svakih mjesec dana recimo! a ne cini mi se da radiš to
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 11:08
pa cuj.. prvo problem je sto ja recimo 2 mj treniram utege, pa 2 mj samo boks.. izgubim volju..
sada sam odlucio da cu probat godinu dana u komadu..
program sam evo promjenio.. bio sam radio mjesec dana kruzni trening, sad sam na ovom prsa-biceps, ledja-triceps, ramena-noge..
za 2 tjedna cu promjenit na prsa ramena, ledja noge, biceps triceps, i tako cu mjenjat svaki mjesec..

aj mi reci koliko serija, vjezbi i ponavljanja bi mi bilo najbolje radit?? jer ja radim primjerice za prsa, kosi bench, ravni bench, leptire s bucicama i dipseve, po 3 serije po š0 ponavljanja..

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 00:52
a cuj sad bi ti morao onda raditi program, reci cu ti ovako, ono što je važno da mjenjaš broj ponavljanja i pauze! nakom mjesec dana ovog radi te vježbe sa po 5 ponavljanja recimo ;)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 14:28
a to mi je nekako premalo.. meni je glupo izvoditi vjezbe sa tezinama ako nemogu barem š0 puta podignut..
neki dan sam isao zgibove,i 5.seriju objesio sam š0kg, i uspio sam 6 puta se podici.. ali ako radim ponavljanja od 5 puta recimo, znaci radim direktno snagu, sto ne??
trebam ja prehranu sredit.. oduvijek me muce masne naslage na trbuhu.. to nikako da padne..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 15:11
Da, radiš snagu, no i mišicnu masu povecavaš!

a što se tice masti na trbuhu, da, moraš srediti prehranu
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 16:06
  Zaboravite na sve cemu su vas ucili i rokajte onako kako vam odgovara...

Kakva opterecivanja time jel 8 za masu, 5 za snagu i ocu li od neke vježbe smršavit il dobit kile...come on.

Udariš po pravim vježbama, nabacaš kilograma i brineš da svaki put nadmašiš i to je to.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 16:23

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Zaboravite na sve cemu su vas ucili i rokajte onako kako vam odgovara...

Kakva opterecivanja time jel 8 za masu, 5 za snagu i ocu li od neke vježbe smršavit il dobit kile...come on.

Udariš po pravim vježbama, nabacaš kilograma i brineš da svaki put nadmašiš i to je to.
 

a bome da...i ja sve cešce po nekom osjecaju radim...ovako se neki ljudi više koncentriraju na to brojanje umjesto na kontrakcije . npr. glavno da odrade 500 trbušnjaka, a ni jedan kako spada...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 16:50
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Zaboravite na sve cemu su vas ucili i rokajte onako kako vam odgovara...

Kakva opterecivanja time jel 8 za masu, 5 za snagu i ocu li od neke vježbe smršavit il dobit kile...come on.

Udariš po pravim vježbama, nabacaš kilograma i brineš da svaki put nadmašiš i to je to.
 

a bome da...i ja sve cešce po nekom osjecaju radim...ovako se neki ljudi više koncentriraju na to brojanje umjesto na kontrakcije . npr. glavno da odrade 500 trbušnjaka, a ni jedan kako spada...


Al priznajem..treba vremena dok ti to ne uđe u glavu i postane main drive.
Trebalo bi si napisati tih nekoliko osnovnih "postulata" i zalijepit na zid, celo, ruke, mob itd.

Znaš kak se kaže, spoznaj sebe samoga, back to the roots i tako dalje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 17:27

 hehe vec me glava boli od tog spoznavanja

ma da, to sve dolazi s vremenom...pocneš od nekih osnova pa malo kombiniraš, isprobavaš....dok ne dođeš do one tocke kad samo tijelo trebaš slušat

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 17:56
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 hehe vec me glava boli od tog spoznavanja

ma da, to sve dolazi s vremenom...pocneš od nekih osnova pa malo kombiniraš, isprobavaš....dok ne dođeš do one tocke kad samo tijelo trebaš slušat


Tijelo da, ono govance u glavi što me tjera da jedem junk ne
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 18:15

 auuff to govance....moje je dobilo sliku zabranjene liste - odma stavlja blokadu kad namiriše neš sumnjivo i prešalta se na posni i ekipu 

dresura je trajala godinama al isplatila se

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 18:40
Glavno da se isplatila..moja dresura jos traje :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 19:59
moja stalno na pocetku
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 22:53
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

moja stalno na pocetku

Ti bar ne moraš brinut previše oko toga
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 11:37
A ne mora nitko brinut ustvari.. treba jesti sve, ali umjereno..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.