New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucna teretana - što nam je sve potrebno od opreme?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucna teretana - što nam je sve potrebno od opreme?

 Post Reply Post Reply
Author
rajko1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rajko1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kucna teretana - što nam je sve potrebno od opreme?
    Posted: 22 Rujan 2015 at 09:22
Svi komentari na temu: Kucna teretana - što nam je sve potrebno od opreme?

bicikli na trenažeru, sprava za veslanje i girja, savršena teretana. Girje su zakon i uvjek možeš napredovati. Kada ti jedna girja postane lagana, kupiš si još jednu te iste težine i pojacaš vježbe na max. a kad i to prerasteš, kupis još jednu ali za stupanj vecu i opet si kralj!!!
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2015 at 11:47
e tu sam se potrudila, trajalo je ali se isplatilo...sad je tu orbitrek, bench klupica, hrpa utega od 0,5 do 10kg po potrebi,šipke, pilates lopta, i naravno:dosta sportske odjeće koja mora bit top kao da sam vani:)
Nedostaje mi još velika šipka a i još utega-jednostavno uvijek fale
Back to Top
OneSmartCookie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OneSmartCookie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2015 at 15:43
Utezi od 0,25 do 20 kg, šipke, vijače, klupica za bench, statična šipka za zgibove, stalak za čučnjeve <3
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.