New Posts New Posts RSS Feed - zgoljavi pocetnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic Closedzgoljavi pocetnik

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 21:58
Ako mu je ovo prvo uzimanje kreatina (koji ne radi nista osim sto u mis. stanice uvlaci vodu pa zbog toga osoba ima dojam da se napumpala i dobila na tezini i povecala kilazu u teretani ali ok, to je druga tema...) vjerojatno ce imati hiperreakciju ako je responder, a ako ne, daljnjim trosenjem kreatina moze samo bacati novac.

Takodjer kada mu vec savjetujete kreatin, pojasnite mu nacine uzimanja, kojih sve verzija kreatina ima, itd.

Moj savjet za "masu": Žlica, vilica i noz.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 15:42
prvo uzmi mikronizovani kreatin od firmr twin lab,ako nama onda od firme ultimate nutrition,ako nema onda dymatize,ako nema ni to onda koj ima samo da je mikronizovan,i kad ga pijes-kreatin pij dosta vode,svaki put kad odes u wc odmah popi š do 2 case vode tako svaki put!sto vise vode to bolje ciste se bubrezi i pumpaju misici posto kreatin vuce vodu!treniraj 3 do 4 puta nedeljno,dosta odmaraj ,dobro se hrani i to je to!  i naravno zaboravi brzu hranu,koka kolu izlasci do kasno uvece....moras na jednoj strani oduzeti da bih na drugoj dobio,ako mozes na obe svaka ti dalapoz!


Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 15:35
Jerry, ako mislis uzimati kreatin, whey i ostalo prvo si sredi prehranu jer bez sredjene prehrane nema nista.  
Back to Top
jerry View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 15:16
 ok, tnx nepobedivi.. no de reci samo koji mi tocno preporucujes i gdje to ima u zg za kupiti.
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 13:11
sad ce mo mi da te napravimo,da vidis kako rastu ruke i kad te pitaju brate sta si ti radio ti samo kazi "rucica bam" uzmi kreatin monohidrat ali kazi obavezno da je mikronizovan od firmi dymatize,twin lab,ultimate nutrition,optimum nutrition,univerzal,pro lab,scitec nutrition, ima jos dosta firmi!po meni najbolje je da ako uzimas bilo koje suplemente uzimaj od proverenih firmi dymatize,twin lab,ultimate nutrition!ako imas para uzmi glutamin,protein,bcaa ako ne na prvom mestu kreatin on ce te podici puno i narasces dosta od njega naravno bices jos veci ako uzmes sve ovo sto sam ti rekao, ali moras i ishranu da sredis i trening!napisi nam kako treniras,dane grupe misica kad koji....
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
jerry View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 12:50

 uglavnom, "bildam" vec par mjeseci. trbusnjaci mi se odlicno kuze, no misici na rukama su ucvrstili, no i dalje mi ruke djeluju mrsavo i nikako da se misicna masa poveca. djelujem zgoljavo da me sram obuci majcu s kratkim rukavima. visok sam š78, tezak 65kg

dali imate kakav prijedlog za neki dodatak u prehrani.?  pliz, pomozite dajte tcno ime proizvoda i gdje a to kupim! uglavnom, student sam u zg i ono jedem no ne redevito bas svaki dan u isto vr. itd..

ovo sam ja:

http://i29.tinypic.com/š5zpnb.jpg

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.