New Posts New Posts RSS Feed - D: Mitovi i zablude o ženskom dizanju utega
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Mitovi i zablude o ženskom dizanju utega

 Post Reply Post Reply
Author
miffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote miffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Mitovi i zablude o ženskom dizanju utega
    Posted: 03 Kolovoz 2014 at 01:27
Svi komentari na temu: Mitovi i zablude o ženskom dizanju utega

Nakon sto sam sve ovo procitala vise ne znam sto misliti. Gdje izmjeriti masnocu tkiva? Kako je odrzati iznad 12%, a da ne budem premasna-:)? Jedini problem mi je trbuscic i dupli bubrezi, a prsni kos mi nije bas nesto prevelik pa ako se zaigram vjezbanjem da mi ne nestane-:). Uglavnom htjela bi isklesati trbuscic. Imam nekih 58 kg na visinu 168. Nosim br 34-36 i imam 38g. Kako mi mozete pomoci i sto mi preporucate? Unaprijed hvala
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2014 at 08:30
Postoje mjerenja na internetu malih miliun gdje možeš od prilike izmjeriti svoj BF...

Gdje se točno može nisam siguran nisam se zamarao time previše..na ogeldalu od prilike znam :) Ili mali trik sa prstima (uhvatiš ispod pupka i koliko mm tkiva imaš na prstu...toliko je od prilike BF :P)

Papaš puno i vježbaš puno... tako održavaš odličan bf i izgled ;)


Hm dupli bubrezi ? Možeš mi objasniti u čemu je problem?  

Neće ti nestati prsni koš ne brini se... vježbaj svaki dio tijela :) 

Svi bi taj isklesani trbušćić hehehe....

Preporučujem ti bolje prehrambene navike... i najvažnije tjelesna aktivnost... što od to dvoje prakticiraš? :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
miffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote miffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2014 at 10:25
"Dupli bubrezi"-salo koje se sakuplja sa strane. Jedem sve sto stignem, al naravno ne premasno i ne preslatko i ne u velikim kolicinama. Do sad nisam imala velike navike vjezbanja, al sad kad pogledam u ogledalce nije mi neka slika kad mi trbuscic i bubrezi izviruju iz hlaca. A kad bi na sebe navukla veci br, noge bi mi se izgubile jer su ko u srnice
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2014 at 12:07
Hm inače dupli bubrezi su rijetkost... u medicinskom smislu...

Ovo prvi puta čujem..ali znam na što misliš...... Nije stvar u prehrani...nego fizička aktivnost ej apsolutna nula :/

Trebal bih početi sa nečime se baviti..dali imaš u planu? ... Znaš što... trebala bih svoju temu otvoriti..pa tamo da pišemo...ovo su samo komentari an temelju članka...nije napravljeno za ovakve razgovore :)

Tamo mi napiši kako od prilike jedeš...koliko često količinski... što si planirala od aktivnosti raditi ...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.