New Posts New Posts RSS Feed - Bol u koljenu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u koljenu

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u koljenu
    Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:32
Pozz , evo dok sam danas radio mrtvo sa girjom ( pošto radim mrtvo sa jednom od 24 ) desno koljeno malo me bolilo . I onda sam prešao na swing i dalje me malo bolilo pa sam odradio sam 2 kruga swinga .
Sad cu malo više pažnje posvetiti koljenima pri zagrijavanju i jel ima tko savjet ?
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 23:36
imao si loš dan. Ja i radim zagrevanje sa 24kg, pa nemam problema. Imaš hrpu varijanti, krugovi koljenima i stopalima, i bokovima, oko 15 svaki, i svakom smjeru, pa podigni koljeno i ispruži potkoljenicu, kad spustiš stopalo natrag da lugi u guzu, spusti se u duboki cucanj i dok se držiš za nešto radi iz tog cucnja pokrete kružne koljenom ili mici lijevo-desno, napred-natrag,, unloaded squats, pa zhealth varijanta, možeš i ležeci malo voziti bicikl ili vrtjeti potkoljenice uz fiksno koljeno,... hrpa toga, u svakom slucaju kreni od sporijih prema dinamicnijim pokretima Pa ako sam bio razumljiv dobro si i prošao ;).
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 19:57
Ma mislim da sam shvatio zašto , kad sam radio DL stopala su mi išla prema van. Pošto imam jednu girju dolazi do nekakve neprirodne pozicije kod dizanja !
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 20:43
u svakom slucaju pazi na položaj koljena. Ili, ima ljudi kojima više paše suitcase lift, kako imaš 1kbell od 24, to je dobro asimetricno opterecenje,
http://www.youtube.com/watch?v=8OA6jpjUaEg   -- tu je sa bucicom, nek te ne buni, položaj kicme i nogu je isti, ak slucajno nisi još probao.
sretno
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 20:47
vidiš kako su mu stopala ravna , a moja su malo na stranu išla
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.