New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  <1 7374757677 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 12:08
bravooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 12:05
mogao bi još iz kojeg kuta staviti sliku kada bude tocno 4 mjeseca.. :) nisam toliko zadovoljan iz ove pozicije više je bila brzinska slika :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 12:03
Evo i ja nakon dugog vremena na vagu sam stao....pokazuje iznad 70 kila 70,5 :) nekada 71 , 5 uglavnom za 2 dana tocno 4 mjeseca!! :) evo i slikice nisam mogao docekati hhihi 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2013 at 07:49
Jeste sigurno puno toga pozitivnoga napravili :) Dani su mi sve bolji :)
Razmišljam o bodybuildingu sve više nekako :) Pocelo me privlaciti kroz neke videe .... ali to daj Bože da se zaposlim pa bi to i moglo kreniti :) o tome ti baš pricam zarazno je .... hihiihih

Haha Slavonka :D Pa da baš sam gledao neki dan.... a šta ceš glupa pitanja...previše pitanja....forum pun odgovora samo da sam prelistao malo....našao bih sve...za svako pitanje nova tema :D

Kako se necete naživcirati :DD


Edited by mettasttaza - 13 Lipanj 2013 at 07:50
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 21:57

mett..ti si legenda LOL

kad se sjetim tvojih prvih dana na forumu..i koliko smo galamili na tebe LOL

a jadnicak.. sve si to pretrpio LOL

Hug

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 20:59
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Moram ti priznati gymka jako sam se jucer osjecao dobro....po prvi puta razmišljao sam cak i o bodybuildingu ako se zaposlim....od anoreksicara do gromade haha....misli su mi prevrtljive....jucer sam se tako dobro osjecao da je to ne vjerovatno...ovo si totalno pogodila eo pijem sada kavu ujutro skoro mi je šalica ispala "što budeš bolje izgledao, možda ceš se još i više bojat da to ne izgubiš."
Mislim jel smo mi  toliko slicni? Ili koliko možeš skužiti covjeka....koliko ga možeš citati....ništa nisam napisao odredjeno....ti si vidila strah i ne sigurnost....po pisanju na laptopu....Jako sam ohrabren....i lago bih te kada bi rekao da sam se promjenio totalno što se tice straha mislim znaš i sama na šta mislim....Ali ipak je bilo tu nešta...shvatio sam da mi vježbanje ne predstavlja više opterecenje i mnogo je lakše raditi...prihvatio sam se i ajmo reci zavolio kakav jesam....ali eto žao mi je tih dana što tako dodje....ali pokušavam tome što više prkositi...jednostavno i skrenem pažnju odem kod Matee...dodjem na forum....sa pijateljima jednostavno živim da budem pozitivan što više... makar ako nisam nešta zadovoljan otidjem na forum i kada netko piše o problemu pokušavam pozitivno djelovati na njega dati savjet...podici mu moral...i ako uspijem ...kada napiše mi hvala tada i meni dan bude ispunjen budem sretan...zadovoljan....i onda kažem u sebi Dominik pa ti nisi samo zgodan ti si i dobar ahhahahahahah..šalim se juj! :D uglavnom da....ljudi smo svi padamo , ali jednostavno kakav si iznutra je najvažnije...izgled nece nekome obrisati suze....dati mu osmjeh na lice....nego osoba kakva si ti...kakva je baba kakav je daavor gromada od covjeka ali unutar toga svega jako dobra osoba....i ostali da ne nabrajam koji u tu....kako dani prolaze postajem svjesniji i puno je veci napredak ne govorim sada o fizickom izgledu...nego ispod toga sve...zapravo unutar toga svega.....:) Biti ce bolje fokusiram se sada više na to nego na vježbanje i to sve..jer što kažeš to je prolazno...ali jedna si osoba zauvjek i na tome treba raditi..da budeš što kvalitetnija oosoba...jer tu te ljudi cijene :)

Hahahah baba ma ubaci se slobodno...ceko sam samo kada ceš...naravno da sam citao!!!!
Uživam sve više...dodje nekad ali trudim se :)

Vidim tvoj potpis i sad znam zašto jucer nisam bila mirna dok ga nisam podijelila s tobom Wink

Pa znaš što cu ti reci...da si se samo jucer osjecao dobro, nešto smo pozitivno napravili...ali znam da to nije bilo samo za jedan dan, to je bila još jedna karika koju si dodao na lanac kojeg stvaraš. I ne brini, imat ceš svakakve dane, ljudi smo...nismo uvijek toliko krcati energije da se odupremo emocijama isprve..ali ono što možemo i moramo je jacati tu svjesnost o njima kad nas ulove...i shvatit da imamo izbor, uvijek imamo izbor kako cemo se osjecat, cak i kad smo u najgorim okolnostima.

Slicni smo da, gazili smo i gazimo slicnim putevima....ali i ja malo jace osjecam ljude Wink A i nije bilo tako teško vidjeti taj strah u tvom pisanju, vjerujem da nisam jedina koja je to primjetila....samo se ja malo više bavim tom stranom, više sam u tome pa o tome više i pišem, odnosno prvo to vidim jer mislim da je najbitnije to rješit sam sa sobom...ta uvjerenja i strahove...

