New Posts New Posts RSS Feed - D: Usporedba najpopularnijih fat burner sastojaka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Usporedba najpopularnijih fat burner sastojaka

 Post Reply Post Reply
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Usporedba najpopularnijih fat burner sastojaka
    Posted: 13 Lipanj 2013 at 14:46
Svi komentari na temu: Usporedba najpopularnijih fat burner sastojaka

zanimljiv clanak. ;) samo ocu imam 2 komentara: 1. mitohondrij je organel, ne organela, kao što bi se dalo zakljuciti iz vaše deklinacije ;). 2. tyrosine možemo lijepo napisati tirozin na hrvatski jer se tak i upotrebljava. :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 15:06
*samo imam :P i nemojte se uvrijediti, vec sam znala procitati da ljudi pišu organelA (ne na ovoj stranici).. :D
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
keinelust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keinelust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2013 at 14:46
Celijske organele, svi smo tako ucili, ili je to neki novopeceni jezik
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2013 at 16:09
pitanje za one koji piju zeleni caj: gdje ga nabavljate, koji uzimate (vidim da u kuci zelenog caja ima vise vrsta) i po kojoj cijeni?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2013 at 20:38
ja narucujem caj na ovoj stranici http://www.svijetcaja.com/
dodje mi doma poštoma.
cijena je za 50g prosjecno od 25-30 kn, vidjeti ceš ima ih puno u ponudi.
A poštarina mi dodje 30 kn.
Ako si u Zg možeš i tamo kupiti.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 16:53
Thermo isproban, za mene ne vrijedi ni lipe..Samo narušava zdravlje, meni diže kiselinu u želucu do neizdržljivosti, dakle, dolazi mi mi iz guzice u glavu da ne bacam više pare
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
raffo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raffo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 11:29
Dobar clanak o burnerima ali samo bi se nadovezao da treba ipak paziti na prehranu i ubaciti tjedno 4 puta ajerobne vjezbe po 40 min , i uspjeh je zagarantiran
Back to Top
lucyle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucyle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 22:50
Cekajte, da li je sad zakljucak clanka da je najbolji burner CLA & GREEN TEA plus L-CARNITINE ? naravno uz sredenu prehranu i redovitu tjelovježbu?Htjela bih si uzet neki,a nisam sigurna koji je najbolji?
Back to Top
112358 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 112358 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2017 at 18:43
Guys, možda kasnim (pokoju godinu :D ), ali dajte mi objasnite: "Za optimalni efekt trebalo bi unijeti 1000-1200 g EGCG-a dnevno podijeljeno u 2-4 doze. Kako je tu dozu teško unijeti samo pijuci zeleni caj, preporuca se suplementacija" Pa eto ako može objašnjenje KOJOM suplementacijom netko unosi KILOGRAM ili i više bilo koje supstance?! (1000 grama=1 kilogram, prefiks kilo znaci 1000). Toliko od mene, društvenjak po struci, ali držim klincima iz osnovne i srednje instrukcije iz svih predmeta i ovo mi je baš bio dobar primjer zašto uciti mjerne jedinice :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.