New Posts New Posts RSS Feed - Blue - dolje s njima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Blue - dolje s njima

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 16:01
  Blue, kako napredujes? :)


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 17:21
  Moj savjet Blue, da samnjiš obroke i povecaš njihov broj, šta su ti i drugi rekli, opcenito da se pocneš više kretati, brzo hodanje je idealno.... baš ono.... najbolji nacin trošenja kcal opcenito ....a za tebe sada posebno..... i da radiš još 3x tjedno treninge ancrobnog tipa, teretana, može i neki pilates za pocetak dok ne upoznaš svoje tijelo i posložiš se u prostoru, osobno, ako imaš blizu bi ti savjetovala body tehniku.

 Ono što je bitno da ne posustaješ, da se ne muciš na vježbama nego da uživaš, i da ne budeš gladna.... Na pocetku ce možda teško biti odreci se nekih loših navika, no na kraju ce se isplatiti......

 Inace pozdrav i neka si se prikljucila.... sigurna sam da ceš napredovati i usput uživati u tome....
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 21:51
  Bok svima!

Evo mene napokon ovdje..malo sam zaglavila u guzvi ovih dana..
uglavnom..treninzi su redoviti..anerobni i ancrobni..

@dalila: hvala na potpori..što se mojih treninga tice pocela sam sa pilatesom prije skoro godinu dana..mišici su se aktivirali tako da mislim da sam definitivno u fazi da poznajem svoje tijelo detaljno..pilates mi je super i sada ga ubacim 2-3 puta mjesecno..ali treninzi su mi od pocetka 9.mjeseca ipak žešci..dosta crobnog, ali i hrpa ancrobnog..uglavnom grupni treninzi..ali se zaletim i sama u teretanu bar jednom tjednom i odradim malo detaljnije neke dijelove tijela

Definitivno odustajanja nema..svaki dan i svaki trening mi je izazov..obožavam to i super se osjecam.. ovaj vikend je mjerenje i baš se veselim vam javiti rezultate..inace obukla sam neke hlace koje nisam mogla ni zakopcati

Uglavnom pocela sam zbrajati kalorije..pa kad se netko pojavi da mi pomogne oko toga ja cu sve staviti ovdje :)

Hvala svima na potpori!
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 17:27
  Pozz svima..
malo da se javim prije nego odem na trening..upravo sam rucala..drugi danas po redu..(manji, ali cešci obroci) i sad odmaram malo do treninga..


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 18:51
  Kaj te muci s kalorijama?
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 20:04
  Evo i mene nazad.

Treninzi su redoviti. Mjerenje za ovaj mjesec sam obavila. Sveukupno 4 cm manje :) Sutra u teretani se izvažem pa cu i to provjeriti.

Uglavnom zašto vas trebam je prehrana. Izracunala sam da mi treba 2000 kalorija (BMR). Pocela sam zbrajati koliko pojedem na dan i to je u zadnjih par dana š600 - š900. E sad vas trebam. Gdje da krenem citati i šta trebam napraviti da salo ide dolje :)

Uglavnom vidim da se na drugim temama o tome pricalo pa cu si sad uhvatiti malo vremena i pohvatati to. Ali ako imate neki link ili savjet meni puno bi mi pomogli.


Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 20:26
Originally posted by Blue Blue wrote:

  Evo i mene nazad.

Treninzi su redoviti. Mjerenje za ovaj mjesec sam obavila. Sveukupno 4 cm manje :) Sutra u teretani se izvažem pa cu i to provjeriti.

Uglavnom zašto vas trebam je prehrana. Izracunala sam da mi treba 2000 kalorija (BMR). Pocela sam zbrajati koliko pojedem na dan i to je u zadnjih par dana š600 - š900. E sad vas trebam. Gdje da krenem citati i šta trebam napraviti da salo ide dolje :)

Uglavnom vidim da se na drugim temama o tome pricalo pa cu si sad uhvatiti malo vremena i pohvatati to. Ali ako imate neki link ili savjet meni puno bi mi pomogli.


https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=3854
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2010 at 20:31
  hvala key..to sam procitala baš neki dan..morat cu opet detaljno da sam sigurna u sve šta radim..

mene sada muci onaj nastavak..znam koliki mi je bazalni metabolizam..i šta sad dalje..trebam zbrojiti koliko potrošim na treningu i oduzeti još da dobijem deficit..e taj dio kao što možete vidjeti me zbunjuje..ne znam šta ni koliko..


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.