New Posts New Posts RSS Feed - D: Kalorijska vrijednost obroka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kalorijska vrijednost obroka

 Post Reply Post Reply
Author
Bodulica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2018
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bodulica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kalorijska vrijednost obroka
    Posted: 22 Studeni 2018 at 19:00
Ni meni ne racuna kalorije
Back to Top
Aragon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2018
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2018 at 19:57
BMI kalkulator ne razlikuje spol?!? Mislim da masti nemam a on mi kaže da sam gojazan:)
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2017 at 10:13
Nina-333, koji internet preglednik koristite i gledate li preko racunala ili preko mobitela?
Back to Top
Nina-333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nina-333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2017 at 15:35
Ne obracunavalja mi kalorije ??
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2016 at 15:30
Što vam tocno ne radi? Ja sam sad pokušao i sve radi.
Back to Top
holi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote holi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2016 at 12:43
A nece da obracuna kalorije...zasto?
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2015 at 17:29
Skini na mob myfitnesspal. Dodas hranu i kolicinu, pa ti racuna kalorije i makro/mikro nutrijente. Ima poveca baza hrane sto na nasem jeziku, sto na drugim jezicima, a uvijek i sam mozes dodati hranu koja automatski ulazi u bazu podataka.
Back to Top
skorpy1981 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote skorpy1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2015 at 23:34
Postoji li kalkulator koji bi preracunao kalorije na masti proteine i ugljikohidrate jer bi bilo lakše sastaviti omjer namirnica za željeni cilj...ovako dobijemo samo koliko kalorija unesemo u organizam a za svaku pojedinu namirnicu bi trebali doznati koliko otpada na proteine ugljikohidrate i masti...hvala
Back to Top
anitaluna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anitaluna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2015 at 21:27
Ovo cudo mi ne racuna kalorije
Back to Top
bandog View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bandog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2014 at 09:55
Svi komentari na temu: Kalorijska vrijednost obroka

odušeljev san internet sajtom fitness.com hr.definitvno najbolja firma u hrvatskoj pa i na balkanu sa dodacima sportske prehrane informacija i savjeta svaka cast na stranicima fitness.com.hr nalazim stvari i do 50 % jeftinije nego na drugim bodybilderskim sajtovima ili ducani sportske prehrane iako je bila dostava iz zg došla mi je 30 kuna a meni do mravinaca naselje blizu splita treba za gorivo bar 400 kuna do zagreba.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.