New Posts New Posts RSS Feed - D: Riješite se “zastavica”: Vježbe za triceps na klupi (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Riješite se “zastavica”: Vježbe za triceps na klupi (video)

 Post Reply Post Reply
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Riješite se “zastavica”: Vježbe za triceps na klupi (video)
    Posted: 19 Kolovoz 2015 at 01:43
Svi komentari na temu: Riješite se “zastavica”: Vježbe za triceps na klupi (video)

Još prije par mjeseci sam odustao od citanja clanaka da ne trošim vrijeme na sasvim netocne besmislice, a vidim da ih više ne komentira niko ni sa bilo kakvim trenerskim ili slicnim obrazovanjem. Ako želite citaocima dati pouzdane informacije a ne bedastoce sa neta(toga je pun drugi clanak kojeg sam procitao, a nemam toliko vremena da to komentiram, ostajem na ovom) Da bi bili bolji ocito vam treba strucni urednik, ili kritika, a nema ni prvih ni drugih. Pa kratki komentar za ovaj clanak, u tekstu piše : "Dakle, može se reci da je triceps mali mišic ruku " -- tocno je da je triceps NAJVECI mišic ruku, dok ne nadu neki kvadriceps :), a da zbog mlohavosti tricepsa imate zavjesice, isto je netocno, te zavjesice su produkt masnog tkiva, a izgled može pogoršati atrofija tricepsa pa je relativan odnos mišic/masnoca jako loš tj masnoce još više dolaze do izražaja.... Sam program vježbi ima prolaznu ocjenu, ali bi isto mogao biti bolji, no to je vec "subjektivna" kategorija.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2015 at 17:26
Iver, hvala na komentaru. Svakako ćemo provjeriti informaciju i ispraviti članak ako se pokaže da je tvrdnja točna.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.