New Posts New Posts RSS Feed - š00.6 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

š00.6 kg

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: š00.6 kg
    Posted: 05 Sijecanj 2010 at 12:52

 A sad dalo bi se raspravljati šta je bolje :) Ja sam dugo radila treninge rano ujutro pa se ne žalim na rezultate :) ..sad sam radi promjene uvela popodne...Bitno je da se radi.

Trening je poželjniji navecer jer time ubrzavamo vec usporeni metabolizam (vec je spominjano tu, a s time se i ja slažem) ali to opet ovisi od osobe do osobe. Mislim da je nekom ektomorfu cisto svejedno kad mu metabolizam ionako luduje 0-24  Možeš recimo i utege ranije odradit pa neki HIIT predvecer/navecer (osim ako misliš odvajat crobne i ancrobne dane i ako ti to nije too much).

a kombinacije su uvijek poželjne, odaberi jednu varijantu pa promijeni nakon nekog vremena...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 11:55
Dobrodosao Danijel

 Kada radis utege, njih je bolje predvecer, a crobni trening laganog intenziteta ujutro
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2010 at 11:09
  Hvala na dobrodošlici, sve je prošlo - opalio sam u međuvremenu malo utega i još trcanja (bez cucnjeva ovaj put). Sada polako proucavam forum i skupljam ideje za 6 mjesecni plan vježbe.
Dal' je bolje vježbati samo ujutro ili samo navecer? Ili kombinirati

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 12:23
Dobro došao!

Ozdravi ti nama što prije, ali onda covjece malo ipak laganijim tempom. Znaš ono - POLAKO AL SIGURNO

U svakom slucaju dobra odluka kako krenuti u Novu godinu - Gym girl je sve rekla - RED RAD I DISCIPLINA
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2010 at 12:17

 aujojoj dobro te to streslo

Temperatura ce proci, upala još brže, a onda red, rad i disciplina i sve ce bit ok  Sve u svemu, dobro nam došao - na pravom si mjestu, pomoc i poticaj ceš uvijek dobit

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 23:50
Originally posted by dalila dalila wrote:

Lijepo je što si nam se pridružio...na forumu a valjda i u ovom nacinu života...;) Pozdrav....


Ma živio sam ja zadnjih godina dobrim nacinom života - al faks stisnuo, pa ponestalo vremena za rekreaciju.

A sada se kao posljedica one upale mišica pojavila temperatura - upravo gorim sa 38.6°C. A upala nikako da popusti

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 23:13
  Dobro došao...najprije malo procitaj po forumu....što te zanima...i onda kada malo prouciš nam reci što nisi shvatio i postavi pitanja koja te dodatno znimaju....

Lijepo je što si nam se pridružio...na forumu a valjda i u ovom nacinu života...;) Pozdrav....
Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 19:47
  Pozdrav. Vidim na forumu podosta korisnih savjeta koji ce mi svakako pomoci da riješim svoj problem sa težinom.
Naime, sa svojih š85 cm visine, i trenutnih š00.6 kilograma odlucio sam da je krajnje vrijeme za povratak na mojih 92-94 kg, a kada cu vec to i provoditi neka to napravim kvalitetno uz Vaša iskustva i pomoc

Zašto trebam pomoc? Zato što sam jucer, nakon 20 minuta vježbe dobio takvu upalu mišica da se jedva krecem. Nekim bolesnim tempom, k'o zadnji idiot trcao sam i radio cucnjeve istovremeno(nekih š,5 km pretcao, nekih 80 cucnjeva napravio). Propisno sam se zagrijao, ali sam se malo precjenio.

Inace, kad to vrijeme dozvoli vozim bicikl, cca 500 km mjesecno prođem, stekao sam super kondiciju preko ljeta, a zahlađenje i kiša natjerali su me na pospremanje bicikla, a unos hrane je ostao na istoj razini i fizicka se aktivnost smanjila skroz. Posljedica je toga u 2 mjeseca povecanje mase sa 94 kg na š00 kg.

Sad iz dva razloga obavljam registraciju na forumu.
  • dobijem pomoc ljudi koji su ono što mene ceka vec prošli
  • da na ovakav nacin imam poticaj i snagu za borbu protiv viška kilograma, a usto i za formiranje svog tijela



oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.