New Posts New Posts RSS Feed - D: Gastritis: uzroci, simptomi i lijecenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Gastritis: uzroci, simptomi i lijecenje

 Post Reply Post Reply
Author
robi21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robi21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Gastritis: uzroci, simptomi i lijecenje
    Posted: 22 Sijecanj 2015 at 16:07
Svi komentari na temu: Gastritis: uzroci, simptomi i lijecenje

Saznao sam za potpuno prirodnu metodu lijecenja gastritisa i Helicobacter Pylori. Dolazi od izuzetno ljekovite biljke bamije koja se uzgaja na našim prostorima. Bez nuspojava ucinkovito se bori protiv tih bolesti. Meni je puno pomogla zato ju svima preporucam
Back to Top
robi21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robi21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 15:42
Ispricavam se svima - izgleda da bamija ne lijeci tu bolest. Tako kažu drugi ljudi
Back to Top
cankilina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cankilina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2015 at 09:28
Zbunjujuci prethodni komentari: "meni je puno pomogla ..."i "tako kažu drugi"- djetinjasto. Sticajem okolnosti upoznao sam i gotovo svakim danom upoznam presretne ljude koji su se nakon dugog niza godina izlijecili u potpunosti od HP i POSLJEDICA jedinstvenim biljnim preparatima CAJ + TINKTURA protiv HELICOBACTER PYLORI (Zejbek iz Krnjaka) upravo na bazi bamije.To uistinu znaci da nema neizljecivih HP bolesnika i nakon mnogo godina patnje. Uvjerite se i S R E T N O !
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.