New Posts New Posts RSS Feed - Bol u donjem dijelu ledja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u donjem dijelu ledja

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2010 at 15:23
Jordan ja sam trenutno na cekanju za snimanje kralježnice i pregled,u 7. mjesecu sam imao vrlo jake bolove u gornjem dijelu ali to nije bitno...meni su nakon 2 mjeseca teretane bolovi skoro u potpunosti NESTALI,jednostavno sam vježbom utegnuo leđa i sada je sve ok... Dakle ni slucajno dopustiti da leđni mišici toliko atrofiraju da dođe do bolova u kralježnici. I ako nemaš iskustva pitaj trenera u teretani da ti pravilno pokaže vježbe jer mnogi ne rade kako spada i upravo prvo kralježnica plati tu cijenu.
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 15:19
malo da oživim temu...
prije tjedan dana sam pocela osjecati bol u doljnjem djelu leđa, tj. nisu to niti leđa nego više ispod leđa s lijeve strane, kao da me probija bol i zapravo je u pitanju neki mišic ili živac ili štogod koji je povezan sa lijevom nogom, jer ju ne mogu pošteno skvrciti, tj. ne mogu se sagnuti bez da me boli i sl.
malo se situacija poboljšala ali se bojim vratiti u teretanu dok mi bol skroz ne preastane.
da li je netko imao slicno iskustvo?

osjecaj boli je kao kad dugo stojite pa osjetite kao nekakvo peckanje u dnu leđa ...
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 18:15
Imao ja, identicna situacija. To ti je išijas, uklješten živac, meni je pomogao konjski balzam i masiranje tog dijela koji boli 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 19:54
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Imao ja, identicna situacija. To ti je
išijas, uklješten živac, meni je pomogao konjski balzam i
masiranje tog dijela koji boli 


ĐIZS, .. išijas u 26toj ... aaaaa ...
kolko ti je to dugo tak bilo? ... ja doslovce ne mogu
spavati po noci ako ne popijem tabletu?? :(
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2010 at 19:57
Originally posted by marcella marcella wrote:



ĐIZS, .. išijas u 26toj ... aaaaa ...
kolko ti je to dugo tak bilo? ... ja doslovce ne mogu
spavati po noci ako ne popijem tabletu?? :(


a što bi ja trebao rec sa š7

trajalo je nekih 6-7 dana, nisam ništa pio od lijekova, samo masirao i mazao
Rijeąeno na PM.
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 15:15
n.ischiadicus može bit i upaljen,ne samo uklješten,to ti je vrlo cesta pojava bez obzira na godine.da,masirj podrucje koje te boli il ako je bol tako jaka javi se doktoru..prođe uglavnom samo od sebe,i da,zna bit jaako neugodno..jel osjetiš bol u guzi i nozi??
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 16:45
da da da u guzi i u nozi ... ne mogu se pošteno ni sagnuti niti sjesti .. ništa :(
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2010 at 23:11
da..dobro je tebe to primilo..ako ti to bude tako intezivno trajalo još neko vrime i ako stvarno ne možeš ni spavat zbog toga javi se doktoru..možda ti daju nekakvu inekciju da ti to malo popusti.
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 08:43
nije tako neizdrživa bol, ... uglavnom je ok, ali u određenim pozama sjedenja, pokušaja da prekrižim lijevu nogu preko desne je nemoguce, ...i sl.
budem vidjela, .. najviše mi je žao što ne mogu vježbati ... bojim da si s vježbanjem to ne produžim?? :(
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
anne5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 18:55
vježbaj..ali radi one vježbe i u onim pozicijama u kojima ne osjecaš bol,pomalo..ako te bude i onda mucilo odmori neko vrime dok bol malo ne popusti..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.