New Posts New Posts RSS Feed - D: Plan treninga za ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Plan treninga za ruke

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Plan treninga za ruke
    Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:11
Vecina mladih muškaraca želi velike i snažne ruke... (a cure ih vole vidjeti) evo jedan clanak za njih.

clanak: Kako do masivnih ruku? Donosimo vam savjete i plan treninga!



Znam da smo vec razgovarali o vježbama za ruke, pa je dosta FITovaca reklo da ne radi izolacijske vježbe za biceps i triceps nego te mišice odrade s vecim mišicnim skupinama.

U ovom clanku procitajte top š0 netipicnih vježbi za ruke, savjete i plan treninga kojeg je napisao naš suradnik Marijan škiljic.

Da li vi radite izolacijske vježbe za biceps / triceps?
Slobodno procitajte clanak i ocekujem vaše komentare ovdje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:35
 evo. osobno radin kad mi je upper dan jednu vjezbu za biceps jednu za triceps,znaci nista puno da forsiran ruke
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 23:51
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 evo. osobno radin kad mi je upper dan jednu vjezbu za biceps jednu za triceps,znaci nista puno da forsiran ruke


Koje su to vježbe i zašto samo š?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 11:58

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 evo. osobno radin kad mi je upper dan jednu vjezbu za biceps jednu za triceps,znaci nista puno da forsiran ruke


Koje su to vježbe i zašto samo š?
 

Pa ako odradi zgibove, mrtvo, potisak i bench, vec su dovoljno radile ruke da bi ih izolirao sa puno vjezbi...

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 12:32

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 evo. osobno radin kad mi je upper dan jednu vjezbu za biceps jednu za triceps,znaci nista puno da forsiran ruke


Koje su to vježbe i zašto samo š?
 

sad san na upper lower principu tako da je to u programu tako

odradin ugl. neke pregibe i sl. znaci sve sipkama ili bucicama, e sad nekad ako su sve ze sipke zauzete zaminin bucicama, i tako kombiniran , ali ugl. francuski potisak,biceps pregib sipkom, biceps pregib bucicama u tako nesto.

kad zavrsi natjecanje imat ce svi prilike vidit po kojem programu san radija iako san ja neke varijacije male napravija

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.