New Posts New Posts RSS Feed - back on track :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

back on track :)

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: back on track :)
    Posted: 24 Studeni 2010 at 13:27
Jedva skupih hrabrosti da uradim ovo Ali nista vise ne pomaze, pa se nadam da ce me ovo dovoljno motivisati...
Godine: 23
Visina: š64cm
Tezina: oko 57kg (retko se merim, vise se gledam u ogledalu)
Trening: Treniram nekoliko godina, sa nekim kracim pauzama, u poslednjih 3-4 meseca ne tako redovno kao inace, i ne tako teski treninzi, sto se odmah odrazilo na meni Anyway, pocela sam pre nekoliko dana da radim Insanity, i planiram da se vratim na tc-bo sledece nedlje pa da kombinujem ta dva treninga, 3x tc-bo, 3x insanity i jedan dan odmora. Ako je neko kombinovao Instanity sa nekim drugim treningom bas me zanima kakva su iskustva, pretpostavljam da se malo sporije napreduje... U principu volim da treniram, nije mi to problem, ishrana koci sve...

A kako se ja to hranim:
dorucak: uvek š-2 vocke, kasic
ica meda (obozavam voce i jedem ga samo ujutru)
malo kasnije zobene i jogurt sa malo cimeta i susene brusnice.... do dorucka nekako i funkcionisem, posle sve zabrljam...
nekad ne stignem da rucam na vreme, pa pojedem sta stignem, ali gledam da obavezno uz rucak imam salatu i sir, meso retko jedem, ali se trudim da jedem tunu s vremena na vreme. Volim supe i obicno ih spremam sa puno povrca i skoro nimalo masnoce.
E sad dolazi najveci problem, jedem mnogo slatkog i to cesto i uvece, tako da posle i nemam apetita da normalno veceram... :( Cilj mi je najvise da sredim prehranu jer mislim da mi je to najveci problem i razlog zasto tapkam u mestu.... Ne koristim nikakve dodatke, mislila sam uzeti L-carnitine, ali su ljudi ovde po forumu uglavnom protiv toga, pa sam odustala...
nisam

mere:
struk 68cm
bedra (koja najvise mrzim): 56cm
ruke: 25cm
prsa: 83

Eto...Wish me luck!  




 

Edited by shy*
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:33
Slike:







Edit: slike postavljene
 

Edited by Zoki
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:35
Budem ja postavio slike kroz par minuta, bez brige - bitno da si postavila linkove. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:41
 thx zoki
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:50
Upravo tako kako si rekla, prvo i osnovno bi trebala SREDITI PREHRANU!!!! cim to središ izgledat ceš puno bolje, ovako s ovom prehranom možeš se ubijati od treninga ali neceš imati rezultata

ovo što si napisala da jedeš je JAAAAAKO MALO hrane, premalo, povecaj to , više obroka, raznovrsno, jedi meso , nemoj bježat od njega i bit ce rezultata

sve u svemu Good luck!
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 14:29
 pa da, jedem malo prave i zdrave hrane, narocito malo mesa... pokusavam da ubacim vise proteina i da smanjim slatko, time bih sve resila... bar ja tako mislim... a i problem mi je obrok posle treninga, jer mi se trening zavrsava jako kasno oko 22h... nikad ne znam sta tada da jedem, jer uskoro idem na spavanje... znam da je bilo reci o tome ovde na forumu, ali ipak ne znam koliko je dobro pojesti tako kasno i uh pored proteina.... sta mislite da li je ok popiti solju mleka sa malo meda?
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 14:31
NE !!! nikako mlijeko i med poslije, tj. tako kasno

I ja kasno dolazim isto iz teretane i jedem najcešce posni sir 200-250g , probaj i ti
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 14:40
Originally posted by shy* shy* wrote:


Trening: Treniram nekoliko godina, sa nekim kracim pauzama...

ishrana koci sve.


nekad ne stignem da rucam na vreme, pa pojedem sta stignem

jedem mnogo slatkog i to cesto i uvece, tako da posle i nemam apetita da normalno veceram... :(

Cilj mi je najvise da sredim prehranu jer mislim da mi je to najveci problem i razlog zasto tapkam u mestu....


Dobro, meni je iz ovoga jasno: sama znaš rješenje svog problema!
Ako ti je stalo do promijene, a znaš u cemu griješiši - zašto ne staneš tome na kraj?!

