New Posts New Posts RSS Feed - Banane - zdravo voce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Banane - zdravo voce

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 12:35
  Banana su zakon,ja svaki dan pojedem oko 6-7 banana...Negdje oko kile svaki dan..
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 13:20
Originally posted by silva07 silva07 wrote:

 
Banana su zakon,ja svaki dan pojedem oko 6-7
banana...Negdje oko kile svaki dan..


ozbiljno?
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 16:34
Originally posted by silva07 silva07 wrote:

  Banana su zakon,ja svaki dan pojedem oko 6-7 banana...Negdje oko kile svaki dan..


Nije li to malo too much?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 17:41
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by silva07 silva07 wrote:

  Banana su zakon,ja svaki dan pojedem oko 6-7 banana...Negdje oko kile svaki dan..


Nije li to malo too much?

hehe.. 6,7 mislim stvarno. Svaka cast ako te ne debljaju, i ja bih ih jeo toliko, jer su veeoma ukusno voce
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Dalibor123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dalibor123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 18:37
  Banana je iz raja izašla :)
--
Dalibor
Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 19:30
  Ma potroše se te banane,derite ih vi slobodno svaki dan toliko,samo ih rasporedite kroz cijeli dan...Nemojte odjednom više od dvije jesti...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 19:47
 svi na banana dijeti
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2010 at 20:19
Originally posted by silva07 silva07 wrote:

  Ma potroše se te banane,derite ih vi slobodno svaki dan toliko,samo ih rasporedite kroz cijeli dan...Nemojte odjednom više od dvije jesti...


Aj to reci jednom endomorfu sa lošom IS pa ceš vidit kakve ce rezultate imat
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zagi. View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagi. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 20:16
  Ja svaki dan 2 banane...
  I to je tak vec duze vrijeme...
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 20:44
banane su fine, ... meni je npr. fino pojesti bananu s
medom.
banana se zajedno s medom pretvori u kašu na nacin da se
gnjeci s vilicom :)

fino
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 20:57
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

što bi znacilo 'pretjerati sa bananama' i koje su posljedice. hvala


Pa npr. ne bi trebali jesti banane tik prije spavanja jer sadrže dosta UH.
Najidealnije ih je pojesti ujutro ili iza rucka kao međuobrok (prije treninga).

Pretjerivati znaci pojesti 2-3 dnevno navecer. Na to sam mislio..


vec sam te mislila po guzi našibat, dok nisam vidjela ovo ispod... kad vidim da netko pise za zle uh iz voca.. mislim si, pa radije cu pojest tri banane nego kutiju domacice prije spavanja...dajte , pogotovi vi muski... i kad se debljate , ne dobivate kvrge po guzici i nogama ko mi cure, i kad smrsavite, kao da se nista nije dogodilo... a zene.. uzas... i ta kolicina uh iz fruktoze nije ni pola ko ona kolicina uh iz nerafiniranih proizvoda, zato samo udarajte po vocu...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 21:05

 ena sve to stoji što se tice usporedbi, al to mi nekako previše lici na onaj scenarij radije cu si prerezat žile nego si raznijet glavu sacmaricom :)

banane ipak imaju najviše uh od vecine sezonskog voca tako da ipak treba pripaziti, tim više jer kao što vidiš ljudi rijetko stanu na jednoj koja je cca stotinjak grama

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 11:18
naravno, i to smo vec konstatirali š000000X, ali mi s jedne muške prespektive to zvuci ko UH paranoja .. mislim to je BANANA!!!!


Edited by ena:)))
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 22:52
Banana mi je omiljeno voce,prilicno je zasitna i finog okusa i vjecito kad idem u grad ako sam gladan usput jedem bananu dok šecem ulicom Ako ima dobrih banana u trgovini onda pojedem i do 4 kile tjedno,to mi je svojevrsni vocni porok
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
sencha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sencha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2011 at 23:46
  Banana je izvrsna vocka i osim svega navedenog moram naglasiti da banana sadrži triptofan, esencijalnu aminokiselinu koja je odgovorna za proizvodnju serotonina, a za serotonin se zna  da poboljšava raspoloženje i smanjuje stres.
Naravno sve u umjerenim kolicinama.


http://www.facebook.com/home.php#!/zeleni.caj.webshop

http://sencha.blog.hr/

http://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zeleni-caj. aspx
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2011 at 17:28
Znam pojest nekad uz dorucak
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.