New Posts New Posts RSS Feed - Andrea, predstavljanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Andrea, predstavljanje

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Andrea, predstavljanje
    Posted: 01 Prosinac 2009 at 12:57
pozdrav ekipa! nova sam tu, pa sam još u fazi snalaženja,pa tek tolko da vidim kako ovo tu postanje funkcionira.
pocela sam ponovno trenirati, a kako sam se bavila veslanjem 3 godine i imam mali problemcic,malo su mi jace noge, mislim nije sad to enormno, ali imam jace izražene mišice a željela bih smanjiti obujam..bavim se tai bo crobicom, rolam se, idem u teretanu, pa bi mi dobro došlo malo korisnih savjeta/informacija....pazim na prehranu, kruh i slatko uopce ne jedem...pa sad neznam da li je potrebno samo jedno izvjesno vrijeme da bi se neki veci pomak vidio ili se ništa previše popraviti više nemože??
unaprijed zahvaljujem :)
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 14:14
Dobro došla, Andrea!


Reci nam još nešto o sebi.

Uvijek se do najkvalitetnijih rezultata dolazi postupno, jednim pravilnim polaganijim tempom. Nikad preko noci. Dakle, ti si vec dobro ušla u štos, samo nastavi s fizickom aktivnošcu, a za prehranu-koliko bi/ne bi trebala paziti-stvar je konstitucije-ovisi jesi endo, ekto ili mezomorf.

Baci se na diskusije na Forumu, pretresi vec postojece teme i ako imaš konkretnih pitanja/ideja, a da nije vec viđeno- postavi novu temu.

Ugodan boravak na Fitness.com.hr

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 18:55
  dobro nam dosla...


a nasa kate ti je vec dosyta toga rekla...zato raspali po forumu....


ako ti nesto nebude jasno vici..
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 19:56
Dobrodošla.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 21:42
ajme nisam ocekivala ovakvu finu dobrodošlicu, zaista ste dragi...pratim ovaj forum vec dva mjeseca i sad sam se odlucila da vas priupitam za neke stvari koje mi nebudu jasne..znaci fizicki jesam aktivna (baš sam prije sat vremena došla s treninga koji je bio u najmanju ruku iscrpljujuc) i pazim na prehranu, mislim barem imam dojam da pazim. poslije treninga sam pojela bananu, i kad sam došla doma š00 g posnog sira sa dvije male srdelice i jednim kiselim krastavcicem...ništa pretjerano tek toliko da nahranim mišice..
moje prvo pitanje bi bilo da li je dobro jesti ovako ili sl. poslije treninga, a da se gubi na masnim naslagama...ili posni sir iako je posni i nije baš za to namjenjen...možda bi mi bilo pametnije doma izmiksat neko voce i popiti poslije treninga?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 21:49
Hey, Andrea!

Pogledaj malo ovu stranicu

KLOPA ZA POSLIJE TRENINGA
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 21:58
  obavezno posni poslije treninga i to ako mozes 200-250 grama nece ti skoditi
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 22:18
procitala sam cijeli topic i malo sam bila zbunjena na pocetku,ali san uspjela pohvatat da bilo whey bilo posni sir dobro je...još nisam došla u onu fazu da važem sve namirnice pa ja to odprilike od oka...Gogo kaže 200-250 grama posnog, ja sam stavila š00 grama (2 i po jušne žlice) jer me bilo strah da bi možda da stavim više bilo previše..preteško...bitno mi je da sam nahranila mišice koliko-toliko i da ne osjecam glad...hvala Kate za temu...
e sad još jedno pitanje..cula sam da je dobro piti l-carnitin uz trening kada se žele masne naslage otopiti...da li ima nešto u njemu štetno,možda glupo pitanje, ali nekako me strah..jer sve nekako ne vjerujem u one carobne tablete smrašvite lako..bla bla...nadam se da l-carnitin nije napravljen na tu foru vec da služi za pojacano znojenje
confused
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 22:25
Originally posted by andrea andrea wrote:

procitala sam cijeli topic i malo sam bila zbunjena na pocetku,ali san uspjela pohvatat da bilo whey bilo posni sir dobro je...još nisam došla u onu fazu da važem sve namirnice pa ja to odprilike od oka...Gogo kaže 200-250 grama posnog, ja sam stavila š00 grama (2 i po jušne žlice) jer me bilo strah da bi možda da stavim više bilo previše..preteško...bitno mi je da sam nahranila mišice koliko-toliko i da ne osjecam glad...hvala Kate za temu...
e sad još jedno pitanje..cula sam da je dobro piti l-carnitin uz trening kada se žele masne naslage otopiti...da li ima nešto u njemu štetno,možda glupo pitanje, ali nekako me strah..jer sve nekako ne vjerujem u one carobne tablete smrašvite lako..bla bla...nadam se da l-carnitin nije napravljen na tu foru vec da služi za pojacano znojenje
confused


ma nemoras pojesti toliko ja jesem toliko...ti pojedi koliko mozes...nije odredeno
i ako nezelis piti dekstozu onda si pojedi banana-dvije poslije treninga jos

da mozda nemislis na creatin?? ja iskreno nisam cuo za taj l-carnitin


ali znam da creatin uklanja masne naslage..evo pa pogledaj malo....

