New Posts New Posts RSS Feed - bok :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok :)

 Post Reply Post Reply
Author
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bok :)
    Posted: 19 Studeni 2013 at 17:31
pozdrav svima koji navrate Smile

vjezbam od 15.9. ove godine, zabavno mi je, 5x tjedno, doma. 
teretane ne volim. nisam opustena, a i imam dosta kratak fitilj, pa mi podosta toga u teretanama ide na zivce LOL

imam bucice, ez sipku i pripadajuce utezice, loptu, gumu... 

ovo su faze prije pocetka vjezbanja (prva fotka, 73 kile), druga na dan kad sam pocela vjezbat 15.9., zatim 15.10. i zadnja fotkana prije koji dan - na sve tri fotke kilaza je ista - 63 kile. visoka sam 175.


neki rezultati se vide rekla bih. LOL


priznajem, imam malecki problem s prehranom... naime, ne volim meso i jedem ga ekstremno rijetko. Shocked
dakle sve proteine koje jedem jedem iz posnog sira, mlijeka, jaja i wheya. 
cca 2 grama po kili. nekad mesto manje, nekad nesto vise, ali 2 grama je prosjek neki.


ova tema je zamisljena kao nekakav ''dnevnik radova'' uz naravno konstruktivne kritike i komentare Wink




 

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 17:37
lijepo vidi se napredak, kako ne kakvi su ti treninzi? pa ok, jedeš ovo ostalo i 2g proteina po kg je dovoljno. Nigdje ne piše da se mora jesti meso
cookies are for pussies
Back to Top
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 17:57
bok :)

pa ovak...
dakle 5x tjedno, cca 45-50 minuta.
malo se zagrijavam trceci, 5 minuta. ili skakucem prek strika. 
onda zavisi da li je dan za ruke/leda ili dan za noge.

ako je za noge - cucnjevi razne vrste sa stangom i na njoj utezici (2 x 2 kg +  2x po 1,25) + donkey kicks sa gumom. 

tu ubacim trbusnjake na lopti.
naravno ja nemam pojma kak se ti zovu, ali uglavnom stavis noge na loptu, drzis se na rukama pa loptu s nogama povlacis prema sebi: http://www.youtube.com/watch?v=VSFIzShfKBk&src_vid=R44SmxcB06Y&feature=iv&annotation_id=annotation_942570 (na 4:32 frejer to radi sto ja radim). tu ubacim i bocne: http://www.youtube.com/watch?v=VSFIzShfKBk&src_vid=R44SmxcB06Y&feature=iv&annotation_id=annotation_942570

kad su dani ruku i leda... radim sve sa sipkom, samo sto natandrcim manje utega nego kad radim noge, samo 2 x 2 kg. 
dakle bicepsi, klasika. 
zatim vjezbe za leda: http://www.youtube.com/watch?v=P92NwVxivnA u pravilu sve sto radi ovaj frajer, samo sto ja to dijelim na serije od po 6 do 10 ponavljanja, zavisi koliko ide.
good morning.
sve po 5 serija. 

trudim se da mi serije nisu iste nikad i da mijenjam vjezbe.
jubito ima hrpu vjezbi, pa se trudim biti inovativna da ne radim stalno jedno te isto, stalno jedan te isti broj ponavljanja i stalno jedan te isti broj serija, pa mijenjam ili broj ponavljanja ili broj serija ili samu vjezbu, 

naglasak cijele price je za sad na cijelo tijelo, jer leda su mi zbilja tuzna i jadna. mislim da im nikad nisam posvetila niti minute u teretani (jos dok sam isla).

obicno po treningu potrosim 400 kalorija (mjerim pulsmetrom).
svjesna sam da ne bi bilo na odmet ubaciti nesto kardia, ali... sad nemam kad i gdje. vani je vrijeme kakvo je, role i bicikl ne dolaze u obzir, trcan ne volim osim ovako malo sto se zagrijavanja tice tako da ce kardio dio pricekati neke manje kisne i manje hladne dane. 


Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 17:59
Zbilja lijepa promjena i napredak,
Koji trening?
I samo tako dalje
Btw dobro nam došla
Back to Top
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 18:00
bok scarpetta Smile
hvala na dobrodoslici. 

vidim citas krimice. i ja Embarrassed
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 18:02
Pozz na žalost više ništa ne citam osim strucne literature koju moram
Back to Top
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 18:07
LOL
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 22:41
imaš istu visinu kao ja, mada ja imam nešto manje kila al smo slicne haman pa iste gradje rekla bih Big smile
svaka cast ako si ovo postigla za mjesec danaClap
Back to Top
damjana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote damjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 11:39
Originally posted by feriha feriha wrote:

imaš istu visinu kao ja, mada ja imam nešto manje kila al smo slicne haman pa iste gradje rekla bih Big smile
meh, kile sam prestala gledat.
jedno vrijeme sam htjela smrsavit do nekih 58, al sam odustala...

Quote svaka cast ako si ovo postigla za mjesec danaClap
thx. 
al nije u jedan, nego u dva mjeseca. Embarrassed
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.