New Posts New Posts RSS Feed - D: Testosteron - kralj svih hormona!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Testosteron - kralj svih hormona!

 Post Reply Post Reply
Author
Bilder View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bilder Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Testosteron - kralj svih hormona!
    Posted: 04 Svibanj 2015 at 15:43
Svi komentari na temu: Testosteron - kralj svih hormona!

cini mi se da je tema Testosteron još uvijek tabu sva silna objašnjenja su opcenita i nezalaze u suštinu pitanja koja se postavljaju ,ako je nešto zabranjeno onda to treba izrjekom reci ali ako ja želim taj preparat onda ga trebam dobiti na osobnu odgovornost naravno uz upute za što manje loših nuspojava ili obrnuto BILDER
Back to Top
Max Performer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Max Performer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2019 at 14:19
'Svi komentari na temu: Testosteron - kralj svih hormona!

cini mi se da je tema Testosteron još uvijek tabu sva silna objašnjenja su opcenita i nezalaze u suštinu pitanja koja se postavljaju ,ako je nešto zabranjeno onda to treba izrjekom reci ali ako ja želim taj preparat onda ga trebam dobiti na osobnu odgovornost naravno uz upute za što manje loših nuspojava ili obrnuto
BILDER', kaže Bilder Da u potpunotsi se slažem sa tobol ali ima i dosta legalnih testoteron alternativa.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.