New Posts New Posts RSS Feed - Bol u laktu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u laktu

 Post Reply Post Reply
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u laktu
    Posted: 03 Svibanj 2017 at 15:54
Pozdrav!
Da ne duljim previše, do nedavno nisam mogao ni jedan zgib napraviti. Onda sam malo po malo krenuo, kad sam došao do prvog sve je bilo lakše i tako sam kroz mjesec-dva napredovao do stanja kad sam mogao napraviti 10 zgibova. Započeo sam s chin upovima, a onda sam čitao članke da je zbig s paralelnim hvatom najbolji pa sam prešao na to. Pojavila mi se bol u laktu, u onom najšiljastijem dijelu lakta, ne znam kako bih točno opisao mjesto boli, uglavnom s vanjske strane ruke. Sad sam u nedoumici što raditi, kako trenirati dalje, koje vježbe dalje raditi itd, a najvažnije od svega kako se riješiti te boli. Za sad nije nikakva jaka bol, ali osjećam neugodnost za koju ne bih htio da se pogorša.

Hvala svima na pomoći unaprijed Wink
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2017 at 16:49
..rambo@ obrati pažnju kad radiš zgibove da lakat live i desne ruke ne leti vani...znači da su ti uz tijelo kad se podižeš a ne da ih širiš ka krila.....druga stvar ti može biti da forsiraš više desnu ruku dok ti liva kaska za desnom...znači skoncentriraj se da su ti ruke sinhronizirane kad se podižeš..da radi desna i liva ruka isto....obrati pažnju na ovo i proći će jer osobno sam iste probleme ..

iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2017 at 22:30
E da, hvala na prijedlogu. Ipak neću tjedan-dva raditi zgibova dok ova trenutna bol ne prođe u potpunosti, a onda ću striktno paziti na formu pokreta jer lako moguće da sam krivo radio forsirajući samo veći broj ponavljanja
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.