New Posts New Posts RSS Feed - 89. pocetak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

89. pocetak

 Post Reply Post Reply
Author
bogo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 89. pocetak
    Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:11
Cao, 190kg 100cm su mi mjere, nemam puno problema sa kilama, ali pošto imam skoliozu trpim teške bolove u ledjima.
Imam 25 god. studiram strojarstvo u Rijeci, bavim se podvodnim ribolovom, i odem tu i tamo na bazen; to je sve pozitivno.
Negativno je to šta pušim, pijem, i volim klopat. Ovdje sam da malo naucim o kombiniranju hrane i vježbi kojima cu ojacat kicmeni stup možda malo dotegnut škembu i to je to. Handshake
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:16
samo metar visok i 190 kg?

dobrodosao heheh
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:21

pozdrav!

evo imaš ovdje temu o skoliozi (koju sam i ja imao) ..radi vježbe za kralježnicu,poradi na držanju i uzimaj što više kalcija i tih stvari...

Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:44
Dobrodošao :)
I mislim da si se malo zeznuo što se tice mjernih jedinica :p
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 07:01
plivanje je koliko ja znam izvrsno za jacanje kicmenog stupa uz pravilno klopanje naravno (razgibaš i jacaš istovremeno) samo se mora plivat pravilno), možeš kombinirat neke intetrvale brže pa sporije (kao neki intervalni ili HIIT trening) ili odradjivat šprinteve pa si ti odaberi (preporucam neke intervale ili aerobno plivanje za kralježnicu a kasnije možeš i šprinteve ubacit (nabaciš odmah malo mišica hehe)
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 09:50
dobrodosao i ja imam problema sa skoliozom samo sta mene ne boli kicma nego iman jedno rame nize drugo vise i nasa sam na forumu neke vjezbe i kupia pojas za leda i sad iman ispravnije drzanje i razlika u ramenima je puno manja
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 12:36
hm... mislim da sa 190 kg imas poprilicno problema sa tezinom... jedino ako imas nekih 2,8 m visine sto sumnjam ;)
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:31
Back to Top
bogo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 19:56
Hvala na dobrodošlici, podršci i savjetima.
Pripremite se na puno pitanja ali prvo cu pomno pregledat forum da se ne povlace jednoteiste teme. Kicma mi je groblje jednom rjecju, pun sam tikova, vrat sam iscašio cijeli, ni sam neznam kako mi je glava još na ramenu,nema jutra da mi kicma ne pukne na 6 dijelova, svaki pokret krc krc, užas i strava :( potrebna je i masaža da se ti cvorovi u ledjima maknu i puno puno posla.
 Nekada sam trenirao karate i naglo sam stao, mislim da je to gore nego ne radit ništa .
 Plivanje mi je za sad najbolje, jer ne pate zgolobovi.
Prijatelj koji je spasioc na bazenu radi samnom i ispravlja mi tehniku.
 Za sad mi je plan dobro se razgibat i pripremit mišice i kosti za daljene napore kroz plivanje, stec neku kondiciju i onda idemo dalje.
 Pripazit cu i na prehranu, i vec 2 dana zaredom racunam unos kalorija i sve mi je to novo i fora. 
haha a ovo za kilažu i centimetre  necu komentirat  Clown,  Handshake
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.