New Posts New Posts RSS Feed - D: Recepti za zdravi kruh (bez bijelog brašna)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Recepti za zdravi kruh (bez bijelog brašna)

 Post Reply Post Reply
Author
Anaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Recepti za zdravi kruh (bez bijelog brašna)
    Posted: 03 Svibanj 2015 at 23:40
Svi komentari na temu: Recepti za zdravi kruh (bez bijelog brašna)

moj prvi pokušaj "ups kruha" se upravo hladi u kuhinji i iskreno - ne izgleda baš kao ovdje na slici. :)))
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 09:21
ni moj nije prvi put tako izgledao ;) slobodno podijeli s nama svoju fotku!
Be healthy, be happy.
Back to Top
Anaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 09:59
Joj, nisam se sjetila uslikat! Uglavnom, ispalo je izgledom kao malo deblje palačinke, a ne kao kruhići i okusom ne znam kakvo je trebalo biti, ali bilo je prilično jajastog okusa i meni malo preslano. već dok sam radila mi je palo na pamet da moram pitat ovdje koji točno krem sir (abc?) i kolika je ta žličica kojom mjeriš prašak za pecivo? Ne znam što je drugo moglo zeznuti stvar.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 10:06
ja sam stavljala onaj Milbona posni sir iz Lidla, ali mislilm da u original recept ide ABC. Meni se cini najveći problem taj dio gdje sur sa zutanjcima miješaš u bjelanjke koji su u šlagu a pritom se to sve ne smije baš razmljackati već treba što više ostati kao šlag. onda taj šlag žlicom prebacuješ kao pogačice u protvan pa dobiješ ovaj oblik kao na slici
Be healthy, be happy.
Back to Top
lanita98 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lanita98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2015 at 20:26
Probala sam "ups kruh koristila i ABC krem sir i ispalo je tako grozno da ono. Stvarno užasno, a sve sam radila kako piše...
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2015 at 07:10
Ja sam radila taj ups kruh sa posnim sirom i bilo je stvarno dobro. Ne sjećam se omjera sastojaka jer sam radila odokativno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.