New Posts New Posts RSS Feed - Alo di ste
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Alo di ste

 Post Reply Post Reply
Author
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Alo di ste
    Posted: 02 Sijecanj 2010 at 12:39
Evo da se i ja javim. Iz Splita sam, ali živim u Samoboru, imam 35 godina... Zadnjih š0-tak mjeseci se dosta intenzivno bavim fitnessom (nekih 5-6 puta tjedno). U praksi, to znaci na ne idem u gym, vec vježbam vani po SAQ metodi kondicijskog treninga. Ova stranica mi se cini jako dobra u svakom pogledu, a poglavito u motivacijskom smislu... Družiš se sa ljudima koji su u istom filmu... Živili ljudi!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 14:28

 Welllcome i sve najbolje!

Po SAQ metodi? citala sam nešto o tome, zvuci zanimljivo, napiši nam nešto više o tome!

Itekako smo svi u istom filmu, ja inace nisam neki filmofil pa mi je ovaj najdraži

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 14:44
  Dobrodosao SnowDonkey
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 16:56
Welcome, Welcome!

Slažem se. Lijepo si to rekao - najbolja je ovo stranica na kojoj se možemo povezati i družiti mi sljedbenici ovog lifestylea.

Drago nam je da si s nama
Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 18:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Welllcome i sve najbolje!


Po SAQ metodi? citala sam nešto o tome, zvuci zanimljivo, napiši nam nešto više o tome!


Itekako smo svi u istom filmu, ja inace nisam neki filmofil pa mi je ovaj najdraži



Pa vidi, prema ovome što sam ja saznao, ta metoda je proizašla iz americkog nogometa, a zadnjih 7-8 godina je koriste najbolji nogometni klubovi u Europi (Arsenal, Liverpool, Bayern itd.). Ja imam srecu da imam trenera koji je licencirani instruktor za takav oblik kondicijske pripreme, a inace je iz nogometnog miljea. Sve u svemu, trening mi ne traje nikad duže od 50min i ukljucuje vježbe stabilizacije trupa, dinamicke snage (bodyweight vježbe u nekoliko ciklusa), SAQ fast foot vježbe (tzv. ljestve) i nakon toga šta crobna, šta ancrobna trcanja... Moram rec da sam prezadovoljan...
Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 18:45
U svakom slucaju, hvala svima na dobrodošlici...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 00:59
  disi!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.