Kreatin monohidrat | Bodybuilding | Fitness

 

Edited by Gogo
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 22:33
ne..baš je l-carnitin...frend ga pije koji je imao preko š00 kila...i sad je vec godinu dana u fazi mršavljenja (uz vježbanje naravno) i pije l-carnitin...kaže da se fuul oznoji od toga...ima ga za kupit u hervisu u kapsulicama...za creatin mi je prijatelj rekao (bavio se fitnessom, sad bilda) da je od toga dobio prišteve po leđima i da je užas....sama kemija...
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 23:53

Originally posted by Gogo Gogo wrote:

Originally posted by andrea andrea wrote:

procitala sam cijeli topic i malo sam bila zbunjena na pocetku,ali san uspjela pohvatat da bilo whey bilo posni sir dobro je...još nisam došla u onu fazu da važem sve namirnice pa ja to odprilike od oka...Gogo kaže 200-250 grama posnog, ja sam stavila š00 grama (2 i po jušne žlice) jer me bilo strah da bi možda da stavim više bilo previše..preteško...bitno mi je da sam nahranila mišice koliko-toliko i da ne osjecam glad...hvala Kate za temu...
e sad još jedno pitanje..cula sam da je dobro piti l-carnitin uz trening kada se žele masne naslage otopiti...da li ima nešto u njemu štetno,možda glupo pitanje, ali nekako me strah..jer sve nekako ne vjerujem u one carobne tablete smrašvite lako..bla bla...nadam se da l-carnitin nije napravljen na tu foru vec da služi za pojacano znojenje
confused


ma nemoras pojesti toliko ja jesem toliko...ti pojedi koliko mozes...nije odredeno
i ako nezelis piti dekstozu onda si pojedi banana-dvije poslije treninga jos

da mozda nemislis na creatin?? ja iskreno nisam cuo za taj l-carnitin


ali znam da creatin uklanja masne naslage..evo pa pogledaj malo....

Kreatin monohidrat | Bodybuilding | Fitness

 
 

ako cura želi malo samnjit obujme onda kreatin ne dolazi u obzir. Navuci ce joj vodu u mišice a to znaci i vece obujme. A l-carnitine je aminokiselina koja služi kao transporter masnoca u mitohondrije di se onda iskorištava za energiju. Međutim dosta novih studija danas dovodi u pitanje koliko je l-carnitine efikasan. Ima i onih koje govore da je ipak djelotvoran. Moj savjet je PROBAJ pa onda donesi neke zakljucke.

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 23:54

Originally posted by andrea andrea wrote:

ne..baš je l-carnitin...frend ga pije koji je imao preko š00 kila...i sad je vec godinu dana u fazi mršavljenja (uz vježbanje naravno) i pije l-carnitin...kaže da se fuul oznoji od toga...ima ga za kupit u hervisu u kapsulicama...za creatin mi je prijatelj rekao (bavio se fitnessom, sad bilda) da je od toga dobio prišteve po leđima i da je užas....sama kemija...
 

sve je to kemija ako gledamo jer ništa od toga nema u prirodi u takvom obliku.  I konzervirana hrana je kemija. Zato ne sekiraj se

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 00:46
heheh....mah neznam, al samo bih željela smanjiti obujam nogu malcice (ne volim mršave noge na curama...treba imat mesa,mišica)i poraditi na trbuhu i leđima..malo guzu doraditi...sve znam kako i šta jedino me muce noge..i taj obujam...mišici su tu...al nekako mi se to cini malo too much
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 09:53

 dobrodošla Andrea

vidim da je nesporazum sa l-carnitinom riješen, ja cu samo dodat da je skroz nepotreban. što se znojenja tice, to nije ni bitno, ja sam ga uzela 2 puta cisto da vidim da li ce bit neke razlike u tome i pocela sam se znojit u otprilike isto vrijeme kao i bez njega. Ako je prehrana sređena i ako se pametno radi kardio par puta tjedno rezultati ne mogu izostat, drugo je sve rekla-kazala.

Za smanjit noge trebala biš radit kardio. Kako ti trening izgleda?

Bilo bi dobro da vidimo neku slicicu....ako nije bed

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 10:54
  Welcome Andrea
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 13:14
Welcome welcome!¨
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.