New Posts New Posts RSS Feed - D: Zelena kava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zelena kava

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zelena kava
    Posted: 25 Veljaca 2010 at 14:36
Dijeta sa zelenom kavom još je jedna od trendi dijeta koje su postale izuzetno popularne i poharale tržišta "dietersa" ovog dijela Europe.
Mi smo obradili ovu tematiku stoga...procitajte:

clanak: Zelena kava - o kakvoj se dijeti zapravo radi?



Dijeta sa zelenom kavom, ipak, nije poput "limun-dijete" "carobna-juha dijete", i neprovjerenih kvazi-dijeta, vec iza sebe ima reprezentativno znanstveno zaleđe koje je vrlo bitno, obzirom na mnoštvo nesigurnih, pa cak i, za zdravlje opasnih redukcijskih dijeta - kaže naš strucnjak Nenad Bratkovic, magistar nutricionizma, dipl.ing.

Sve prednosti i nedostatke zelene kave procitajte u ovom detaljnom clanku te provjerite da li zelena kava kao dijetalni dodatak zaista djeluje.

Da li je netko kupovao zelenu kavu i koristio ju u dijetalne svrhe?
Koliko sam vidio.. zelena kava je iznimno skupa - cijena za kutiju zelene kave od 20 vrecina se krece negdje oko 250kn.

Slobodno komentirajte ovu temu, zelena kava se cini zaista zanimljivom.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 15:54
Za sve koji traže zelenu kavu, procitajte oprezni sljedeci link: Net.hr
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
medena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 20:21
 Probala par vrecica zelene ali na mene totalno cudno djeluje...ne osjecam se naj..tako da nisam popila ostatak...imam frendica kojima je djelovala,ali nema ništa dok se ne sredi nacin prehrane i vježbanje....probala sam u životu sve i svašta:-)tko voli,nek izvoli,ali mislim da nam svima treba bit zdravlje na prvom mjestu, a ne cudotvorni napitci.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2010 at 00:02
Originally posted by medena medena wrote:

 Probala par vrecica zelene ali na mene totalno cudno djeluje...ne osjecam se naj..tako da nisam popila ostatak...imam frendica kojima je djelovala,ali nema ništa dok se ne sredi nacin prehrane i vježbanje....probala sam u životu sve i svašta:-)tko voli,nek izvoli,ali mislim da nam svima treba bit zdravlje na prvom mjestu, a ne cudotvorni napitci.


Zna se tko pije cudotvorne napitke, a tko ide provjerenim nacinom..
Noobs --------------------------------- iskusni vježbaci
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 21:27
Pila sam tu zelenu kavu, samo što se zvala: Leptin Green Coffee 600, a ne 800... Ne znam da li to cini neku razliku ili ne, ali nema veze . Uglavnom, ta kava me i "spasila" od bolesnog prejedanja, jer stvarno nisi gladan/gladna od nje... Nimalo... I znam da to nije ni dobro ni ništa, ali definitivno me spasila . Nisam toliko kila skinula sa njom, koliko sam se "odvikla" od prejedanja svaki dan... Tako da... A sad - koliko je ta kava sigurna ili ne - ne znam, niti me zanima, iskreno. Prestala sam ju piti, jer sam ipak donjela neke važne odluke u životu . Ah i da, pila sam i Reductil neko vrijeme, ali on se jednostavno ne može mjeriti sa Zelenom kavom i njenim ucinkom... Reductil je sra*e naspram Zelene kave...

Kažem - meni je pomogla i nisam imala nikakvih nuspojava i odlicno sam se osjecala... A sad... O svakome ovisi da li ce se upustiti u tako nešto ili nece
Back to Top
marijap View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marijap Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2011 at 18:35
ja sam posle porodjeja i dojenja koristila zelenu kafu i rezultati su bili odlicni. Za odlicne rezultate cijena nije velika :) ja je kupujem ovde: 


nadam se da sam pomogla :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.