New Posts New Posts RSS Feed - A evo i mene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

A evo i mene

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Seny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Garešnica
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 21:25
Prije sam probala sa utezima, kombinirala savate i utege i jednostavno dizanje utega mi ne pretstavlja veselje.Volim dinamiku insanityja, vecinu pokreta smo , kao što sam vec napisala, radili na kondicijskim treninzima, tako da mi ne predstavlja ništa novo, a stvarno me zabavlja, kao da se natjecem sama sa sobom. I to sve mogu doma odraditi, prije nego se otvori teretana i stignem uciti i riješavati druge obveze, pa ako mi i trener, što cesto radi; koji put i otkaže trening, barem sam nešto radila. Još da savladam prehranu... Morat cu se i ja poslikati za prije i poslije Wink
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2013 at 21:28
pa dobro onda nema brige, kreni s tim pa vidi kako napredujes, bitno je da se krece samo da, prehranu ces morati malo korigirati jer kako mi se cini s 2 treninga na dan trebas vise i kvalitetniju hranu narocito oko treninga. iskombiniraj neki jelovnik pa stavi ovdje netko ce ti ga vec iskomentirati
sretno!
cookies are for pussies
Back to Top
Seny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Garešnica
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 15:32
Hmm imam problem, raskrsila sam sa trenerom, tako da cu sad samo pratiti insanity program, dok nas par savatista ne uredimo naš prostor, za nekih mjesec-dva. Vjerovatno cu ja koji put doma odraditi shadow i tehniku, ali sigurno manjeg intenziteta, sad nisam sigurna na koliko bi kalorija trebala... I koliko da bude po obroku? Evo primjer jelovnika ovih par dana, moram priznati da su par preskoceni zbog obaveza dogovaranja i sastanaka zbog uredjenja naše male dvoranice Smile

Dorucak :

 1.dan :  30gZobene+mlijeko+10 g nekih orašastih

 2. dan : posni sir + raženi hruh +žlica pekmeza +margo+10 g badema

 3. 2 jaja  +cikla 125.g. + kruh raženi

4.posni sir 100g+zobene 30g+mlijeko+badema

Medjuobrok:

1. Dan : jabuka + jogurt light+zeleni caj

 2. dan : jabuka + med + badem 10g+ posni sir

3. posni sir + jabuka oguljena 

4. jabuka+light jogurt+2 keksa integralna

Rucak:

1. Dan:100g Srdele+riža 50 g s graškom i mrkvom 125.g  

2. dan :200 g pilecih prsa+180 g mahuna + 50 g krumpira kuhanog + žlica maslinovog

3. tuna 110 g + kriška raženog

4. Varivo mahune+krumpir

Medjuobrok:

2.dan: 5 integralnih keksica

Vecera:

2. dan : 56 g tuna + kriška raženog kruha

Uzmite u obzir da me sve to još zbunjuje , ali moram priznati i da me jako zabavlja, vaganje, proucavanje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 16:33
možeš i dalje bit na 1500-1600kcal na dan, to je taman nekih 200-300kcal ispod tvog TDEE-a
Dorucak :

1.dan : 30gZobene+mlijeko+10 g nekih orašastih--ako imaš whey proteina dodaj mjericu sa ovim svim, super je okus, a dodala si proteine koji ti fale u ovo dorucku. Ili ako nemas onda sir (mlijeko nije bas tako bogato P kao sto je recimo posni sir) ili bjelanjke (3, 4 )

2. dan : posni sir + raženi hruh +žlica pekmeza +margo+10 g badema--izbacit margo skroz :) ostalo uredu, sve sto treba jedino ne znam koliko je posnog bilo u igri

3. 2 jaja +cikla 125.g. + kruh raženi-- mah, mozes 1 cijelo jaje i 3,4 bjelanjka slobodno napravis saltu, dodas zlicicu maslinovog, kruh ii povrce super. Ili jednostavno napravis palacinku od 1 jaja i bjelanjaka

