New Posts New Posts RSS Feed - Bimbo 90 days challenge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bimbo 90 days challenge

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:19
Ne sekiraj se...u pocetku nisam ni ja bio toliko opušten.... i ja sam tražio nešto što nisam mogao dobiti..sa striktnim dijetama... i ostalim glupostima što sam procitao..dok nisam poceo slušati ono što tijelo mi traži...ono što sam najmane ocekivao dam ože rezultirati...rezultiralo je kod mene :) Zato ostavi se svih glposti..slušaj sebe...trneiraj papaj..uživaj :) Nekada i trebamo uskratiti nešto za bolje rezultate....ali prije toga....moraš pitati tijelo dali je stvarno to to? Ili tijeo traži nešto drugo :) Nije ništa lagano :) pozdrav cujemo se :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 14:38
evo kreno sam sluzbeno sa zobenih pahuljicama iz cijelovitg zrna (pojeo sam sve muslie) i prvo dojam jee da mi se okusom ne svidaju ali sta sada haha istrpit cu Tongue

dorucak: (u 9 h) 100g zobene pahuljice + 2dcl jogurta u koji sam stavio 1 mjericu wheya
rucak: (u 14h) : 100 grama riže, zdjelica cikle, desetak krastavaca, pileci batak, karabatak i krilice
trening ce biti sada u 15h, prije toga salica zelenog caja.
poslje treninga 2mjerice whey i 1 mjerica glukoze :)
vecera: bit ce posni sir i 2dlc jogurta :)

i danasnji dan gotov :)
No pain No gain
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 15:31
Bimbo, daj pojacaj malo te proteine, pa muško si
Bar ubaci medjuobrok izmedju dorucka i rucka, puno je to 5 sati ništa, bar da popiješ whey i neko voce ako si na poslu, to zgutaš u 3 minute pravi se da ideš na WC

I navecer si stavi još jedan obrok, neke masti ubaciš, orašaste, kuhane bjelanjke i žutanjke što ti paše, salata takodjer, dobro ce ti doci da malo popuni dan, pa onda može biti gotov.



Edited by zika - 04 Prosinac 2013 at 15:31
LiveStrong
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 17:22
ma radim u kauflandu na onim glupostima po novo na 4 sata, ne mogu prdnut a kamoli ici nes pojest haha ali ozbiljno, bas je jebacki temo, jer tu u karlovcu kaufland brutalno posluje, 10000 ljudi dnevno dolazi, tak da je sam rad rad i rad ta 4 sata..

vec ovak piujem 3 mjerice wheya ak pojacam necu imat 2kg dosta ni za mjesec dana a da imam para za kupovat puno bas i nemam :)

a stalno jedem orahe, ali to ne pisem opce.ak dnevno ne pojedem 5 šaka objesi me :D
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 18:04
evo upravo sam pojeo 2 jabuke (koje isto ko i orahe pojedem barem 3-4) i šalica zelenog caja
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2013 at 13:17
ovo vam je bila moja prva transformacija. Bio sam košarkaš od malih nogu, same nagrade, pohvale i priznanja dobivao a onda sam saznao da mi je skafoinda kost na ruci slomljena i da ju treba opreirat. bio sam u bolnici 2 mjeseca s operacijom, gips sam nosio 6 mjeseci i jos na vjezbe isao 4mjeseca. u to vrijeme sam se prestao bavit aktivno sportom i naglo sam se udebljao 23kg sa 63kg na 86kg. odlucio sam da to tako ne ide i kreno sam lagano u teretanu i to je ovako krenulo, prvo sam isao skinut kilazu na 73kg (slika 3) i onda sam poceo gutat mass gainer i creatin i dosao u jako brzo vremena na 88kg (slika 4) i kasnije jos samo vjezbao da dodem na 90kg i onda se dogodilo ono sta nije smijelo, jaci izlasci, pusenje, alkohol i svega se ostavio. i sada sam opet ovdje 3 godine nakon ove slike koju cu sada stavit, opet u lovu da se transformiran kao nekada.




Edited by Bimbo93 - 20 Prosinac 2013 at 13:18
No pain No gain
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.