New Posts New Posts RSS Feed - D: Otkrivamo prave uzroke boli u ledima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Otkrivamo prave uzroke boli u ledima

 Post Reply Post Reply
Author
kristina_babic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kristina_babic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Otkrivamo prave uzroke boli u ledima
    Posted: 29 Svibanj 2013 at 17:14
Svi komentari na temu: Otkrivamo prave uzroke boli u ledima

Mene su leda prestala boliti kad sam kupila dobar madrac! http://www.perfecta.hr/katalog/kategorija-125-madraci-od-pjene/podkategorija-148-hladno-lijevana-pjena Valjda sam nepravilno spavala prije i sad je sve super. Savjetujem svima, ako imaju mogucnosti, da si priušte kvalitetan madrac i napokon se naspavaju. Pozdrav!
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2013 at 17:52
A ja otkad radim vježbe za core uopce više nemam bolova u donjem dijelu ledja,ni najmanjeSmile
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2013 at 19:59
ja sam se preporodila od kad vježbam, ucvrstila sam ledjne mišice i doslovno sam presretna, a prije su me ledja "ubijala"
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 15:31
Vježbat core i stražnju ložu i to je to :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2013 at 13:57
Novija istraživanja pokazuju da je kronicna bol u ledima najcešce posljedica konstantne aktivnosti mišica koji podupiru kralježnicu.Prije nego se krene na jacanje istih i rada na kompletnoj posturi preporucuju se tehnike kojima svjesno vracamo te mišice u stanje relaksacije
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.