New Posts New Posts RSS Feed - Autori i teme clanaka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Autori i teme clanaka

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Autori i teme clanaka
    Posted: 07 Svibanj 2012 at 17:31
U ovoj temi slobodno napišite koje teme bi željeli da obradimo na portalu i koje autore bi voljeli vidjeti da pišu za nas.

Naravno, strane autore ne možemo samo tako kontaktirati.. Tongue
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2012 at 20:27
Meni ste odlicni ovakvi kakvi jeste, samo tako nastavite Thumbs Up
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2012 at 20:35
Mario Mlinaric i ekipa iz Giryatrije Zagreb ( Nenad Goricki )
Nešto o KB natjecanjima i treninzima
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2012 at 23:17

    Kako piše Zvonimir,neki program 8-12 tjedana sa grijama za snagu&masu ili samo snagu,kardio sa girjama ,fukcionalni trening,trening girjama za specifican sport,natjecanja...itd,koji put prolazi netko ko želi RKC ili IKFF licencu.Olimpijska dizanja,prehrana i trening,zašto ih uopce uvrstiti u svoj program.Možda zasebno obraditi svaku od vježbi military press,DL,squat,C&J,preporuciti neki program sa samo dvije vježbe (press i DL)?...Znam da su neke vježbe spomenute u clancima više puta,medjutim to nije pomoglo vecina ljudi pita ista pitanja,vjerojatno ne shvacajuci važnost navedenih vježbi i tehnika,objasniti zasebno zašto bi netko trebao raditi recimo press i pravilnu tehniku.

Bulgarian bag ,sandbag vježbe mini program. 



Edited by Igor - 08 Svibanj 2012 at 14:18
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 17:55
Znaci, kettlebelli su vam interesantni.

Igore, evo sadržaja vezano za bulgarian bag:


A sandbag cemo definitivno obraditi.

Slušamo još prijedloge.. Wink


Edited by Zoki - 09 Svibanj 2012 at 17:57
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 21:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Znaci, kettlebelli su vam interesantni.

Igore, evo sadržaja vezano za bulgarian bag:


A sandbag cemo definitivno obraditi.

Slušamo još prijedloge.. Wink


Hvala,blog se teže nadje a nije loše nanovo clanak o bulgarian bag-u,trenutni clanak o BOSU je odlican još može dosta vježbi da se radi,clean,press,snatch ili Insanitiy na BOSU za ove koji su prošli program pa bi htjeli ponovo uz više izazova..itd.Ja sam prije ovoga natjecanja radio po Cotter-ovom programu za size&strenght za donji dio tijela samo sa girjama.Povratak C&J u BB nekako je nestao i ne može se naci,odlican clanak o snazi dobro i za žene da ojacaju bez dobivanja velike mišicne mase.

Stalno ponavljam snatch snatch sa girjama mislim da zaslužuje jedan clanak vježba koja ima ekvivalent istovaranja šlepera cementaLOL.



Edited by Igor - 09 Svibanj 2012 at 21:25
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 20:39
Oprosti Igore u cemu se ti natjeceš ?
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 23:26

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Oprosti Igore u cemu se ti natjeceš ?


https://www.fitness.com.hr/forum/igor-prijava-za-natjecanje_topic5669.html LOL

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 13:58
Forumasi, sastavljamo popis tema koje trebamo obraditi - slobodno dajte jos ideja! Wink
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 22:57
Ekipa, slobodno pisite u ovu forum temu i recite nam koje teme bi vam bile interesantne za citanje-gledanje.
Mi cemo se potruditi gotovo sve obraditi. Tongue
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:15
Sad tocno ne znam da li ima takva tema vec, ili da li takve teme želite obraditi ali mislim da bi bilo zanimljivo, bar meni

1. utjecaj steroida na tijelo (npr brže se mišici oporave nakon treninga i može se više (tjedno) puta radit, i kako se mišici dodatno jacaju, a i drugu lošiju stranu koja utjece na organe)

2. farmaceutska industrija i lijekovi, kako ljudi vjeruju reklamama previše i da bi svaki lijek u sebe ubacili šta im se kaže ( pogotovo ona cijepiva protiv svinjske gripe itd), a i tipa "tablete za mršavljenje", i ostalih prevara..

Jbg Zoki, ako ti prodaješ sad neke od tih stvari ispricavam se, ali ako vam se svidja koja od ovih ideja, slobodno obradite, nece mi smetati :) LOL
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:28
Zoki napravi neku t-shirt sa natpisom npr i ja sam na fitness.com.
možete ih dijeliti kao nagradu...ili uz odredjeni iznos kupovine u shopu...ili samo jednostavno povoljno prodavati.To vam je dobra reklama
Nakon toga možeš napraviti izbor za naj fotku...recimo najoriginalniju...ili kome najbolje stoji...pobjedniku npr kanta wheya...

Edited by fittyp - 25 Veljaca 2013 at 23:30
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:36
Originally posted by fittyp fittyp wrote:

kanta wheya...


kanta ahhahahahahha sorry za spam al umirem LOL ili možda bure wheya?
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 23:39
Ma sve 5...kutija nije...nije ni bure...pa je onda kanta (hrvatski pakiranje )
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2013 at 23:18
Originally posted by fittyp fittyp wrote:

Zoki napravi neku t-shirt sa natpisom npr i ja sam na fitness.com.
možete ih dijeliti kao nagradu...ili uz odredjeni iznos kupovine u shopu...ili samo jednostavno povoljno prodavati.To vam je dobra reklama
Nakon toga možeš napraviti izbor za naj fotku...recimo najoriginalniju...ili kome najbolje stoji...pobjedniku npr kanta wheya...

Dobra ideja! Thumbs Up
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2013 at 20:57
Ekipa, dajte ideje za teme koje zelite da obradimo. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.