Gle, preko noci se neceš promijenit....ali korak po korak hoceš, i to neka ti bude cilj. To je taj razvoj....samo je ono što ti cijelo vrijeme naglašavam to da - nauciš uživati u procesu svega toga.

Lijepo si napisao ovo dalje....o tome ti i govorim...pogotovo ovaj dio da budeš ispunjen kada nekome daš savjet, pomogneš...e tako se osjecam zadnjih par godina što sam ovdje.. Smile To je taj prebacaj sa "ja" na "ti",  to neko davanje....e to ispunjava više od svega, barem mene...malo se makneš sa opterecenošcu sobom.

btw. sad sam i ja krenula sa tockicama, zarazno je LOL

Uglavnom....drago mi je da si bolje, sad tek vidim i osjetim sve više pozitive kod tebe, really Wink I bit ce toga još više....kad kreneš razmišljati i još bitnije osjecati se tako, primjetit ceš da ceš imati sve više razloga za to, prilike ce se slagati same od sebe....samo ne razmišljaj o ogranicenjima jer ih tek onda ima na bacanje.

A sad se bacaj na trening i papaj ko veliki....mislim da svi jedva cekamo nove slicice Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 15:27
4 : 13 :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 14:54
 odlicno!Thumbs Up  poslanica Filipljanima...?Wink

Edited by jessy3 - 12 Lipanj 2013 at 14:56
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 14:30
da da ... Sve mogu u kristu koji mi daje snagu :) ali na engleskom ovo mi je krace haha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 13:53
..ma jok! btw. sto ti to pise na prsima? neki redak iz Biblije?Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 13:32
haha jessy hvala!...ali daleko od toga...tek sam poceo :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 13:21
uh, sad vidim da si super fit! :-)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 12:34
Jao pocašcen sam :$ Hvala ti puno!!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:16
Mett ti si moj uzor Svaka ti cast i samo nastavi papati...super izgledaš
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2013 at 09:13
Moram ti priznati gymka jako sam se jucer osjecao dobro....po prvi puta razmišljao sam cak i o bodybuildingu ako se zaposlim....od anoreksicara do gromade haha....misli su mi prevrtljive....jucer sam se tako dobro osjecao da je to ne vjerovatno...ovo si totalno pogodila eo pijem sada kavu ujutro skoro mi je šalica ispala "što budeš bolje izgledao, možda ceš se još i više bojat da to ne izgubiš."
Mislim jel smo mi  toliko slicni? Ili koliko možeš skužiti covjeka....koliko ga možeš citati....ništa nisam napisao odredjeno....ti si vidila strah i ne sigurnost....po pisanju na laptopu....Jako sam ohrabren....i lago bih te kada bi rekao da sam se promjenio totalno što se tice straha mislim znaš i sama na šta mislim....Ali ipak je bilo tu nešta...shvatio sam da mi vježbanje ne predstavlja više opterecenje i mnogo je lakše raditi...prihvatio sam se i ajmo reci zavolio kakav jesam....ali eto žao mi je tih dana što tako dodje....ali pokušavam tome što više prkositi...jednostavno i skrenem pažnju odem kod Matee...dodjem na forum....sa pijateljima jednostavno živim da budem pozitivan što više... makar ako nisam nešta zadovoljan otidjem na forum i kada netko piše o problemu pokušavam pozitivno djelovati na njega dati savjet...podici mu moral...i ako uspijem ...kada napiše mi hvala tada i meni dan bude ispunjen budem sretan...zadovoljan....i onda kažem u sebi Dominik pa ti nisi samo zgodan ti si i dobar ahhahahahahah..šalim se juj! :D uglavnom da....ljudi smo svi padamo , ali jednostavno kakav si iznutra je najvažnije...izgled nece nekome obrisati suze....dati mu osmjeh na lice....nego osoba kakva si ti...kakva je baba kakav je daavor gromada od covjeka ali unutar toga svega jako dobra osoba....i ostali da ne nabrajam koji u tu....kako dani prolaze postajem svjesniji i puno je veci napredak ne govorim sada o fizickom izgledu...nego ispod toga sve...zapravo unutar toga svega.....:) Biti ce bolje fokusiram se sada više na to nego na vježbanje i to sve..jer što kažeš to je prolazno...ali jedna si osoba zauvjek i na tome treba raditi..da budeš što kvalitetnija oosoba...jer tu te ljudi cijene :)

Hahahah baba ma ubaci se slobodno...ceko sam samo kada ceš...naravno da sam citao!!!!
Uživam sve više...dodje nekad ali trudim se :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2013 at 18:20
pozz!
moram se malo ubaciti u vašu spiku!
mett,nemoj da te nalupam!!!!!!!!!
jesi citao moj blog,tam sve piše,ja stara baba,skoro crkla od melanoma i ostalih piz.....ja!
uništavala se bezveze,i sad to placam. još si mlad,uživaj u životu,oladi malo!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7374757677 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.