New Posts New Posts RSS Feed - Evica-ponovo ispocetka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evica-ponovo ispocetka

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 15:09
opa veliki pozdrav!!! dobrodosla natragg u familiju ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 13:56
Pozdrav i tebi:))
Sretno
Back to Top
evica333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2014 at 13:07
Pozdrav ljudi!
Ja sam Evica,ovdje sam bila nekad davno aktivna,ali i sa neaktivnosti na forumu prestala je aktivnost u realnom zivotu
Izdogadale su se razne stvari od tad sto je sve bilo popraceno i kilazom pa sam tako sa svojih 165cm (tu negdje! ;) ) imala kilazu od 52-69 kg
Mnogo puta sam se probala vratiti na stare staze zdravog zivljenja i vjezbanja i sve je to trajalo neko vrijeme,ali nikad dovoljno dugo
Zato sam se odlucila vratiti opet na forum i dati svima do znanja da nisam neki anonimus vec osoba koja je nekad bila tu ,ali je presla na "the dark side " :D
Uz ovo javno kajanje i prihvacanje pogreski nadam se da cu se uspjet vratiti i biti ponovno aktivna na forumu,za kojeg primjecujem da je jako jako narastao od vremena kada sam bila aktivna sto je super :)
S tim u svezi krecem konacno i u teretanu sto nekad kao skolarka nisam mogla,ali sada bi bilo krajnje vrijeme ;)
Krecem u ponedjeljak u first fitness na zavrtnici pa ako netko hoce moze mi se javiti (ili na p.m. Ili na postovima) za zajednicko vjezbanje!
Pozdrav svima,narocito starijim clanovima,tipkamo se!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.