New Posts New Posts RSS Feed - D: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?

 Post Reply Post Reply
Author
Ante94 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ante94 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?
    Posted: 06 Kolovoz 2016 at 10:38
Svi komentari na temu: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?

Dapace, ne samo da je apsolutno beskorisno, nego i opasno za zdravlje!
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2016 at 11:39
Sad sam sve vidio.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2016 at 22:34
Pa kad se vec netko predstavlja kao "Fitnes ucilište" mogli ste dio clanka posvetiti za edukaciju o karakteristikama respiratornog sustava. A usput se miješaju kruške i jabuke, maska može imati efekt kod RPM-a, tj treninga respiratornih mišica, i u nekim slucajevima uvecati funkcionalnosti istog a ne kao visinski trening koji je sasvim druga stvar. Ukoliko netko reklamira da je maska zamjena za visinski trening, to je neistina, ali maska može biti dobra zamjena za PowerLunge i PowerBreath, koji isto služe za RPM. Ako ste vec htjeli navesti neko istraživanje, ovo koje ste naveli je za temu promašaj, trebali ste navesti John Porcari-a koje se izricito bavi promjenama usljed treninga sa maskom. https://www.researchgate.net/publication/303877118_Effect_of_Wearing_the_Elevation_Training_Mask_on_Aerobic_Capacity_Lung_Function_and_Hematological_Variables
Back to Top
beast View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beast Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2016 at 15:44
koristio sam masku 1mj , nastavke sam stavio sa najmanjom dopremom kisika, otezava disanje teze se koncetrirati koristio sam za boksacke pripreme stvar nije losa al ne vrijedi 100eur, trenutno i ja zelim kupit jednu ali 100eur mi je previse pa ako ima negdje jeftinije javite
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.