New Posts New Posts RSS Feed - back on track :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

back on track :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 19:46
Ja sam sjebala zeludac tako sto nisam jela pre spavanja i posle treninga koji mi je jako kasno, imala sam tu ogromnu pauzu izmedju dva obroka(zadnjeg obroka u toku dana i dorucka), jer sam sevodila istom tom logikom da cu se debljati ako jedem nesto pre spavanja..Da ne spominjem to sto usled manjka energije i neumorive gladi preko noci nisam mogla da ustanem ujutru, odlazakna fax mi je bio mucan svaki put.
Bitan je izbor hrane, definitivno, to kad se jede, u ovom slucaju, i ne toliko...
Tako da, ja ljudima ne bih preporucila da ostavljaju telo da sagori tako preko noci.
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 20:40
 slicno i kod mene... ja sam tako jedan duzi period oko godinu ili dve vecerala rano i odlazila na spavanje praznog zeluca... kad sam kasnije to prestala da radim stalno me je boleo zeludac :(... to se sada srecom sredilo
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 15:52
  Veceras opet krecem na tc-bo... posle 3 nedelje... I'm so happy! Polako se osecam bolje i izbacujem lose navike u prehrani... jedem dosta posnog sira, pijem mnogo cajeva, narocito zeleni i nadam se da ce se uskoro sve full srediti.
 Jedino mucim muku sa slatkisima. Bas sporo ide odvikavanje, ali sam definitivno
 smanjila kolicine koje unosim. Dajte neke trikove za to ako znate! Znam da cimet recimo ublazava zelju za slatkim, zna li neko jos nesto imate li neke svoje trikove?
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2010 at 20:33
Originally posted by shy* shy* wrote:

  Veceras opet krecem na tc-bo... posle 3 nedelje... I'm so happy! Polako se osecam bolje i izbacujem lose navike u prehrani... jedem dosta posnog sira, pijem mnogo cajeva, narocito zeleni i nadam se da ce se uskoro sve full srediti.
 Jedino mucim muku sa slatkisima. Bas sporo ide odvikavanje, ali sam definitivno
 smanjila kolicine koje unosim. Dajte neke trikove za to ako znate! Znam da cimet recimo ublazava zelju za slatkim, zna li neko jos nesto imate li neke svoje trikove?
ponekad si uzmem suseno voce ili u posni dodam agavinog sirupa.

cimet snizava inzulin a dal smanjuje zelju za slatkim..hm?!?
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 01:17
  hm, agavin sirup? i moze li se to jesti posle gde kupujes taj sirup?
inace trnening je bio sjajan veceras, tc-bo rocks!

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 08:47

Originally posted by shy* shy* wrote:

  hm, agavin sirup? i moze li se to jesti posle gde kupujes taj sirup?
inace trnening je bio sjajan veceras, tc-bo rocks!

 sad.. dal se smije ili ne.. meni je bolje to nego napast cokoladu. agavin sirup ima niski GI.

mozes ga kupiti u bio&bio a imas ga i u dm-u.

glavno da si uzivala u treningu!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 09:42
  hvala kej, probacu
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 10:24
Originally posted by shy* shy* wrote:

 
Jedino mucim muku sa slatkisima. Bas sporo ide odvikavanje, ali sam definitivno smanjila kolicine koje unosim. Dajte neke trikove za to ako znate! Znam da cimet recimo ublazava zelju za slatkim, zna li neko jos nesto imate li neke svoje trikove?


Cimet je odlican, slažem se!

Dokazano je da voce ne može ukloniti u potpunosti želju za cokoladom (zbog svih onih spojeva -PEA koji je slican amfetaminu jer izaziva ovisnost); ne znam je li to slucaj kod tebe/ citala sam da ljudi koji moraju jesti cokoladu svaki dan (ili nešto takvog) da je to više slucaj emotivne strane, ...
ugl.najbolje je da se ubijaš i dalje u treningu jer tako oslobađaš endorfin na nekoj mentalnoj razini, povecaš svoje samopouzdanje i svejedno (makar kažu da nije voce rješenje za cokoladu, ali meni je pomoglo) probaj vocnu salatu sobicnim jogurtom, grickaj mrkvu (ona je dosta slatka), indijski orašcic (neceš biti žedna od njega toliko kao od ostalih), sušeno voce (šljive, smokve, gržđice...)...   
LiveStrong
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 10:49
  Ne moram ja bas cokoladu svakog dana, ali bilo sta slatko, neki keksic, biskvite i tako to... a voce mi retko pomogne pojedem voce da ne bih jela nesto slatko i posle opet odem da kupim neki secer probacu sa susenim vocem... odoh sad u setnjicu
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 10:55
Kupi se whey i poslje treninga pij s grožđanim i imaš
dnevnu porciju slatkog a nisi niš zeznula....

