New Posts New Posts RSS Feed - Prijedlog bana - vrijedjanje i sl.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijedlog bana - vrijedjanje i sl.

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prijedlog bana - vrijedjanje i sl.
    Posted: 21 Travanj 2013 at 23:36
Otvaram temu u kojoj možete navesti clana foruma i portala kojeg treba upozoriti ili trajno maknuti s foruma / portala (ban).

Ako dobijete neki PM neprihvatljivog sadržaja, ako primjetite da netko stalno vrijedja i da mu je to jedina namjera na ovom forumu, navedite ovdje njegov nick pa cemo ga srediti. Wink


Edited by Zoki - 21 Travanj 2013 at 23:36
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 21:47
Nadam se samo da smo se rješili onih biciklistickih gluposti i psovki
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2013 at 14:31
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Nadam se samo da smo se rješili onih biciklistickih gluposti i psovki
Jesmo! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 15:15

tko je za da se gymki da mogucnost baniranja... nek digne dva prsta! LOL

kandidat za ban na vidiku... LOL

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 15:31
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

tko je za da se gymki da mogucnost baniranja... nek digne dva prsta! LOL

kandidat za ban na vidiku... LOL

Tko je potencijalni kandidat? 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 17:20
skužio si i sam Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 20:16
pa dobro covjek je bio bahat,stvarno moram priznat al dajte nemojmo sad da se nesmijes opustit nikako pa nesto ne napisat pa da te se banira odmah,mislim ,ne opravdavam njegov post,nije okej bilo

ali ne svidja mi se topic u kojem ce mozda mene neko prozvati,pa evo i sam sam se sa gym moderatoricom bio posvadjao kad me je omalozavala na jednom topicu,tj. ismijala,iako sam ja htio pomoci jednom forumasu,ne govorim ja nista protiv nje,ali vidjeli ste i sami da pomazem drugima i da netrazim probleme i opet me je napala,sta sad,desava se da se zakacis s nekim nekad
sta sad treba lov na vjestice? ko krsi pravila namjerno i stalno i daje krive informacije nek se makne i to je to
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 21:52
adatar, di smo se mi to zakacili? Smile Ne ozbiljno, daj me podsjeti pa cu priznat grešku ako je bila, rado Wink

A što se tice baniranja, ne znam cemu uopce frka oko ovoga danas, ja uopce nisam ban imala na pameti. Nisam ja nicim uvrijedjena niti povrijedjena :), a uostalom ne smatram se nekom zašticenom vrstom ovdje da bi se odmah trebalo banirat mada mislim da bi se svi trebali malo zamislit radi koga tocno zalajemo bezveze na nekoga - da li radi toga ili radi nekih svojih problema.

Ja samo pronjuškam neciju razinu i ako se ne vidim na njoj, prekidam razgovor ...i to je to...no hard feelings...

Uostalom, imam višak testosterona, šta, pa da nemam bih sadila cvijece LOL LOL Ali imam i roze noktice LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 22:46
Ja sam za to da baniramo gym_girl jer ne zna da ne postoji množina boje roza, vec se za sve koristi rijec roza :P
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2013 at 23:30
Mawi je baniran i njegova tema je obrisana.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 08:00
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

adatar, di smo se mi to zakacili? Smile Ne ozbiljno, daj me podsjeti pa cu priznat grešku ako je bila, rado Wink

A što se tice baniranja, ne znam cemu uopce frka oko ovoga danas, ja uopce nisam ban imala na pameti. Nisam ja nicim uvrijedjena niti povrijedjena :), a uostalom ne smatram se nekom zašticenom vrstom ovdje da bi se odmah trebalo banirat mada mislim da bi se svi trebali malo zamislit radi koga tocno zalajemo bezveze na nekoga - da li radi toga ili radi nekih svojih problema.

Ja samo pronjuškam neciju razinu i ako se ne vidim na njoj, prekidam razgovor ...i to je to...no hard feelings...

Uostalom, imam višak testosterona, šta, pa da nemam bih sadila cvijece LOL LOL Ali imam i roze noktice LOL

haha :)) I saditi cvijece je fizicki rad .... :D Ovisi kakve kalice imaš :D Eto ti DeadLifta haha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 08:27
Zoki, šta je bilo još nešto ili na temelju onoga?

Heheheh mett, istina da, nije baš lako -  loš primjer LOL A bakini kalici su premali...to nebi bio ni warm up Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 08:31
Meni je otac zasadio borovnice moram priznati da nisu baš lagane :D ;D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 11:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zoki, šta je bilo još nešto ili na temelju onoga?

Heheheh mett, istina da, nije baš lako -  loš primjer LOL A bakini kalici su premali...to nebi bio ni warm up Big smile

Mawi mi je poslao PM sadržaja u kojem je dokazao da zaslužuje ban.

Ekipa, pripazite na offtopic, u ovoj temi pricamo o bananju korisnika, nemojte završiti na mršavljenju i sl.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 14:12
Ma deadlift je više za masu ;) haha necemo malo smo se zanjeli :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 16:46
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

adatar, di smo se mi to zakacili? Smile Ne ozbiljno, daj me podsjeti pa cu priznat grešku ako je bila, rado Wink

A što se tice baniranja, ne znam cemu uopce frka oko ovoga danas, ja uopce nisam ban imala na pameti. Nisam ja nicim uvrijedjena niti povrijedjena :), a uostalom ne smatram se nekom zašticenom vrstom ovdje da bi se odmah trebalo banirat mada mislim da bi se svi trebali malo zamislit radi koga tocno zalajemo bezveze na nekoga - da li radi toga ili radi nekih svojih problema.

Ja samo pronjuškam neciju razinu i ako se ne vidim na njoj, prekidam razgovor ...i to je to...no hard feelings...

Uostalom, imam višak testosterona, šta, pa da nemam bih sadila cvijece LOL LOL Ali imam i roze noktice LOL


ma gym girl,nema veze,davno je to bilo,malo sam se nadurio pa napustio forum,ali se vratio i otad sve et,vjerovatno sam bio samo novi sa samo par postova a to razumijem,uglavnom ,ja sam sve to zaboravio
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.