Tako bi i ja mogla bit nezadovoljna s ruckom, kako ne stignem i sl. što napravim - skuham ga doma, stavim si u one plasticnu posudice i uzmem sa sobom.
Imaš nekih namirnica koje ti mogu utažit tu potrebu za slatkim, riža s cimetom ili jabukom npr.
Kod tebe je stvar samokontrole najbitnija!
Naravno udarit sad po trenizima, lagani trening nije trening, jer i s takvom prehranom, bila kakva bila, nakon 3 godine pravog treniranja, ne bi imala ove probleme.

Btw. ne izgledaš uopce loše; gornji dio tijela je ok, problem kao i kod svih trbuh i bokovi, ali sve je to rješivo!
LiveStrong
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 14:41
ili salatu laganu, tuna + povrce, dodaš kuhano jaje pa imaš p+uh, što je dobro ako je obrok poslje treninga, da tako kasno treniram ja bih ovo pojela.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 14:46
Originally posted by shy* shy* wrote:

 trening zavrsava jako kasno oko 22h

uskoro idem na spavanje...

sta mislite da li je ok popiti solju mleka sa malo meda?


Mlijeko je ok prije spavanja, samo lose the honey!
LiveStrong
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 14:54
@dianne to mogu, volim posni sir, super mi je... ti znaci jedes samo posni i nista vise?
@ annastasia: jaja mi ponekad smetaju, pa ih jedem samo preko dana, a za salatu tako kasno bih isto da pitam ako neko zna, da li je dobro jesti kasno lisnato povrce? negde sam citala da se ono  uvece tesko svari...
@ zika: znam da ne izgledam toliko lose, ali ne i onako kako zelim, zato sam tu da me bodrite jer ja u poslednje vreme definitivno nemam samokontrolu
 

Edited by shy*
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 15:04
mislila sam više na rajcicu, mrkvu, karfiol uz tu, ne zelenu(ja je opcenito ne jedem baš jer je ne volim ), bila je samo ideja, moguce i da ja griješim pa poslušaj tj procitaj sve prijedloge i vidi
i da, izgledaš ok, ali da prehrana štima samo zbog toga bi bilo dosta bolje, to i znaš, i nhf
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 15:12
Ja nisam ništa tak kasno jela poslije treninga. Tijekom bi popila neki onaj proteinski. Došla bih u šš doma, otuširala se i zavalila u krevet!
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 15:37
Originally posted by shy* shy* wrote:


@dianne to mogu, volim posni sir, super mi je... ti znaci
jedes samo posni i nista vise?@ annastasia: jaja mi
ponekad smetaju, pa ih jedem samo preko dana, a za salatu
tako kasno bih isto da pitam ako neko zna, da li je dobro
jesti kasno lisnato povrce? negde sam citala da se ono 
uvece tesko svari...@ zika: znam da ne izgledam toliko
lose, ali ne i onako kako zelim, zato sam tu da me
bodrite jer ja u poslednje vreme definitivno nemam
samokontrolu  


I ti i Dianna bi trebale uz taj posni prije spavanja
dodat masti , pri tom mislim na riblje, maslinovo ulje,
orašasti plodovi.... i da , mozes sa tim posnim jest
zeleno povrce tipa zelenu salatu . što više poželjno
je....
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:08
Phoenix ja sam to radila jedno vrijeme, taj zadnji baš obrok prije spavanja jela orašaste plodove i pocela sam se debljat, jednostavno mi nije odgovaralo, niti sjedalo na želudac ali baš nikako , tako da zbog toga jedem sam posni
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 16:23
Od tog se nebi trebala debljat,prije zbog prehrane tokom
dana i gluposti koje uletavaju sa strane.
kak ti je Thorn rekel, smao jedna namirnica nije po sebi
obrok i sigurno da si gladna i uleti junk cešce neg bi
trebao (ako junkas),
Ne jedm ni ja orašaste, iz ljenosti.....ja pijem ulje, ali
ne žlicicu ko ti neg popijem sa posnim npr prije spavanja 4
jušne žlice ulja.......a i obrok prije popijem 4 žlice ulja
ili u toj proporciji pojedem neke masti iz hrane i nisam
primjetio debljanje.......
Uh ne jedeš ili to sam danasnji menu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.