New Posts New Posts RSS Feed - Bio na rubu groba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic ClosedBio na rubu groba

 Post Reply Post Reply Page  <1 222324
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:33
Ljudi ,hvala vam ,sve savjete vaše sam naucio i sad je na meni da djelujem i ocu,cujemo se kroz 1 mj ili više  javit cu vam rezultate a i slike transformacije a to tad budite mi živi i zdravi i budite fit i u formi ,još jedno hvala za sve i svaka vaša mišljenja su uvažena .Radit cu na sebi kako bi se izvukao iz te nocne more koja me spopala.Bok
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 13:33
Trudim se , želim ...covjece pa pricaš vec 2 mjeseca...ne vidimo taj trud....

Stani na sekundu sa pisanjem...i pogledaj koliko ljudi je ....jednostavno odustalo ti pisati...jednostavno više nemaju snage....koliko je tu truda uloženo koje si naveo?

Kutija keksa i par škampi ? Jel to trud? bezvezno baratanje sa hranom..koje nemaju veze sa icime...niti ti mogu pomoci ovakvim nacinom prehrane....

Mislim da nismo ovdje navikli na poslovice... Nego na hranu... od poslovica se ne živi stari moj
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 15:17
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

ja mislim da je za njega idealna lchf prehrana, sad cete me svi napast al on mora jest uh ima brz metabolizam i nece mu pomoc ali pri lchf prehrani se redovno regulira tjelesna masa, samo moraš moci puno masnog pojesti i odreci se domacica i raznoraznih UH, da se mene pita jeo bi samo punomasne sireve, crveno meso, masnu ribu (tipa šaran, som itd), naravno jede se puno lisnatog povrca pa dobije i vlakna, zamislite da jedan dan pojede 10 jaja, pola kile tvrdog sira (tipa trapist), 300 grama orašastih plodova i toliko sjemenki i 30 dkg vratine s roštilja ili takvu hranu, sad je tu vec neko vrijeme i ne pomažu mu ocito uh, ak se mene pita probaj jest po lchf principima, pojest ceš jednaku kolicinu hrane a bit ce duplo vie kalorija i morat ceš to nekamo spremit ;)

Ma Markane moj, kakav lchf Smile

Nije problem u uh-ima, a još manje u brzom metabolizmu...koliko brz može bit nakon izgladnjivanja? Pa i da je - nema tog brzog metabolizma uz kojeg se netko nebi mogao udebljat uz dovoljnu kolicinu hrane (iskljucujem zdravstvene poteškoce).

Ovdje je u pitanju nešto što nitko ne razumije. A ocito ni nece i da, možda bolje da se ova tema završi.

fitnessogule, kakav god tvoji problemi bili ja se nadam da imaš uz sebe ljude koji ce ti pomoci u tome da se iz njih izvuceš. Malo si kontradiktoran i nejasan, skrivaš prave motive i razloge, pišeš napola, citaš napola...nema tu prostora za pomoc i napredak.

Formula za dobitak kg-a je jednostavna da jednostavnija ne može bit, a ti ju iz nekog razloga zaobilaziš. I ne, ne pocinji s tim da se trudiš - nešto tu ne valja. Zapravo, meni nije jasno da uz ovu hranu ti i dalje grama nisi dobio, nakon toliko vremena onakve prehrane? Ne znam, puno toga tu ne štima, a tako ne možemo raditi. Stalno ponavljaš iste rijeci.

Kažem ti još jednom - nadam se da si okružen ljudima koji ti mogu pomoci, jer smo mi iscrpili sve svoje zalihe.

Prelistaj još jednom što smo ti rekli i posveti se tome.....a ako je zaista neki zdravstveni problem u pitanju, što se nadamo svi da nije - želim ti svu srecu u tome da to rješiš i da se oporaviš...podršku imaš ali ovako savjetovanje je zaista tapkanje u magli, nema smisla.

Javi se sa rezultatima, sretno.




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 222324
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.