New Posts New Posts RSS Feed - Beastmode Path!:)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beastmode Path!:)

 Post Reply Post Reply
Author
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Beastmode Path!:)
    Posted: 04 Studeni 2013 at 13:32
Pozdrav ja sam matej iz osijeka imam 18 godina napravio sam dosta grešaka u zivotu najviše sa školovanjem bjezao sam od svojih problema i obaveza,al u jedno sam vjerovo to je fitness/street workout nazovi kako god oces ono sto sam volio radit uvijek i u cemu sam se nasao vec 2 ipo godine treniram poceo sam sa 85 kila cistog sala ,dosta njih bi mi se smijalo u osnovnoj izmisljalo razne fore za moj izgled i moje ponasanje /samopouzdanje.Od tog trenutka je pocelo dokazivanje ostalima da nisam taj za koga svi misle da jesam da sam totalno drukciji lik i totalno drukcije razmisljam ,da ne zelim zivit jednostavno zelim se tjerat na maximalu i prijec je zelim pomoci ljudima koji zele to isto jel je tolko savrsen osjecaj radit na necem sto oduvijek zelis a pocetak je bio najtezi ,u pocetku sam imao problema sa prehranom ali i to sad dolazi na svoje,ubijao sam se od hrane imao sam svejedno 5,6 obroka dnevno ali preko noci sam se ubijao :PP ,mozda je to sve bilo jel sam i dalje zapalio tu i tamo joint i pobjego od svega tog sto me ebalo,volio sam izlazit vise nego ista i biti u kvartu sa legama i jednostavno nista ne raditi nego smijati se uzivati i totalno iskljuciti se od svega,bez ovoga bi bio nitko i nista i ne bi mi doslo iz dupeta u glavu da trebam raditi ono sto volim i prijec granicu svega sto je moguce pokazati ljudima ko sam ja zapravo,htio bi uspiti u tome svemu zivit od toga sto volim jel oduvijek sam imao osjecaj da nisam jednostavan i da nisam kao i drugi,da imam nesta posebnu spremno za napravit i da me nesta posebno ceka,eto ovo je moja slika kako izgledam sada 2 mjeseca sam pauziro i sad mislim teski "hardcore" nabacit nek me vodi :D

Edited by Juice031 - 04 Studeni 2013 at 13:46
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2013 at 20:44
Dobro nam došao
i sretno u ostvarivanju ciljeva   
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 16:20
Pozdrav i dobrodošao. :)

Još jedna dobra prica, svaka cast na trudu i razmišljanju o posljedicama tadašnjeg stila života. Svi se opecemo, neki više, neki manje, ali bitno je da nadjemo neki put koji vodi prema "boljem ja". Trava zna zaje**ti stvar, ali može i pomoci (psihicki, možda, nekome), no u aktivnijem stilu života najcešce poništi trud. Drago mi je što ti je došlo do glave, samo nastavi s onim što želiš i, kao što je Scarpetta rekla, sretno na putu do cilja, a i nakon toga. :) 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 19:35
Hvala na dobrodošlici :)) ako cemo iskreno trava mi je promjenila razmisljanje dosta na bolje ali sto se tice aktivnosti totalno me zeznula tako da sam shvatio da me to sputava da krenem ozbiljnije i zesce u sve to :)
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 22:20
Nema na cemu. :) Na to sam i mislila, psihicki je odlicna s vremena na vrijeme (pa i cešce, ovisi o situaciji), ali na fizickom podrucju voli uzeti danak. Govorim iz iskustva, zato mi je jako drago što si se odlucio ozbiljnije pozabaviti aktivnostima koje te zanimaju i koje prelijepo zacine život na svim poljima, tako da neke druge, možda nešto štetnije, nemaju mjesta. 

Držim fige i cekam detaljna izvješca. Thumbs Up


Edited by Wednesday - 05 Studeni 2013 at 22:21
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2013 at 23:18
Dobrodošao medju FITovce! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 02:39
Radije bih da mi travu puši nego da pije :) hehe Dobro došao ...evo nekoga iz mog rodnog grada :)

Pa reci ti nama...kako treniraš...skroz misliš Sw raditi? Kako je prehrana vidim voliš pisati..pa nastavi još detaljnije objasniti stvari biti ce lakše za pronaci problem :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 10:03
:)) hvala jos jednom svima na dobrodošlici,evo ovako Sw me je na pocetku odma dobio,bio mi je dost zanimljiv za raditi,za napredovat i skuzio sam da imam potencijal i glavu za to ,poceo sam doslovno sa 5 sklekova,trbusnjacima ,ni jedan zgib nisam mogao napraviti imao sam jedno 85 kila 179 cm ,nakon nekog vremena dizali su se repovi,sve mi je lijepo napredovalo,ali  trava je nekak ogranicila to sve mogao sam ici puno žešce i puno vise napredovati da nisam tolko "kulirao" :) ali sta je tu je,lupilo me je u glavu da nema smisla vise stajati na tom jednom mjestu,otkad sam poceo da treniram skroz kombiniram vjezbe,trenutacno je to:


