New Posts New Posts RSS Feed - Bugarska torba - ovako se vjezba!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bugarska torba - ovako se vjezba!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bugarska torba - ovako se vjezba!
    Posted: 31 Listopad 2011 at 14:46
Danas smo objavili clanak o bugarskoj torbi, procitajte ga ovdje:
Bugarska torba : rekvizit za novu fitness generaciju

No, nije to toliko bitno (salim se), otkrili smo jednu cool FITovku! T&#šš1;ngue

Pogledajte ju kako vježba s bugarskom torbom:



Ime joj je Heather Mc French, she is IFBB Figure Star!
Zaista je star! T&#šš1;ngue

što kažete?

A ovaj rekvizit ce uskoro svi zavoljeti:





Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 15:16

Dobra mala Thumbs Up

Slicne vježbe radi i Zuzana Bodyrock sa svojom sandbag....ova bugarska je maaalo drukcija.

Ali su dosta skupe, postoji li kakva improvizacija Big smile


Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 15:53

Gledam i sve mi nešto cudno... kad ono, ne stenje! 

Dobra teta. 

Evo za sirote nas na buđetu Homemade Bugarka.





Edited by Baha
"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 16:11

Oodlicno Baha!! Hvala za link, nije uopce teško napravit!!

Samo ne znam koju kilažu da si stavim!?!? Ja imam 52 kg....

Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 16:21

Evo ovo sam našla na netu. 

Neki frajer ih prodaje pa uz cenu imaš i težinu 

Velicina - Težina

XS - 5kg - 269,00 kn - Preporuceno za osobe tjelesne težine do 40kg

S - 8kg - 279,00 kn¸-Preporuceno za osobe tjelesne težine od 40-65kg

M - š2kg - 289,00 kn¸-Preporuceno za osobe s tjelesna težina 68-86kg

L - š7kg - 329,00 kn - Preporuceno za osobe tjelesne težine iznad 86kg

XL - 22kg - 349,00 kn - Preporuceno za osobe vrhunske tjelesne pripreme


Znac po njemu 8 kg bi ti trebala dizat... iako verujem da moreš i više phi.



Edited by Baha
"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 16:32
Super, hvala, kad (i ako) napravim stavit cu ovdje sliku Big smile   
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 16:39
Bebolina,

ja naravno nemam ovakvu vrecu,ali sam si prije nekih godinu dana napravila "sandbag" (kakav koristi Zuzka), od stare torbe za plažu, prekrojila, sašila, zalijepila duck tapeom, napravila rucke, popreko i sastrene i dobro mi služi
Naravno kako je kucne izrade svako toliko treba pojacati šavove ili je preljepiti,ali tim zabavnije...LOL

Ja imam oko 60 kila (kako koji dan..hihi) i vreca mi je teška šš kg...jedini nedostatak ovakve vrece je što kilažu ne mogu mijenjati,jednom kad sam je dobro zaljepila...

pozdrav
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 16:51
Zakon! Idem i ja napravit jednu :)))
"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 16:55

eee, zuzkina je dobra Thumbs Up ali teže mi je to napravit nego ovu, nemam ni mašinu za šivanje ni debelu iglu za rucno šivanje, a ipak za to treba deblja igla i konac....

Da mana je što kad to zakamufliraš nema više gore/dole s ilažom....zato si sad napraviš ovu Smile

jel ti ok ta kilaža bila na pocetku ili malo preteška? Sad pretpostavljam da bi vecu kilažu....

Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 17:37
a baš sam gledala i ful je lako ju napravit...a imam i nekih starih guma u drvarnici..to je novi projekt..
i imaš pravo, povecala bi kilažu naravno!bar na š5 kila?!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 19:13

https://www.fitness.com.hr/blog/Switching_into_a_higher_gear/Funkcionalni_trening__bulgarian_sandbagom__.aspx

Eto da se podsjetimo tko je doveo ovaj rekvizit na fitness.com.hr LOL


Sad ozbiljno, cisto da vidite kako izgleda homemade.


p.s bugarska torba zvuci precudno, lol


p.s2 Ivana, neznam kakva ti je trenutacna forma ali š5 ti možda bude previše... š0 - š2 vjerovatnije bolje



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 21:40
lluvatar - odali smo ti pocast u tekstu - zar nisi primjetio? :)

Pažljivije citaj. ;)


Edited by Mr G.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 21:58
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

lluvatar - odali smo ti pocast u tekstu - zar nisi primjetio? :)

Pažljivije citaj. ;)


Ali nigdje ne piše kako sam cool C&#šš1;nfused


P.s ma nisam ga procitao, samo sam preletio, pa ga ostavio za poslje jer pišem nekakav seminar (malo se prebacujem sa novinarstva na znanstvenije stvari) hahaha. Ali lijepo od vas što ste me spomenuli ;)


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 22:38
Kao prvo Iluvatar je cool!!!LOL

a drugo,moj sandbag ima šš kila i imam je godinu dana i sad  mi je nekako malo..iako znam da nije isto..probat cu napravit sa manje kila, pa cu dodat ako mi bude premalo...u svakom slucaju zanimljivo, vrijedi probat!...

jedino što mi je u zadnje vrijeme sva oprema roza (znam, znam)...a ovo je skroz onako muški,crno, pa si mislim našit neke cvjetice...hahahahhahaha


Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 23:20
jesi li i ti sama radila svoju sandbag??
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 23:24
da,da...sama...
imala sam neku staru veliku torbu za plažu, skroz cvrstu, u nju sam stavila pjesak,koji je u nekoj drugoj,manjoj vreci, rasporedila sve fino, zamotala torbu okola, sašila na ruke sve što je bilo potrebno i onda sve skupa obljepila duck tapeom
rucke sam isto sama napravila, i to dvije popreko i dvije sa strane...
ma ustvari nije tako teško kao što izgleda...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.