Iako mislim da ti ni to nebu pomoglo, ni suho voce ni ništ
jer znaš da samu sebe varaš i zapravo želiš the real
thing....
Morat ceš jednostavno prelomit to i odlucit slatko ili
rezultati i to je to....
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 12:41
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Kupi se whey i poslje treninga pij s grožđanim i imaš
dnevnu porciju slatkog a nisi niš zeznula....

Iako mislim da ti ni to nebu pomoglo, ni suho voce ni ništ
jer znaš da samu sebe varaš i zapravo želiš the real
thing....
Morat ceš jednostavno prelomit to i odlucit slatko ili
rezultati i to je to....
 slazem se s tobom..ili nek ima u onom cheat dayu vise slatkog.. pa da moze rec da ima samodisciplinu..
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 12:43

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by shy* shy* wrote:

 
Jedino mucim muku sa slatkisima. Bas sporo ide odvikavanje, ali sam definitivno smanjila kolicine koje unosim. Dajte neke trikove za to ako znate! Znam da cimet recimo ublazava zelju za slatkim, zna li neko jos nesto imate li neke svoje trikove?


Cimet je odlican, slažem se!

Dokazano je da voce ne može ukloniti u potpunosti želju za cokoladom (zbog svih onih spojeva -PEA koji je slican amfetaminu jer izaziva ovisnost); ne znam je li to slucaj kod tebe/ citala sam da ljudi koji moraju jesti cokoladu svaki dan (ili nešto takvog) da je to više slucaj emotivne strane, ...
ugl.najbolje je da se ubijaš i dalje u treningu jer tako oslobađaš endorfin na nekoj mentalnoj razini, povecaš svoje samopouzdanje i svejedno (makar kažu da nije voce rješenje za cokoladu, ali meni je pomoglo) probaj vocnu salatu sobicnim jogurtom, grickaj mrkvu (ona je dosta slatka), indijski orašcic (neceš biti žedna od njega toliko kao od ostalih), sušeno voce (šljive, smokve, gržđice...)...   
 bucine sjemenke navodno imaju jednak utjecaj na "hormon srece" kao i cokolada

 

grickanje mrkve je zakon!! samo .. mi uvijek tlaka cistit mrkvu!

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2010 at 18:05
  Vec je 6 p.m. a ja nisam pojela nista slatko... Najsladje sto sam pojela bila je š banana grickam kikiriki i ni ne jede mi se slatko
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Morat ceš jednostavno prelomit to i odlucit slatko ili
rezultati i to je to....

totalno si u pravu...
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2010 at 12:45
Da probas mozda, kad ti se toliko krizira za slatkim, sa kakaom? Nek' me ovi vicni nutricionisti isprave ako je to lose Ali npr. jedna kasika kakkaa u prahu ima neke smesne kalorije, nemerljive gotovo, rastvoris to u malo nemasnog mleka, tipa ono...0 ili 0,5 % mlecnih masti, ali ne uzmes neku soljetinu nego neku manju...I stavis cimet odozgo, posto hoce nekim ljudima da pomogne suzbijanju zelje za slatkisima.
Sad, nemam pojma koliko je to dozvoljeno u dijetama, odnosno kada se cilja na gubljenje kg. posto koliko sam videla u tablici kakao em sto ima brdo kalorija, em brdo UH-a a ima i masti(zacudih se), ali to je sve na š00 grama, koliko moze imati kasicica...5-6 grama?
Molim ljude da me isprave ako sam u krivu!

E sad, meni takodje pomaze suvo voce, sive kajsije ili suve sljive, pojedem malo toga uz neki caj i bas nemam toliku potrebu za slatkim posle. Ali i tu moras da pazis, dosta kalorija imaju te suve vocke.

Edited by Morrighan
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2010 at 19:34
 Ma znam, one su obicno pune secera, suve smokve su recimo jako kaloricne... Kajsije i sljive bi vec mogle da prodju Ne znam ni ja za kakao... On je inace zdrav, ali nisam sigurna koliko je dobra, tj dijetalna kombinacija sa mlekom... Anyone?
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 00:50
Originally posted by shy* shy* wrote:

 Ma znam, one su obicno pune secera, suve smokve su recimo jako kaloricne... Kajsije i sljive bi vec mogle da prodju Ne znam ni ja za kakao... On je inace zdrav, ali nisam sigurna koliko je dobra, tj dijetalna kombinacija sa mlekom... Anyone?
kakao je upitan samo zbog onih nekih masnoca koje sadrzi.. ima varijanti sa manjim udjelom masnoca.

ako mene pitas.. ako pijes mlijeko ili mlijeko i kakao.. dodje na isto. nisam nikad potvrdila tu teoriju al kao maloj su mi uvijek govorili da kakao pospjesuje lucenje zeljeza?!

a sam termin "dijetalna komvinacija" bi trebala izbacit jer sto god budes jela radit ce ti pressing "dal je to bilo ispravno?"

svo suvo voce je kaloricno.. (provjeri tablice) i nebi trebala pretjerivat.. sacica necega te nece ubit a moze ti smanjiti zelju za slatkim!
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.