Ponedjeljak|Prsa i trbusni -(Dijamantni sklekovi,siroki,normalni,s povisenjem,propadanja) i sve to jedno 3,4 serije ,znao sam ih 300 po treningu raditi ali sad kako opet sam stopiro vrijeme je za dizat repove :)),Trbusni radim po ovom programu i djeluje jako dobro http://www.facebook.com/photo.php?fbid=407507982686405&set=pb.351239681646569.-2207520000.1383727554.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-frc1%2F1005246_407507982686405_2090566985_n.jpg&size=628%2C806 ||Utorak||Noge-(Normalni cucnjevi,iskorak,magarece podizanje,eksplozivni cucnjevi,normalni cucnjevi na kraju za burnout)Isto 3 serije od svake vjezbe do otkaza.. i navecer trcanje pola sata ili ujutro ne bitno kako si odredim kad cu sta,||Srijeda|(najdraza:P)-Trbusni,Ledja i ruke-Uski zgibovi,siroki zgibovi,chin-ovi-3 serije od svega do otkaza...Cetvrtak|Ramena,Trcanje-(Propadanja,Pike sklekovi,Hindu sklekovi,sklekovi s povisenog)3 serije do otkaza..
Petak-Trbusni.. i subota i nedjelja odmor


Jedan tjedan dakle su mi to rutine,drugi cijeli tjedan radim od svega tog Piramidu vjerujem da znate kakva je to rutina i tako kombiniram jedan tjedan ovo jedan tjedan piramida da si povecam repove,izdrzljivost jel kolko sam skuzio na meni jako dobro funkcionira ta metoda...
Sto se tice prehrane jedem barem 5,6 puta dnevno bilo to svjezi sir,riba,jaja,meso,povrce,2 l vode na dan svakako mozda i vise malo, ujutro mi je najdraze se ustat pojest 6 bjelanjaka jedan zumanjak iscijedit si narandžu i pocet vjezbat jel nakon takvog obroka imam najviše snage :)),a sto se tice SW-a stvarno nisam ni razmisljao da radim nesta osim tog to me otpocetka inspiriralo da se promjenim pa sam se vezo dosta za taj oblik treniranja, al ima vremena tokom razvijanja i spoznavanja svega jos cu znati za šta sam tocno :))


Edited by Juice031 - 06 Studeni 2013 at 10:04
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 12:09
Lijepo, lijepo... 

..i ne brini za ono iza, gledaj naprijed - manje više svi imamo svoje mladenacke ludosti, lijepo se sjetit toga - uostalom bitno je da ti iz toga izadješ ciste glave Wink

Drž se treninga i pravilne prehrane i bit ce sve ok, vidim da ideš u pravom smjeru. Samo....znam da su to te godine, malo inata i svega, nesigurnosti cak....ali ne bavi se dokazivanjem pred svima, dokazuj se sebi, ruši svoje rekorde, ne ganjaj uvijek tudje. Koliko god to može biti poticajno, može biti i frustrirajuce. Gledaj sebe i rasti Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2013 at 12:59
Znam naravno,ima tu i malo mozda dokazivanja,ali najvise je tu dokazivanja sebi nakon tolko vremena provedenog na gazenju samoga sebe ne radeci ništa korisno totalno okrenut protiv cijelog svijeta,ali fala bogu to se promjenilo i ide sve na bolje,pa sam odlucio krenuti žestoko ono sto vec godinama zelim napraviti za sebe ne za druge,jel me iskreno briga za tudja misljenja ko sto sam se prije zamarao ,samo ocu sebe srediti do maximuma kolko god vremena trebalo :))


Edited by Juice031 - 06 Studeni 2013 at 13:01
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 12:50
Evo jednaa danas poslije ubijanja ledja i ruku Big smile http://zaslike.com/files/oxyrn2iovy811nyc1yr.jpg
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 12:28
Lijepo Thumbs Up, samo papaj još i ne odustaj Wink 



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 15:50
Naravno :D ciljevi su mi u ovome beskrajni danas navecer ili sutra cu postat temu na transformaciju pa da mozete pratit rezultate nadalje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.