New Posts New Posts RSS Feed - D: FST 7 - napredni trening program za mišicnu hipertrofiju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: FST 7 - napredni trening program za mišicnu hipertrofiju

 Post Reply Post Reply
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: FST 7 - napredni trening program za mišicnu hipertrofiju
    Posted: 08 Svibanj 2014 at 00:17
cookies are for pussies
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2014 at 09:40

Zvuci dobro.

 
Ako sam dobro shvatio, recimo primjer treninga za prsa bi bio ravni bench, kosi bench, dipsevi kao osnovne vjezbe, a onda na kraju butterfly masina ili razvlacenje bucicama?
Koliko serija kod osnovnih vjezbi? Klasicno (3-4)?
Smile
Back to Top
futura View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote futura Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2014 at 10:54
Tako je, prve tri vježbe po 4 serije 8-12 ponavljanja. Isti broj ponavljanja ima zadnja vježba. Ona treba biti strogo izolirajuca za doticnu mišicnu skupinu i izvodi se u 7 serija sa pauzama 30-45 sekundi.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2014 at 22:19
Osim toga ako radiš noge, onda bi trebalo iskombinirati 7serija leg pressa pošto to više gada quad i 7serija sjedece ili ležece flexije koja pogada zadnju ložu? Možda cak i 7superserija ? Hmmm jedino je to onak logicno , barem ako se mene pita jer trebalo bi pogoditi ipak i prednji i zadnji mišic (možda bi cak dao primjer kao recimo prednji cucanj koji ce pogodit prednji i stražnji dio, ili ako je u treningu bio prednji cucanj onda dokrajciti sa klasicnim atg-om). Što se tice listova to se može raditi i 3 puta tjedno jer je takav mišic kojeg treba cešce pogadat ako se želi maximalni rast (naravno uvijek sa drugom vježbom ili ista vježba a sa drugacijim tempom). Ovo je samo moje mišljenje barem, što se tice ostalog mi se svida, iako su to primjeri pa se može i varijacije na temu.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.