New Posts New Posts RSS Feed - 300 workout
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

300 workout

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2009 at 18:23
hmm.. recimo da 20 punih.. i onda 5.. onako.. a vuce se nekako.. he he.. a radije bih ja da mogu bench.. sada sam ubacio bench 2 x tjedno.. koristim program koji sam nasao na fitness.com.hr, trenira se 4 dana zaredom u tjednu.. pa 3 odmor.. pa cemo vidjet ako ce prsa napredovat..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2009 at 21:26
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

hmm.. recimo da 20 punih.. i onda 5.. onako.. a vuce se nekako.. he he.. a radije bih ja da mogu bench.. sada sam ubacio bench 2 x tjedno.. koristim program koji sam nasao na fitness.com.hr, trenira se 4 dana zaredom u tjednu.. pa 3 odmor.. pa cemo vidjet ako ce prsa napredovat..


inace, imam isti problem kao vas dvojica, bench mi užas dok sam na deadu i zgibovima dobar dosta
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2009 at 22:22
e razumijem te..

ThornOfFaith, evo danas sam isao zgibove radit.. prevario sam se.. nisam ih dugo radio, dobio sam par kg, napravio sam ih 20.. uff.. ajde do ljeta mora bit 25,26.. ali radije cu radit 6 serija po 8.. bolje mi to..

Iluvatar, znaci ko i mi.. meni je bench ono.. koma.. recimo ona sprava leptir, mogu jedno 80 kg jedno 8 puta, ali kosi i ravni bench.. bed mi ponekad.. imam 93 kg.. a 90 kg 3 put gurnem.. i sta je najgore, prije sam grijesio sto ono na cemu sam slab (bench), nisam ni imao volje vjezbat.. pa sam zapostavljao.. ali sada kontra..

Sta mislite o ovom treningu?? trenutno njega radim (2 tjedna)

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Intenziva n-trening.aspx
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 12:53

 ja sam prije ozljede gurnuo 93 kg na benchu a u deadliftu š60 sa 74 kg

dobro, krivica je moja jer sam radio bench samo 2-3 mj

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 12:57
koju ozljedu si imao??
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 13:17
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Iluvatar, znaci ko i mi.. meni je bench ono.. koma.. recimo ona sprava leptir, mogu jedno 80 kg jedno 8 puta, ali kosi i ravni bench.. bed mi ponekad.. imam 93 kg.. a 90 kg 3 put gurnem.. i sta je najgore, prije sam grijesio sto ono na cemu sam slab (bench), nisam ni imao volje vjezbat.. pa sam zapostavljao.. ali sada kontra..

Sta mislite o ovom treningu?? trenutno njega radim (2 tjedna)

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Intenziva n-trening.aspx

Vidio sam program i onak, ok je ali ništa prezahtjevan il tolko intenzivan koliko se navodi.

Prsa triceps i biceps za rasturit treba puno bolji izbor vježbi i intenzitet nego što je tamo preporuceno. 3 potiska za prsa a nijedan fly? Zatim trbušnjaci na kraju koji su totalno trošenje vremena.

Ramena noge dan bi se komotno mogao nazvat kvadriceps/prednje rame/trapez dan, a gdje su zadnja loža i stražnje rame?

Eto ih na dan za leđa i (ponovno) ramena. Lat mašina totalno ne treba tamo bit.

I zadnji dan udar na prsa, nešto malo ruke i cucnjeve. Zašto? Nije mi jasno.

Ako želiš intenzivno, teško i napredno odradit ceš puno veci broj vježbi, serija i ucestalije.

Nešto slicno tome ti je full body trening, ili cak upper/lower split sistem, puno bolji odabir treninga.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 15:09
a mene dosta umori.. recimo ja napravim bench seriju, i uzmem š0 sec odmor i odmah cucnjeve..eventualno imam pauzu od 20 sec izmedju serija..
radit cu ovako 2 mj.. pa cemo vidjet.. a kako god da se vjezba, i da se sredi prehrana, ce biti rezultata ja mislim..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 16:02
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a mene dosta umori.. recimo ja napravim bench seriju, i uzmem š0 sec odmor i odmah cucnjeve..eventualno imam pauzu od 20 sec izmedju serija..
radit cu ovako 2 mj.. pa cemo vidjet.. a kako god da se vjezba, i da se sredi prehrana, ce biti rezultata ja mislim..

Taj program te umori? hmmm, slab crobni kapacitet pretpostavljam, jer sumnjam da si mišicno nepotkovan.

I kakav benc sa cunjevima? prekratke pauze i ako vec radiš jednu vježbu za drugom onda bar odradi antagoniste (bic-tric, leđa-prsa, kvad-hamstringsi) je onako ne valja. Nije ni cudo što se razvališ kad povezuješ vježbe koje su CNS zahtjevne.

Radije uzmi neki klasicni program i udri po tome.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 16:07
a radio sam klasicne vec puno vremena.. bas trazim neke programe da mi malo "sokiraju" tijelo.. nesto sto nisam navikao..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2009 at 19:54
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a radio sam klasicne vec puno vremena.. bas trazim neke programe da mi malo "sokiraju" tijelo.. nesto sto nisam navikao..


Vec sam napisao u temi

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:



Ako želiš intenzivno, teško i napredno odradit ceš puno veci broj vježbi, serija i ucestalije.

Nešto slicno tome ti je full body trening, ili cak upper/lower split sistem, puno bolji odabir treninga.

Probaj mjesec dana pa javi rezultate
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2009 at 15:07
sad sam u nedoumici.. neznam dal da pocnem sa definicijom ili nastavim sa ovim programom...

derat cu jos jedno mjesec dana ovako.. stvarno mi je dobar osjecaj nakon treninga.. kosi bench radim, ali umjesto obrnuto kosog radim propadanje..
Back to Top
mark View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mark Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2010 at 14:00
  Za sve koji se igraju sa girijama evo jedan trening na temu 300

http://www.youtube.com/watch?v=SRpbM9nzDcM

radio sam ga dosta dugo... necu reci koliko jer bi neki to mogli okaraktezirati kao opsesiju... ali uspio sam mu skinuti rekord za š0 sec.

Uživajte
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2010 at 13:47
Originally posted by mark mark wrote:

 
Za sve koji se igraju sa girijama evo jedan trening na temu 300http://www.youtube.com/watch?v=SRpbM9nzDcMradio sam ga dosta dugo... necu reci koliko jer bi neki to mogli okaraktezirati kao opsesiju... ali uspio sam mu skinuti rekord za š0 sec.Uživajte


ako si napravio to sa 24 kg, svaka cast
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
mark View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mark Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2010 at 16:32
Skinuo sam ga tek kada sam se okrenuo od ogledala i prestao
gledati na sat... Ali to je sve bez sekunde odmora
Back to Top
Train Hard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Train Hard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2011 at 17:11
  http://www.youtube.com/watch?v=AgJtdZOBvc4&featu re=related
evo i od mene nesto
train hard or go home
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2011 at 17:46
ne vjerujem da napravi 30 zgibova u komadu.. iznace zgodan workout
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.