4.posni sir 100g+zobene 30g+mlijeko+badema--sira bar 150-200g, koliko badema? mozes u dorucak slobodno dodat 1 komad voca po izboru, za ujutro dusu dalo :)
Medjuobrok:

1. Dan : jabuka + jogurt light+zeleni caj-- ja bi jabuku prebacila u dorucak ili je ostavila ovdje ali jela svakako posni ili zrnati sir jer i jogurt je siromasan proteinima..moze i koji orasasti ovdje. Pomjesas posni, naribanu jabuku, par badema i stavis cimeta..njam njam :)

2. dan : jabuka + med + badem 10g+ posni sir--koliko sira? med ti ovdje ne treba, prebaci u dorucak med, jabuka moze ostati

3. posni sir + jabuka oguljena- koliko sira? masti nema?

4. jabuka+light jogurt+2 keksa integralna--masti nema, proteina nema

Rucak:

1. Dan:100g Srdele+riža 50 g s graškom i mrkvom 125.g-- ma pojacaj tu ribu bar na 150-200g, ulje tj masti neke nisi koristila? maslinovo, kokosovo ulje?

2. dan :200 g pilecih prsa+180 g mahuna + 50 g krumpira kuhanog + žlica maslinovog-- e to je rucak! bravo :)

3. tuna 110 g + kriška raženog-- ovo mi vise kao MO nego rucak. dodat povrca puno ovdje

4. Varivo mahune+krumpir--nema proteina (meso, riba, jaja, sir), nema masti, sami UH u ovom rucku :)

Medjuobrok:

2.dan: 5 integralnih keksica--namazes svaki sa 30 g posnog i 1 žlicom kikirikmaslaca i eto ga :)

Vecera:

2. dan : 56 g tuna + kriška raženog kruha--mah, tuna bar 100-150 g (pretpostavljam da je rijec o tuni u vodi tj salamuri?- ako je onda treba bar žlica maslinovog, ako nije ne traba dodavat masti), dodati puno povrca u veceru i opcenito u sve obroke- povrce je bitno zbog vlakana, a i drzi te duzem sitom ;)

Sve ovo sto sam navela trebas ukomponirat u tih 1500-1600kcal na dan
prouci pa javi jel ti jasno


cookies are for pussies
Back to Top
Seny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Location: Garešnica
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 19:40
ok , orašastih plodova sad ne jedem više od 10g po obroku,  posnog koristim oko 100-150g, srdele su dobile isto maslinovog ulja. E da i bila je tuna u maslinovom ulju, jer mi ona druga nije baš fina. Nisam znala da smijem kikiriki maslac, baš dobro Wink 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 22:52
super krenit ce to, no sikiriki. pa da, ja sebi sama napravim kikiriki maslac al ne pojedem dnevno vise od 1 žlicice, ovisno naravno o tome koliko sam masti taj dan unijela. Pocni racunati kcal da znas gdje si te se trudi da u svakom obroku budu UH, P i M
cookies are for pussies
Back to Top
curlysue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote curlysue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 16:42
Hej, pozdrav svima, evo danas sam odradila 4. dan insanityja i mogu reći da sam zadovoljna. Imam upalu mišića, ali se ipak super osjećam. Imam jednu nedoumicu u vezi prehrane. Dakle na nekim mjestima sam pročitala da bi bilo dobro uzimati neke dodatke prehrani poput proteina, a ne nekim jestima piše da je to nepotrebno, pa me zanimaju vaša mišljenja i iskustva i svaki savjet je dobro došao. Inače sam 160cm i 55kg, i cilj mi je da se utegnem i da se riješim škembice :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 16:49
Pa ne moraš ako uzimaš iz hrane onoliko koliko ti je potrebno :) Papaj mesa, sira jaja, ribe.... i što će ti :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
curlysue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote curlysue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 17:41
ok, hvala ti :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.