New Posts New Posts RSS Feed - 13 savjeta za prestanak pušenja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

13 savjeta za prestanak pušenja

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 18:08
prestala pusit u trenutku kad mi je ginekologica pokazala 2 malena srceka na ultrazvuku. pretjerane mucnine i skora hospitalizacija zboh istih su uvelike pomogle kad su u 20.tj prestale nije mi vise palo na pamet zapalit

sad nakon 4god nepusenja sam pokleknula. u 5mj mi se dogodilo previse tragedija u zivotu i to mi je bio ispusni ventil... ali se planiram vratit na staro dok nije uzelo maha
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 19:01

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ja sam pušila i prestala bez ikakvog bada... nije mi cigareta nikad neš trebala.... fino sam jedan dan ustala i odlucila...danas necu kupit cigarete i prestala pušiti.... i nije me niš neka kriza prala.. nisam nikom niti rekla... nakon mjesec dva su tek poceli kužiti da ne pušim više....


nisi ti baš onda puno pušila ako je trebalo ljudima 2 mjeseca da skuže
 

jaooo kralj  

Back to Top
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 10:53

 jedini nacin za prestanak pusenja je jak karakter

sve ostalo su nebuloze

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2011 at 23:31
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:


  ja sam pušila i prestala bez ikakvog bada... nije mi
cigareta nikad neš trebala.... fino sam jedan dan ustala
i odlucila...danas necu kupit cigarete i prestala
pušiti.... i nije me niš neka kriza prala.. nisam nikom
niti rekla... nakon mjesec dva su tek poceli kužiti da ne
pušim više....
nisi ti baš onda puno pušila ako je trebalo
ljudima 2 mjeseca da skuže
smileys/smiley2.gif">
 


jaooo kralj  



Ja sam ovo tek sad vidjela....

mislim kakvi su to komentari
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2011 at 23:18
svaka cast na tekstu al skoro sve ciste gluposti po meni (osim stavke š0, šš i š3)

imam 25 god. prvu cigaretu zapalio sam u 5 osnovne a bas pusiti poceo sam na kraju 7 (ekskurzija- negdje š998 god.), nema kaj se nije pusilo (od kolumba, yorka, opatije, lorda, crvenog ronhila pa kasnije do crvenog marlbora, waltera), nekad kutija i pol dnevno..i onda je dosla novogodisnja odluka 2008/2009g.da prestajem pusiti i to je bilo to..u 5 ujutro š.š.2009g. na putu doma zapalio sam zadnju cigaretu i to je bilo to...nikakvog postepenog prestanaka, nikakih ljekova, i koje kakvog fantaziranja nije bilo...jednostavo je bila odluka..naravno da sam narednih 2-3 mjeseca bio lud, lako me je bilo nazivicirati, u ustima sam stalno imao kviki štapic kojom sam kao imitirao cigaretu al to je po meni normalno..i evo vec 3 godina ide,i eventualno kad je neka ful prava festa (tipa Nova Godina)onda onak iz gusta zapalim koju cigaretu (al to je takooo rijetko), uz pivkano ;)

a sta se tice neke ustede novca kod prestanaka pusenja- nema ustede, vec je stvar u tome da te novce potrosim na nesto drugo, u ovom slucajnu puno korisnije

evo tak je to u mom slucaju bilo
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 15:00
pušac.bila prestala,na godinu dana i onda opet postala pušac

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2011 at 17:56
Originally posted by berlava berlava wrote:

pušac.bila prestala,na godinu dana i onda opet postala pušac



pušac a ne c
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 16:05
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

pušac.bila prestala,na godinu dana i onda opet postala pušac



pušac a ne c
ma sta je tebi više s tim c I c???
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2011 at 16:17
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

pušac.bila prestala,na godinu dana i onda opet postala pušac



pušac a ne c
ma sta je tebi više s tim c I c???


pitanje je što je tebi, nisam ja taj koji ih nezna razlikovati i upotrebljavati
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
naturalsplit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naturalsplit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 04:45
Ja sam također jedno vrijeme pušia (cigarete), i kao jedna osoba koja je vec navela, nakon nove godine (isto 2009. zacudo) š.š. nisam zapalia više nijednu. Ono šta mi je pomoglo je da sam naša nešto cime cu zaboravit cigare, a to je bilo žongliranje. Konstantno nešto vrtia u rukama nisam ni razmišlja o cigarama.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2011 at 08:43
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by berlava berlava wrote:

pušac.bila prestala,na godinu dana i onda opet postala pušac



pušac a ne c
ma sta je tebi više s tim c I c???


pitanje je što je tebi, nisam ja taj koji ih nezna razlikovati i upotrebljavati


nezna se piše odvojeno LOLT&#šš1;ngueT&#šš1;ngue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 13:31
zapravo može se pisat i zajedno i odvojeno
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 13:49
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

zapravo može se pisat i zajedno i odvojeno

Daj pojasni ovo malo, baš me zanima Big smile
Ja koliko se sjecam: "Negacija se UVIJEK piše odvojeno od glagola" LOL
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 14:20
meni je iz nekog razloga ostalo tako,za razliku od ostalih tipa "ne mogu" etc, naravno da je moguce da sam u krivu, nisam htjela pametovat.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 14:45
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

meni je iz nekog razloga ostalo tako,za razliku od ostalih tipa "ne mogu" etc, naravno da je moguce da sam u krivu, nisam htjela pametovat.

Ma nisam mislio ništa loše, nego sam mislio da studiraš hrv ili nešto sl., pa reko možda se to promjenilo Big smile
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2011 at 16:03
što je najjace studiram, ne hrv, ali nešto sl mada slucaj "ne znam" nismo propitivali nego mi je ostalo da je neki profesor to rekao, još prije studiranja, no velim, ispricavam se ako je krivo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.