New Posts New Posts RSS Feed - D: Izazivanje karcinoma kože suncanjem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Izazivanje karcinoma kože suncanjem

 Post Reply Post Reply
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Izazivanje karcinoma kože suncanjem
    Posted: 02 Kolovoz 2013 at 21:30
Svi komentari na temu: Izazivanje karcinoma kože suncanjem

e,da, ja sam preživjela nodularni melanom,dakle ljudi budite oprezni !!!! od same dijagnoze,do 2 operacije,pa kontrole svaka 3 mj. pa svakih 6. vjerujte, vrlo neugodno i bolno iskustvo, i fizicki i psihicki,iscrpljujuce,nemojte si to dozvoliti,nemojte biti nemarni
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2013 at 09:09
Glupost, kupam se po cijele dane, vec 30tak godina, i ništa.. pa onda bi po afrike vec odapelo... pustite vi sunce, pazite kemiju koju ubacujute u tebe u obliku hrane, u tom gmu leži zec a ne što prodaju kvazi doktori i razni placenici...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2013 at 16:13
E moj Bojko nekad je puno bolje zadržat neke stvari za sebe a ne lupetat gluposti
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2013 at 20:37
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

E moj Bojko nekad je puno bolje zadržat neke stvari za sebe a ne lupetat gluposti



you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2013 at 21:12
ha, ha, ha... gluposti nas okružuju, danas kao nikad, profit prodaje maglu pa tko se peca, peca... glupost tebi, meni nije, kao niti mnogo, mnogo osoba koje poznam a ne mažu se nicim a suncaju i duplo mojih godina, a ima i tu doktora, ali tako je mediji i nestrucnost, profit i eto cuda, bjež od sunca a ne od svih kemija u hrani, kao nekad aspartan u praškovima (citaj proteini), danas zna se teški otrov za tijelo, nekad zdravo za pop*zdit... vi bježte od sunca, ja ne, pržim se i imam kožu odlicnu, da se ne hvalim bez veze, svatko ima pravo na svoj stav, upravo sam se vratio s plaže, by
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 12:13
Hehe...mislim da ovdje svatko živi svoju istinu ;)

Ja bi ovdje ostala suzdržana jer je nemoguce generalizirat, ne postoji jedna istina za svih. Samo ne volim ove izjave tipa - ja se suncam toliko i toliko godina pa mi nije ništa, što znaci da nece ni vama bit. To je kao da netko ko puši cijeli život i doživi 100-tu kaže isto, a znamo koliko ljudi je cigareta stajala života. E sad....u cemu je stvar? Mislim da to nikad necemo saznat....koji je to skup faktora koji nam dodje glave na kraju i zašto neki prežive sve i svašta, a neki ne.....možda je naša glava i ono što nam u nju uspiju ubacit još i bitniji faktor od svih ovih vanjskih? :) A i same predispozicije....puno je toga što se treba uzeti u obzir prije nego budemo sigurni u išta. Cinjenica je da što se više govori o nekim bolestima, to se više ljudi nalazi koji ih imaju. Što je tu uzrok, a što posljedica.... Wink A cinjenica je i da živimo u sve zagadjenijem svijetu, sa sve zagadjenijim mislima.

Ne znam...zato ni ne želim zauzimat nikakav stav. Ja sam 2 madeža vadila pred 2 godine....i to sam se dugo dvoumila. Srecom je bilo sve ok.... a da sam se pržila godinama, jesam. Sad nisam više na suncu toliko...ne radi straha, neda mi se, iako ne moru živim još se nisam okupala ove godine...a prošle nisam uopce :D




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 14:00
http://2012-transformacijasvijesti.com/alternativna-medicina/globalna-laz-sunce-ne-izaziva-rak-izaziva-ga-zastita-od-sunca
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 14:29
ne možemo generalizirati,to stoji!
ja sam se pržila na suncu,bila u solariju,pušila,jela sve i svašta,pila svakave lijekove, stres, i genetika,to sve kad zbrojiš,dobiješ neko sranje!
ugl. kod mene su svi "otišli" od raznih karcinoma
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2013 at 14:43
e zato ja idem na plažu u 7 ujutro i ostanem do maksimalno 9 a navecer idem poslije 5 i mogu ostat koliko želim jer se ovim nacinom ne moram mazat i ne izgorim :) a ostalo vrijeme na odmoru spavam i jedem i eto tipkam vama poruku :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.