New Posts New Posts RSS Feed - biciklistica - zahtjev za ban
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

biciklistica - zahtjev za ban

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: biciklistica - zahtjev za ban
    Posted: 20 Travanj 2013 at 16:37
Stara, moš ti mene banirat koliko hoceš, ali ostaje cinjenica da si ti glupaca koja kopira moje postove (vidi pod bucka, ako ti nije jasno) i obicna glupa tuka kojoj je svšravanje na forumu jedino svršavanje koje ima u životu :))) Draga, više se jebi, i skini se s interneta, život je vani :))) I želim ti da te konacno netko dobro izjebe, jer ocito ti to nužno treba!!!! Sretno!!!SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile



Eto, poruka u inboxu od jedne nadasve divne osobe.

Ja bi molila nekoga zaslužnog za to, jer ja to ne mogu (btw. izgleda da ti ni ne znaš što je ban ljepotice, ja sam ti samo temu zakljucala), da se pobrine da ovo preko tipkovnice hrabro stvorenje nestane s ovog foruma. Ako ovo nije kršenje pravila onda ne znam što je. Meni ovo ne treba, a na tu razinu se ne želim spuštat i vracat nazad, mada imam inspiracije za knjigu napisat o takvim facama.

Ako ovo nitko ne vidi, jer je i to lako moguce, onda bar da drugi vide s kim imaju posla.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 16:48
hahaahhahahaahhahahaha
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 16:49
Slažem se.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 17:33

Citam ja boldano, i reko šta je gymki, kakvo je ovo prostacenje....a onda skužim Wacko

Cura dosta provocira po forumu i ostale, ali ovakvo izražavanje, arogantnost i bezobrazluk svakako treba biti kažnjeno!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:18
hehehe baš ja, da, meni ovo nebi palo na pamet najvecem neprijatelju rec, a kamoli nekome s kim nemam nikakve veze.......ne znam kakav um ovo može napisat.
 
Ja se inace ne obazirem na ovakve kreature jer znam iz cega izvire taj jad - sretnom i zadovoljnom covjeku ovo ne pada na pamet. Zato s jedne strane žalim biciklisticu i želim joj da što prije nadje neki mir u sebi - moj nije poljuljala, a svoj nemir ovim nije rješila niti nece, dapace.
 
Što se mene tice, neka i ostane, ovo nije moj forum pa ako oni odgovorni za njega žele puštat nekog ovakvog ovdje da se deraci na svih - njihov problem. Ja se više necu obazirat, ni na poruke u inboxu ni na išta - nema smisla radit red ovdje, samo gubim vrijeme.
 
 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:22
Ali nema je zadnja 2 dana...ne vidim njene postove!?
Postoji li uopce ban na ovom forumu??
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:28
ja nemam tu mogucnost....to rješava Zoki il šta ja znam ko vec, admin...boo..
 
nema je ne, nije ni jucer bila samo se meni došla iskipat u inbox, valjda loš dan pa moraš nac nekog, a preko monitora ne možeš pobrat šaku u glavu, di ceš bolje - ispušeš frustracije i sacuvaš zube Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:32
Eto sad si je našla ispušni ventil, jao si ga tebi sada LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 18:48
:)) neka neka, kažem - lako bit hrabar preko tipkovnice ;) ako ce joj tako život bit lakši neka laje, da vidim dokle joj mašta seže Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 22:29
Ja tu osobu ne razumijem,i Zokiju sam poslao PP sa pitanjem zašto joj se to dozvoljava još pocetkom tjedna,e sad dali ju je konacno banirao,to nemam pojma,ali da nam takva osoba tu ne treba,to je malo ali sigurno.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 22:32
Zanimljivo...
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:00
Biciklistica je zaradila ban. Gym_girl, žao mi je što si dobila ovakav PM.

Ako krene vrijedjanje na ovakvoj razini - slobodno otvorite temu s nickom onoga koji je problematican pa cemo ga udaljiti s foruma. Nema potrebe da imamo ovakvog clana kojemu je jedina namjera vrijedjati ostale.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:07
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Biciklistica je zaradila ban. Gym_girl, žao mi je što si dobila ovakav PM.

Ako krene vrijedjanje na ovakvoj razini - slobodno otvorite temu s nickom onoga koji je problematican pa cemo ga udaljiti s foruma. Nema potrebe da imamo ovakvog clana kojemu je jedina namjera vrijedjati ostale.


Thumbs Up

Cura cim je došla pocela je prosipati pamet i provocirati.

Šta je dobila ban na odredjeno vrijeme ili?

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:26
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Thumbs Up

Cura cim je došla pocela je prosipati pamet i provocirati.

Šta je dobila ban na odredjeno vrijeme ili?


Dobila je trajni ban.




Edited by Zoki - 21 Travanj 2013 at 23:27
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:39
Otvorio sam temu u kojoj možete pisati napomene ako primjetite da neki clan foruma / portala vrijedja druge forumaše ili ako smatrate da nekoga treba ban-ati kako se ne bi ovo više dešavalo.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2013 at 23:55
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Dobila je trajni ban.




To ide na i.p. adresu? Može se vratiti kao klon?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.